Bep Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

Bep Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı

• Konbuyu başlatan cendere
  • Başlangıç tarihi
C

cendere

Ziyaretçi
Okullarda Görev Yapan Psikolojik Danışman Ve Rehber Öğretmenlerimizin En Büyük Sıkıntılarından Biri De Bireysel Eğitim Gerektiren Ve “kaynaştırma” Eğitimine Alınan Öğrencilerin Eğitimlerini Programlamak, Takip Etmek Ve Bu Öğrencilere Uygun Bep (bireyselleştirilmiş Eğitim Programı ) Hazırlama Çalışmalarını Gerçekleştirmek…

dosyada Neler Var (*)

Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı (bep) Hazırlama Sürecinin Ve Faydalarının İşlendiği 18 Slaytlık Power Point Sunusu

“kaynaştırma Programı’na Alınan Öğrencilerin Özellikleri Ve Bu Öğrencilere Yaklaşım Tarzları” Konulu 43 Slaytlık Power Point Sunusu

Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı (bep) Hazırlama Yönergesi, 8 Sayfa

Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı (bep) Hazırlanırken Dikkat Eedilmesi Gereken Hususlar

Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı (bep) Hazırlama Ekibi Üyeleri

Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı (bep) İçin Derslere Göre Hazırlanmış Örnek Amaçlar Listesi

Örnek Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı (bep) Formları

Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı (bep) Hazırlamada Gerekli Forum Ve Ekler

Örnek Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı (bep) Taslağı

Ders İşleniş Örnekleriyle Birlikte Her Ders İçin Hazırlanmış Bep

Bireysel Eğitim Alması Gereken Öğrencilerin Eğiticileri İçin Hazırlanmış Kitap. Kitapta Her Ders Tek Tek Ele Alınarak Amaçlar, Örnek Ders İşleyişi Ve Değerlendirme Forumları Verilmiştir.

not:
dosya Daha Kolay İndirilmesi İçin "winrar" Programı İle Sıkıştırılmıştır. Açabilmeniz Ve İnceleyebilmeniz İçin Bilgisayarınızda "winrar Ya Da Winzip" Programlarından Biri (tercihen Winrar) Kurulu Olmalıdır.

emeği Geçenlere Çok Teşekkürler...

alıntı:rehberlikportalı.com

Ekli dosyalar

• BYREYSELLETHTYRYLMYTH_EDHYTYM_PROGRAMI_BEP.rar
    560.8 KB · Görüntüleme: 65