Norm Kadro

• Konbuyu başlatan euphrates
  • Başlangıç tarihi
E

euphrates

Ziyaretçi
Herkese Merhabalar, Şöyle Bir Sorum Olacaktı; Eşim Okul Öncesi Öğretmeni Ve Muhtemelen 4 Sınıfın 1 Tanesi Kötü Şartlardan Dolayı Kapanacak. Sonuç Olarak 1 Kişi Açıkta Kalacak. O Bir Kişi De Eşim Olacak Çünkü Hizmet Puanı En Düşük Eşim. Şimdi Bu Durumda Gidenin Eşimin Olmaması Gibi Bir İhtimal Var Mı?  1. Sorum Bu İdi.
    Diğer Bir Sorum; Eşim İl Merkezinde Hizmet Puanıda 70, Şimdi Merak Ettiğim Bundan Sonraki Aşamalar Nedir Ve En Önemlisi İl Merkezi Dışında Yani İlçeler Köyler Ya Da Daha Kötü Şartlarda Olan Bir Okula Verebilirler Mi. Ya Da Gitmek İstememsi Gibi Bir İhtimal Var Mı? Cevaplarınız İçin Şimdiden Teşekkürler.

Benzer konular

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Hocam Çok Haklısınız Eşiniz Norm Fazlası Olur.diğer Kısılerden Bır Tanesı Gıtmek Isterse Eşinız Kalabılır Ancak.norm Fazlası İşlemler İl İçi Ve İl Dısıv Tayın Donemınde 12 Puan Daha Hızmet Puanı Verılerek Değerlendırılır.veya Yeni Açılan Kurumlarda Değerlendırılır.kısacası Bu Doneme Kadara Gorevlendırme Olarak Devam Eder.

E

euphrates

Ziyaretçi
Sınırlardan Bahsedelim. Büyükşehir Bir İlde En Fazla Nereye Verilebilir. Belediye Sınırları Dışında Bir Yere Verilebilir Mi? Forum Yazılarında Bir Dilekçeden Bahsediliyor. Bu Dilekçe Nedir Ve İl Milli Eğitime Bu Dilekçeyi Vermekle Vermemek Arasındaki Fark Nedir. Daha Kötü Şartlarda Olan Bir Okula Verebilirler Mi.

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Hocam Bakıyorum Emri Vakı Yapar Gıbı Bır Tavrınız Var Hayırdır?bılgımızı Mı Test Edıyorsunuz

DOCEF

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Hocam,okulum Tek Şubelive Enfazla 15 Kişilik Sınıflardan İbaret Ben Matematik Öğretmeniyim.okulumuzda Bazı Branşlar Kapatılıyor.bunlarıniçinde Matematikde Var.
merkezde Boşluk Yok.görev Yaptığım Köyün Statüsünde Başka Okul Yok.köyüm İlçe Merkezine 14 Km .
beni Uzak Olan Gidiş Geliş Yapılamayan Köye Görevlendirebilirlermi.bana Denilen İlçe Size Seçenek Sunup Bunlardan Birini Semem Aksi Takdirde İle Gönderilip Onların Belirleyeceği Okula Görevlendirileceğim.ne Yapmam Gerektiğini Bilmiyorum.yardımlarınızı Bekliyorum

a.melek

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Norm Kadro Fazlası Bir Öğretmen İl Dışı Tayın İsteyebilir Mi? Ne Zaman İsteyebilir?  Vede Emeklilik  Başvuru Zamanını Geçirse Bile Emeklilik Müraacatı Yapıp Emekli Olabilirmi? Müracaat İçin Belli Bir Zaman Var Mı? Şimdiden Teşekkürler

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Hocalarım Sızın Ikınızde Durumu Aynı Gorunuyor.norm Fazlası Kişi Önce Eğitim Bölgesinde Yoksa İlçede O Da Olmassa İl Genelınde Değerlendırılır

Üst Alt