*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
23 Ekim 2019, 11:51:02

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Norm Fazlalığıyla İlgili......Acil  (Okunma Sayısı 11391 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 12 Eylül 2008, 00:23:13 »
yağmur-dan Offline
Yeni Üye

değerli arkadaşlarım....
 6 yıldır görev yaptığım okula kapanan bir okulun öğretmenlerini , norm açığımız olmadığı halde kadroları ile birlşikte verdiler. ben okulun en eski öğretmeni olmama rağmen,hepimiz aynı durumdaymışız gibi ,puanlarımıza bakaraktan benim norm fazlası olduğumu söyleyip sınıf vermediler..şimdi sorum şu.....norm kadro sayımız 5 iken 7 oldu....ve ben en eski öğretmeniyim okulun......norm sıralamasının değiştirilmesi doğrumu? yeni gelenler arasından sıralama yapılması gerekiyor mu? bu konuyla ilgili en son genelge hakkında bilgisi olan varmı? inanın çok üzgünüm.....cevaplarınızı acil bekliyorum....herkese şimdiden teşekkürler.
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Norm Fazlalığıyla İlgili......Acil
« Posted on: 23 Ekim 2019, 11:51:02 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Norm Fazlalığıyla İlgili......Acil oyunları, Norm Fazlalığıyla İlgili......Acil programı, Norm Fazlalığıyla İlgili......Acil , Norm Fazlalığıyla İlgili......Acil program yükle, Norm Fazlalığıyla İlgili......Acil download, Norm Fazlalığıyla İlgili......Acil hikayeleri, Norm Fazlalığıyla İlgili......Acil kitabı, Norm Fazlalığıyla İlgili......Acil haber, Norm Fazlalığıyla İlgili......Acil yükle, Norm Fazlalığıyla İlgili......Acil videosu, Norm Fazlalığıyla İlgili......Acil, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2008, 00:28:55 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

değerli hocam bu konu ile ilgili bir soruya vermiş olduğumuz cevap aşağıdaki linkte mevcuttur.
ama kısaca soyelelyım ki norm fazlası olmak eski yenı ile alakası yoktur.hizmet puanı ile alakalıdır.az olan norm fazlasıdır.

Register or Login

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #2 : 12 Eylül 2008, 00:55:38 »
yağmur-dan Offline
Yeni Üye

teşekkür ederim hocam...müsadenizle birşey daha sorabilirmiyim...3797 sayılı kanunun 62 . maddesinde norm kadro sayılarının değişmesi dışında norm kadro dağılımı değişemez diyordu...buradan benim anladığım kadronun artması dışında benim sıramın değişemeyeceği.....ben mi yanlış yorumluyorum yoksa yeni bir genelgeyle değişiklik mi oldu....çok teşekkürler...
« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2008, 08:54:27 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

değerli hocam sıralama bu noktada önemli değil bence.çünkü önemli olan norm fazlası kim olacak dimi=))

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #4 : 12 Eylül 2008, 19:01:52 »
yağmur-dan Offline
Yeni Üye

mehmet hocam.....bir soru daha sorabilir miyim müsadenizle..... ;) şuan atamalar durdurulmuş durumda...fakat norm fazlalığı vs birkaç durum hariç....yani tayin isteyebiliyorum diye biliyorum....umarım yanılmıyorumdur....bulunduğum eğitim bölgesinde boş yer yok.....ilçenin köylerinde falan var.....sorum şu; bulunduğum ilin başka yakın ir ilçesinden tayin istemek istiyorum......sanırım bu atama şekli internet ortamından olmuyor....peki nasıl tayin isteyebilirim.....dilekçemi nereye yazmalıyım....? teşekkürler!
« Yanıtla #5 : 13 Eylül 2008, 00:04:40 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

öncelıkle hocam kadrolumu sözlşemelımısınız?eğer kadrolu isenız norm fazlası olarak en yakın yarıyılda tayın ısteyebılırsınız.ama bu durumdan dolayı görevlendirme yaptırabılırsınız.dilekçeyı mutlaka okulunuza vermenız gerekmektedır

« Yanıtla #6 : 13 Eylül 2008, 10:16:21 »
yağmur-dan Offline
Yeni Üye

...kadrolu öğretmenim...şuan atamalar durduruldu fakat birkaç özür ve norm fazlası olanlar hariç...yani şimdi de tayin isteyebilirmişim...ama nasıl isteyeceğimi bilmiyorum...kadrosu açık olan birkaç okul biliyorum...bu durumda napmalıyım....
« Yanıtla #7 : 13 Eylül 2008, 19:58:55 »
yağmur-dan Offline
Yeni Üye

hocam bir sorum daha var......bulunduğum okulda norm fazlası olarak ne kadar kalabilirim....belli bir süre sonra merkeze çekebilirlermi istemesem bile...?
« Yanıtla #8 : 13 Eylül 2008, 23:53:28 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

norm fazlası öğretmneleri önclıkle bulunmuş olduğum eğitim bölgesinde yoksa il içinde değerlendirilebılır

« Yanıtla #9 : 14 Eylül 2008, 19:42:48 »
yağmur-dan Offline
Yeni Üye

..........norm fazlası olsamda kadrom şuan okulumda ya...kadromu ile çekip istemediğim yerlere tayin istetebilir ler mi.....yani ben bulunduğum eğitim bölgesinden ayrılmak istemiyorum.......
« Yanıtla #10 : 15 Eylül 2008, 09:10:18 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

hocam iliçi tayın donemıne kadar böyle bir şey olmaz kadro ile.ancak görevlendirme yapılabılır

« Yanıtla #11 : 01 Kasım 2008, 11:13:44 »
SEYMAM Offline
Yeni Üye

DERS SAATİM 28 2 SENE ÖNCE İLSİS ÜZERİNDEN DERS SAATİMİ 40 GÖSTEREREK OKULUMA BIRANŞIMDA ÖĞRETMEN ATAMASI YAPILDI.MÜDÜRÜMÜZLE GÖRÜŞTÜM ÖĞRETMENE İHTİYACIM YOK BUNU DÜZELTTİRECEM DİYEREK BENİ OYALADI.HALA 2 ÖĞRETMENİZ VE BAŞKA OKULLARDA BRANŞIMIZDA AÇIK OLDUĞU HALDE GÖNDERİLMİYOR.BEN DERSİMİ PAYLAŞMAK ZORUNDA BIRAKILIYORUM.YENİ GELEN ARKADAŞIMIZ NORM FAZLASI DURUMUNDA AMA HEM İDARE HEMDE MEM DE TANIDIKLARI TARAFINDA TORPİLLİ.BU KONUDA BENİM YAPABİLECEĞİM HAKKIMI ARAYABİLECEĞİM RESMİ OLARAK NE YAPABİLİRİM .  TEŞEKKÜRLER
« Yanıtla #12 : 01 Kasım 2008, 14:30:55 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

değerli hocam norm fazlalığında son gelen değil kıdemi en az yanı puanı en az olan gider ve bu da yarıyıl veya yaz tatılınde tayın ıstemsı gerekir.

« Yanıtla #13 : 01 Kasım 2008, 14:59:41 »
SEYMAM Offline
Yeni Üye

SAYIN HOCAM TEŞEKKÜRLER ZATEN BEN KIDEMLİYİM KENDİSİ GİTMEK İSTEMİYOR  BENDE HAKKIMIN YENDİĞİNE İNANIYORUM.KENDİSİ İSTEMEDİĞİ HALDE GÖREVLENDİRMEYLE GÖNDERİLEBİLİRMİ ACABA
« Yanıtla #14 : 01 Kasım 2008, 15:53:00 »
feyza05
Ziyaretçi

Bildiğim kadarıyla aynı EĞİTİM BÖLGESİNDE aynı branştan açık varsa oraya görevlendirilir, isteğe bakılmaz. Ben de şu an norm fazlasıyım ve bulunduğum eğitim bölgesinde ihtiyaç olunan yere görevlendirme verildim...

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
norm kardo ile ilgili bir sorum olacak Soru-Cevap nsk 5 6562 Son Mesaj 17 Ekim 2008, 20:18:08
Gönderen: mudessir
norm kadroyla ilgili bir soru lütfen yardımcı olun Soru-Cevap ces2050 10 9688 Son Mesaj 25 Kasım 2008, 16:38:17
Gönderen: akkuru
Norm Kadro Acil Yardım Soru-Cevap sinna 1 4184 Son Mesaj 17 Şubat 2009, 00:11:11
Gönderen: Mehmet
Acil Fikirlerinize İhtiyacım Var Soru-Cevap angell 0 3442 Son Mesaj 06 Aralık 2009, 14:30:35
Gönderen: angell
Eğitek De Sınav Boykotuyla İlgili Acil Toplantı Haber göndermek isteyenler... Mehmet 0 3141 Son Mesaj 07 Haziran 2012, 07:44:39
Gönderen: Mehmet
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -