Haberler

Haberler->İlanlar   
Düzce Üniversitesi akademik personel alacak
Düzce Üniversitesi 43 alanda, 44 akademik personel alımı için ilan yayınladı.

Üniversitenin resmi internet sitesinde yayınlanan ilanda, çeşitli birimlere 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacağı ve müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel koşullar ve ilgili yönetmelikte aranan şartlara sahip olmaları gerektiği ifade edildi.
İlanda, 2 Eylüle kadar akademik personel başvurularının kabul edileceği belirtilirken, Profesörlük ve Doçent kadrolarına başvuruların Rektörlük Personel Daire Başkanlığına, diğer başvurulan ise ilgili birimlere şahsen yapılacağı kaydedildi.

Düzce Üniversitesi farklı birim ve bölümlerine toplam, 6 Profesör, 17 Doçent ve 21 Yardımcı Doçent alacak. Tıp Fakültesi 23 akademik personel ile en çok kadroyu açarken, Orman Fakültesi 6, Teknik Eğitim Fakültesi 3, Fen Edebiyat Fakültesi 10, Akçakoca Meslek Yüksekokulu 1 ve Düzce Meslek Yüksekokulu 1 akademik personel ile kadrolarını güçlendirecekler. Akademik Personel alımı ile ilgili bilgi almak isteyenler, www.duzce.edu.tr internet adresinden ayrıntılı bilgi alabilecek.

Milliyet


Bu Haber: 1499 Defa Okundu YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYINIZ(0)
YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYINIZ


MKPNews ©2004-2007 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2007 mkportal.it