Reklam

Neden İnternet Reklamı

Neden Internet Reklamı? 1- Reklamınızı çok detaylı yapabilirsiniz. - Sadece küçük bir banner ile, ilgi duyan müşteriyi, kendi firma ve ürünü web’inize yönlendirebilir, detaylı bilgi almasını sağlayabilirsiniz. - Yazılı basından üstün olarak, okunup, geçilmez. Internet canlı ve sürekli kendini yenileyen yapısı ile gün içinde kitleyi tekrar tekrar kendine çeker. Ve siz yine ordasınız! 2- Internet hizmeti alanlar belli gelir seviyesini yakalamış, bilinçli tüketici grupları çoğunluğu teşkil eder. 3- Reklâmınız etkilidir çünkü gazete ve dergiler gibi sayfa değiştirince unutulmaz. Müşteri sizin linkinizi sadece iki tıklama ile sık kullanılanlar bölümüne ekler ve ihtiyacı olduğunda geri dönebilir. 4- Reklâmınızın müşteri tarafından aktarımı fazladır. Söz gelimi gazete reklâmları için tanıdıklarına telefon açma, haberdar etme oranı son derce düşükken, internet reklâm ve kampanyaları, en ucuz haberleşme yöntemi olan mail, msn gibi olanaklarla başka kullanıcılara aktarılır. 5- Sadece Reklâm bandınızın temasını oluşturan ürün, kampanya ve markayı değil, ilgi duyan müşterinin bir tıklaması ve takibi sayesinde firmanızın, diğer markalarınızın ve ürünlerinizin de reklâmını yapabilirsiniz. 6- Yazılı basına oranla internet reklâmı ve duyurusu çok daha ucuzdur.

Hedef Kitle

Egitimciyim.Net sitesi egitime hizmet amacıyla kurulmuş olup sizlerin sayesinde bu seviyeye ulaşmıştır. Bugüne kadar bu site üzerinde gelir elde edilmediği gibi çoğu zaman kişisel çabalarla masrafları karşılandı.Sitenin tanınırlığını kullanarak reklam almayı ve elde edilen tüm geliri site için kiralanan sunucunun masraflarına kullanarak KALİTEYİ arttırmayı düşünüyoruz.Ülkemizde 2,3 milyon kamu çalışanı bulunmaktadır. Bu kamu çalışanlarının 800 bini öğretmen olup, öğretmenler Egitimciyim.net ziyaretçilerinin en büyük bölümünü oluşturmaktadır. Bunun dışında akademik personel, sağlık personeli, emniyet personeli, adli personel, idari personel gibi diğer çalışanlar da Egitimciyim.Net'in hedef kitlesi içindedir. Egitimciyim..Net, kamu çalışanlarına ilişkin olarak, sorunlu konulara cevap bulunulabilen, hukuki destek verilen, teknik düzeydeki bilgilerin sınıflandırılarak arşivlendiği en büyüyen bir platformdur.

Site İstatistikleri

Google Verilerine Göre Egitimciyim.net:

Şuan görünen PR: 3. Günlük ziyaretçi sayısı: 2.000-5.000 Günlük yeni üye sayısı:50-100 (kaynak: google analytics)

ÖNEMLİ NOT: Eğer ciddi düşünüyorsanız ve sitenin günlük ziyaretçi sayısı ile sayfa gösteriminin doğruluğundan emin olmak isterseniz siteye ve ziyaretçilere ait ayrıntılı bilgilere ulaşamayan, gizlilik ilkelerimize aykırı olmayan, JavaScript içermeyen size özel ve size ait sayaç yerleştirebiliriz.

Egitimciyim.Net Genel Bilgileri:

2.062’den fazla üye (Üyeler belirli aralıklarla takip edilip aktif olmayanlar silinmektedir.) Mesaj, dosya ve içerik sayfaları dikkate alındığında 10.000 aktif sayfa. (Sayfa sayısı hesaplanırken toplam mesaj / 20 + toplam dosya + toplam dosya / 20 + içerik sayfaları + bölümler + … + … şeklinde hesaplanmıştır.)

REKLAM vermek isterseniz

Egitimciyim.Net ilkelerine ve kalitesine uyumlu olmak şartı ile tanıtımınızı yapabiliriz. Tanıtım bilgileriniz günde 2.000 defa 10.000 sayfada 2.000 tekil IP ziyaretçiye gösterilecektir.

Bizimle iletişime geçmek için egitimciyim.net@gmail.com adresine mail atabilirisiniz.Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Reklam biçimi: İrtibata geçtiğiniz takdirde mutabık kaldığımız herhangi bir yerde belirleyeceğiniz Reklamınızı yayınlayabiliriz.

 

MKPortal ©2003-2007 mkportal.it