4-5 birleştirilmiş sınıf zümre tutanağı(yeni)

Benzer konular

F

feyza05

Ziyaretçi
mehmetaydemirim' Alıntı:
www.buyukdoganli.meb.k12.tr  okul sitemizden girerek dökümanlar kısmından indirebilirsinzi.

Teşekkürler...
Sitenizi ziyaret ettim, çok güzel...

ismailpınar

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Mehmet öğretmenim sitenize ara sıra uğruyorum çok güzel bir site yapmışsınız sürekli de güncelliyorsunuz ellerinize sağlık ama biz sizin sitenizde yorum yapamıyoruz galiba ona da bir el atsanız yorumlarımızı orada da yapsak daha iyi olur gibi geliyor bana çalışmalarınızda başarılar dilerim selamlar

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
ismailpınar' Alıntı:
Mehmet öğretmenim sitenize ara sıra uğruyorum çok güzel bir site yapmışsınız sürekli de güncelliyorsunuz ellerinize sağlık ama biz sizin sitenizde yorum yapamıyoruz galiba ona da bir el atsanız yorumlarımızı orada da yapsak daha iyi olur gibi geliyor bana çalışmalarınızda başarılar dilerim selamlar

yorum derken hocam açar mısınız acaba?

ismailpınar

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Sevgili hocam yorum derken sitenizle ilgili görüşlerimizi sizin sitenize de yazabilelim istemiştim

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
http://www.egitimciyim.net/forum/index.php?board=3.0

bu lınkte yazabılırsınız.tabıkı hocam her zaman her turlu görüşlerinize açığım.amacım bu sitenın sizlerin görüşleri doğrultusunda ilerlemesi.

ismailpınar

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Mehmet' Alıntı:

bu lınkte yazabılırsınız.tabıkı hocam her zaman her turlu görüşlerinize açığım.amacım bu sitenın sizlerin görüşleri doğrultusunda ilerlemesi.
sevgili hocam anlaşamadık burada zaten yazabiliyoruz ben www.buyukdoganli.meb.k12.tr sitenizden bahsetmiştim ancak o site MEB tabanlı olduğu için yazılmıyor olabilir sevgi ve muhabbetle kalın selamlar

F

feyza05

Ziyaretçi
ismailpınar' Alıntı:
Mehmet' Alıntı:

sevgili hocam anlaşamadık burada zaten yazabiliyoruz ben www.buyukdoganli.meb.k12.tr sitenizden bahsetmiştim ancak o site MEB tabanlı olduğu için yazılmıyor olabilir sevgi ve muhabbetle kalın selamlar

www.buyukdoganli.meb.k12.tr sitesinde ziyaretçi defteri kısmına yazıyorsunuz...

mehmetaydemirim

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
Web
www.buyukdoganli.meb.k12.tr
feyza hocam çok teşekkür edrim öncelikle yardımınızdan dolayı.okul sitem,ze girerek ziyaretçi defterine yazabilirsiniz.saygılar.

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
sitenız gerçekten çok hoş hocam tebrik ederım.sitemiz site tanıtımlarına da yazdım bu konuyu

F

feyza05

Ziyaretçi
mehmetaydemir' Alıntı:
feyza hocam çok teşekkür edrim öncelikle yardımınızdan dolayı.okul sitem,ze girerek ziyaretçi defterine yazabilirsiniz.saygılar.
Rica ederim sayın hocam, ben de paylaşımlarınız için teşekkür ederim:=))

necati.06

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Ellerinize Sağlık.çok Teşekkürler

necati.06

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Arkadaşlar Yeni Öğretmenim.yardımlarınız İçin Çok Teşekkürler.

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Her Zaman Yanı Başınızda Olacağız İnsallh

katrem

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Teşekkürler...

Üst Alt