Yoğurtlu Zayıflatıcı Kür

• Konbuyu başlatan feyza05
  • Başlangıç tarihi
F

feyza05

Ziyaretçi
Kışa Veda Edip Yazı Karşılarken, Birçok Kadının Sorunu Olan Kilo Problemine Çok Doğal,yapımı Kolay,sağlıklı Bir Karışımla Çözüm Buluyoruz.
bu Kür İle  aynı Anda Hem Zayıflıyor Ve Hem De Güzelleşiyorsunuz.

kür İçin Gerekli Malzemeler

1 Kase Yağsız Yoğurt

1 Çay Kaşığı Zencefil

1 Çay Kaşığı Zerdeçal

1 Çay Kaşığı Tarçın

1 Kase Yağsız Yoğurdun İçine 1 Çay Kaşığı Zencefil ,1 Çay Kaşığı Zerdeçal Ve 1 Çay Kaşığı Toz Tarçın İlave Edip Karıştırıyoruz.bunu Sabah,öğlen Ve Akşam Olmak Üzere 3 Kez Yapıyoruz Ve Tüketiyoruz.tadı Da Muhteşem.

**bilimsel Açıklamasına Gelince;yağsız Yoğurdun Göbek Yağlarının %81 İnin Tek Başına Erittiği Abd Tennesse Üniversitesinde Yapılan Araştırmalar Da Ortaya Kondu.yüksek Kalsiyum Kaynağı Olan Yoğurt, İçeriğindeki Konjuge Linoetik Asit (cla), Nedeniyle Karın Yağlarını Eritiyor. Bir Sene Boyunca, Diyetinde Her Gün Yoğurt Tüketen Kişiler, Tüketmeyenlere Göre Yüzde 22 Daha Fazla Kilo Veriyor. Her Gün Düzenli Olarak Yoğurt Tüketilmesi Daha Hızlı Yağ Yakımına Sebep Oluyor.

şekerin Vücuda Verdiği Etkiyi De Nötralize Eden Yoğurt, Yüksek Şekerin Ani İnsülin Salgılatma Özelliğini Azaltırken; İştahı Kesiyor Ve Daha Uzun Süre Tok Kalmayı Sağlıyor.

zencefil’in Yağ Yakıcı Özelliği Aşikar. Yine Zerdeçalın Hazmı Kolaylaştırdığı Ve Ödem Attırdığı Bilinmekte. Tarçını Da Zayıflamaya Yardımcı Olduğu Bilimsel Kanıtlanmıştır.

alıntı

F

feyza05

Ziyaretçi
Kolay Kolay İnanmazdım Bu Tür Şeylere Ama Bazı Siteler De Günlük 500 Gr. Verdim Diye Okuyunca Denemekten Zarar Gelmez Dedim. Yemeklerden Yarım Saat Önce Yeniyor, Emzikli Anneler İçin Zerdaçal Uygun Değil Diye Okudum.

Üst Alt