Hangi Ayda Doğdunuz...

• Konbuyu başlatan feyza05
  • Başlangıç tarihi
F

feyza05

Ziyaretçi
meraklısına buyrun...

http://rapidshare.com/files/140786840/hangi_ayda_dogdunuz.pps.html

C

cendere

Ziyaretçi
pek burçlara fala inamam ama bu da tutttu bişey dışında ,sosyal yönden yazıftır diyor :( gayet sosyalimdir oysa :)

F

feyza05

Ziyaretçi
Burç değil de ben fala inanmam:=))

C

cendere

Ziyaretçi
fala inanma ama falsız da kalma demişler :) hiç fala baktırdın mı  feyza kardeş  :)

F

feyza05

Ziyaretçi
cidden falla alakam olmaz, inanmam da baktırmam da:=)

Cumalioğlu

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
1
Fala İnanmam. Gaybı Yalnız Allah Bilir. Ama Dinlemesini Severim. Ben Mart 6 Çda Doğmuşum. 10liracık Atmadan Söyle Bakalım Ne Diyeceksin Sevgili Feyza05.

S

sevgiseli42

Ziyaretçi
cumalioğlu' Alıntı:
fala İnanmam. Gaybı Yalnız Allah Bilir. Ama Dinlemesini Severim. Ben Mart 6 Çda Doğmuşum. 10liracık Atmadan Söyle Bakalım Ne Diyeceksin Sevgili Feyza05.

fal Ve Burç Birbirinden Farklıdır Sayın Cumalioğlu, Feyza05'in Yazdıklarını Tekrar Okumanızı Tavsiye Ederim, O Da Fala İnanmadığını Söylüyor. Ama Burç Özelliklerinizi Merak Ediyorsanız Slayttaki Mart Ayı Özelliklerine Bakarak Görebilirsiniz...
ayrıca Dikkat Buyurmanızı Da Rica Edeyim, Feyza05 Silindi Şu An Ziyaretçi Konumunda Ve Feyza05 İsmi İle Size Cevap Veremez:)

Cumalioğlu

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
1
egitmenim' Alıntı:
cumalioğlu' Alıntı:
fala İnanmam. Gaybı Yalnız Allah Bilir. Ama Dinlemesini Severim. Ben Mart 6 Çda Doğmuşum. 10liracık Atmadan Söyle Bakalım Ne Diyeceksin Sevgili Feyza05.

fal Ve Burç Birbirinden Farklıdır Sayın Cumalioğlu, Feyza05'in Yazdıklarını Tekrar Okumanızı Tavsiye Ederim, O Da Fala İnanmadığını Söylüyor. Ama Burç Özelliklerinizi Merak Ediyorsanız Slayttaki Mart Ayı Özelliklerine Bakarak Görebilirsiniz...
ayrıca Dikkat Buyurmanızı Da Rica Edeyim, Feyza05 Silindi Şu An Ziyaretçi Konumunda Ve Feyza05 İsmi İle Size Cevap Veremez:)

maksat Muhabbet Olsun Sevgili Eğitmen'im.

Üst Alt