Haberler

Haberler->Siyaset   
Tuncay Özkan'dan SKANDAL

Tuncay Özkan'ın, bölücü terör örgütü Abdullah Öcalan'a övgü gibi sözleri ortaya çıktı. ŞOK OLACAKSINIZ...
Özkan, kendi televizyonunda bölücü terör örgütü Abdullah Öcalan'a övgü gibi sözler sarf etmişti: "Abdullah Öcalan, Türkiye'deki barışı ve kardeşliği yüceltmek için kullanılamazsa, Abdullah Öcalan'ın bugünkü açılımını ve yaklaşımını Türkiye değerlendiremezse çok yazık eder. PKK sorunu Abdullah Öcalan ile birlikte çözüme kavuşturulabilir. Türkiye bunu çok iyi kullanmak zorunda."

vidioyu izlemek  için http://www.samanyoluhaber.com/haber-118320.html


Şafakta karşısında polisleri gören Tuncay Özkan'ın hemen telefonuna
sarılmış! Özkan, CHP'li Mengü'yü aramış: Ağabey beni gözaltına alıyorlar...Eski avukatı CHP Milletvekili Şahin Mengü'yü arayan Özkan'ın 'gözaltına alındığını' söylediği aktarıldı. Şahin Mengü, "Sabah beni aradı. Saat 06.30 gibi. 'Ağabey beni gözaltına alıyorlar. Evde arama var.' dedi. Bunun üzerine büromuzun İstanbul'daki avukatını aradım." diye konuştu.

Tuncay Özkan'ın evinde arama sürerken, ellerinde Türk bayrakları olan ve 'Bizkaçkişiyiz Sivil Toplum Platformu' üyesi oldukları belirtilen yaklaşık 20 kişilik bir grup, 'Hepimiz Tuncay'ız', 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' sloganları attı. Polis, 8 saat süren arama sırasında el konulan çok sayıda CD, video kaset, doküman ve evrakı koliler halinde bir polis minibüsü ve otomobiline koyarak, incelemek üzere Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü. Tuncay Özkan, öğleden sonra Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Özkan, gazetecilerin neden gözaltına alındığı yönündeki sorusuna, "Recep faşizmi" diye yanıt verdi.

samanyoluhaberhttp://www.samanyoluhaber.com/haber-118320.html

 


Bu Haber: 1533 Defa Okundu YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYINIZ(0)
YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYINIZ


MKPNews ©2004-2007 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2007 mkportal.it