*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
23 Ağustos 2019, 00:21:02

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
K: Norm Kadro  (Okunma Sayısı 13221 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 23 Şubat 2009, 22:19:06 »
mudessir Offline
Üye

*

Mehmet Hocam  Merhaba Norm Kadro Fazlası Olanlarin Yıl İçerisinde Belli Tayın İsteme  Tarihleri Varmı?atama Ve Yer Değiştirme Yönetmenliğinin 35. Maddesinin 5. Fıkrası Hangi Durumlarda Uygulanır? İlçeye Dilekçe Vererek Vererek Bir Okul A Tayınımın Yapımasını İstedim İlçeden Gelen Cevabi Yazıda İl İçi Tayın Dönemini Beklemem Gerektiği Belirtiliyor.aynı Okula Geçen Yıl 3 Yıllık Öğretmen Norm Kadro Fazlası Olarak Kadrosuyla Atanmış  Geçen Yıldan Bu Yönetmenliklerde Herhangi Bir Değişikli  Varmı?
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Norm Kadro
« Posted on: 23 Ağustos 2019, 00:21:02 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Norm Kadro oyunları, Norm Kadro programı, Norm Kadro , Norm Kadro program yükle, Norm Kadro download, Norm Kadro hikayeleri, Norm Kadro kitabı, Norm Kadro haber, Norm Kadro yükle, Norm Kadro videosu, Norm Kadro, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 24 Şubat 2009, 00:12:22 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Hocam Size Verilen Cevap Doğru.bu Durum Yarıyıl Ve Yaz Tatılınde Yapılan Atamalarda Uygulanıyor Ve İlave Olaak 12 Puan Verılıyor.

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #2 : 24 Şubat 2009, 03:13:29 »
feyza05
Ziyaretçi

hocam Size Verilen Cevap Doğru.bu Durum Yarıyıl Ve Yaz Tatılınde Yapılan Atamalarda Uygulanıyor Ve İlave Olaak 12 Puan Verılıyor.

Yaz Tatilinde Mi??? Benim Sınıfım Kapatıldığı İçin Norm Fazlası Oldum, Dilekçe Verdim Ama Yapmadılar. Dilekçem İlçe Mem'den Geri Geldi. Ama İlçe Mem İle Yaptığım Geçen Görüşmede İse "hata Yapmış Olabiliriz Ama Geçti" Dediler!!!

bu Nasıl İştir Yaaa!!! İl Atama Hemen Ver Dilekçeni Diyor Yeni Açılan Okula Atamanın Yapılması Lazım Diyor, İlçe Mem "olmaz" Diyor!!!

Register or Login

« Yanıtla #3 : 24 Şubat 2009, 10:10:37 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Hocam Siz Dilekçenızı  Sanırım İlçeye Direk Veriyorsunuz.bence Okuldan Başlayın Ve Tarih Sayısını Not Edin.bu Caydırıcı Bir Yoldur

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #4 : 24 Şubat 2009, 11:07:56 »
feyza05
Ziyaretçi

hocam Siz Dilekçenızı  Sanırım İlçeye Direk Veriyorsunuz.bence Okuldan Başlayın Ve Tarih Sayısını Not Edin.bu Caydırıcı Bir Yoldur

okuldan Başlayarak Verdim, Tarih Sayısını Ve Hatta Fotokopisini Aldım, Sonuçta Atamam Olmadı Ve İlçe Yanlış Yapmış Olabiliriz Ama Geçti Dedi:=((

« Yanıtla #5 : 24 Şubat 2009, 20:40:15 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

O Zaman Dılekçenıze Cevap Verılmesını İsteyeceksınız.yazılı Olarak

« Yanıtla #6 : 24 Şubat 2009, 20:51:07 »
feyza05
Ziyaretçi

Dilekçeme Cevap Geldi Ama 2008 Yılı  Atama Klavuzuna Göre İşlem Yapılması Gerekmektedir Yazıyordu, Okul Müdürümde Ben Atamaya Yetkili Amir Değilim Ki Niye Okula Geldi İl Mem'e Gitmeliydi Dedi...
« Yanıtla #7 : 25 Şubat 2009, 22:32:21 »
mudessir Offline
Üye

*

Mehmet Hocam  Ben Dilekçeyi  Özür  Gürügü Tayiler Açıldığında Verdim.istediğim Okul  Görev Yaptığım Okulla Aynı Sınıf Okul Tipi. Tarih Sayısını Aldım .verdiğim Dilekçe İl Milli Eğitime  Gönerilmesi Gerekmiyormuydu?
« Yanıtla #8 : 26 Şubat 2009, 00:45:48 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Register or Loginıd=1161
hocam Bu Linkteki Haberde De Göreceğiniz Gıbı (7.madde) Norm Fazlası Öğretmenlerin Atamaları Yapılmalıdır.tabıkı İle Gönderilmesi Gerekmektedir.

« Yanıtla #9 : 26 Şubat 2009, 22:55:06 »
mudessir Offline
Üye

*

Mehmet Hocam Hayırlı Geceler  Verdiğin Cevap İçin Teşekkür Ederim.bundan Sonra Ne Yapılabilir ,bu Keyfi Uygulamalar Nekadar Daha Sürecek ?.kalın Sağlıcakla
« Yanıtla #10 : 27 Şubat 2009, 00:50:34 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Vermiş Olduğunuz Başvuunuzun Takıpçisi Olduğunuz Göstereceksınız

« Yanıtla #11 : 05 Mart 2009, 20:37:02 »
mudessir Offline
Üye

*

Mehmet Hocam  Gösterdiğiniz Linki Açamadım.atamaların Durdurulduğu İle İlgili Yazı Çıkıyor.sizi Rahatsız Ettiğimin Farkındayım.ancak Kimseyede Güvenim Kalmadı.
« Yanıtla #12 : 06 Mart 2009, 09:14:39 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Hocam Link Ölmüş Sanırım.yazıda Norm Kadro Fazlası Öğretmenlerin Atamalarının Devam Etmesi İle İlgili Yazı Var.

« Yanıtla #13 : 06 Mart 2009, 17:02:23 »
mudessir Offline
Üye

*

Mehmet Hocam  Teşekkür Ederim.hayırlı İşler Dilerim.kal Sağlıcakla
« Yanıtla #14 : 06 Mart 2009, 19:26:26 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Hocam Her Zaman Yazmanızı Beklerız.sadece Başınız Sıkınca Değil=)

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
Norm Kadro Fazlası Öğretmen Soru-Cevap nihatvh 1 8959 Son Mesaj 14 Kasım 2008, 15:43:37
Gönderen: Mehmet
Norm Kadro Belirleme Formu Ek 5 İdari İşler feyza05 0 11537 Son Mesaj 29 Aralık 2008, 16:42:50
Gönderen: feyza05
Norm Kadro Acil Yardım Soru-Cevap sinna 1 4159 Son Mesaj 17 Şubat 2009, 00:11:11
Norm Kadro Uygulaması Özlük Hakları hakan07 5 6445 Son Mesaj 20 Temmuz 2009, 19:05:03
Norm Kadro Soru-Cevap euphrates 6 8492 Son Mesaj 15 Haziran 2010, 22:38:26
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -