*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
22 Ağustos 2019, 23:58:58

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1] 2 3 4   Aşağı git
  Yazdır  
K: Eş Durumu  (Okunma Sayısı 32795 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 05 Haziran 2008, 21:13:34 »
sedax Offline
Yeni Üye

selamlar. ben 24 ağustos 2007 de karaman ilinde göreve başladım. eşim ise konyada öğretim görevlisi olarak görev yapmakta. 24 ağustosta 1 yılım doluyor ama özür tayin takviminde son başvuru sanırım ağustosun 20 siydi. yalnız kılavuzda şöyle bir ibare de var : "Hizmet puanı ve hizmet süresinin heaplanmasında dönemler itibarıyla, yarıyıl tatili ile yaz tatilinin son günü dikkate alınır." yani 8 şubat ve 31 ağustostan bahsediyor. bu cümleden ne sonuç çıkarmalıyız. başvuru yapamaz mıyım?
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Eş Durumu
« Posted on: 22 Ağustos 2019, 23:58:58 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Eş Durumu oyunları, Eş Durumu programı, Eş Durumu , Eş Durumu program yükle, Eş Durumu download, Eş Durumu hikayeleri, Eş Durumu kitabı, Eş Durumu haber, Eş Durumu yükle, Eş Durumu videosu, Eş Durumu, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2008, 21:29:22 »
hakan
Ziyaretçi

değerli hocam 2007 yılı klavuzda ;
B. EŞ DURUMU ÖZRÜ
1. Kimler Başvurabilecek
Öğretmenlikte ve Devlet memurluğunda adaylıklarının kaldırılmış olması şartıyla
öğretmenler.
diye başlayan cümleden de anlaşılacağı gıbı adaylığınızın kalması esastır.eğer o tarhe kadar adaylığınız kalkmamıs ise tayin istemeniz mümkün değil.
« Yanıtla #2 : 10 Haziran 2008, 14:20:35 »
ibrasi Offline
Yeni Üye

MERHABA ARKADAŞLAR.BEN BU YAZ EŞ DURUMUNDAN TAYİN İSTEYECEĞİM.EŞİM BURSA DA HEMŞİRE.BEN DOĞU HİZMETİMİ TAMAMLAMADIM.KILAVUZDA DOĞU HİZMETİNİ TAMAMLAMAYAN ÖĞRETMENLER İKİNCİ VE ÜÇÜNCÜ HİZMET BÖLGELERİNİ TERCİH EDECEKLERDİR DİYOR.BENİM EŞİM BİRİNCİ BÖLGEDE.PEKİ BEN TERCİH YAPAMAYACAK MIYIM?O İLDE  D VE E HİZMET BÖLGELERİNİ DE TERCİH EDEMEYECEĞİM.BİLEN VARSA CEVAP VEREBİLİRMİ.
« Yanıtla #3 : 10 Haziran 2008, 14:47:28 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

değerli hocam olurmu aynı klavuzda muaf olduğunuzda yazıyor:=)

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #4 : 10 Haziran 2008, 16:12:08 »
sedax Offline
Yeni Üye

Hakan hocam bilgilelendirmeniz için teşekkürler..
« Yanıtla #5 : 13 Haziran 2008, 13:42:55 »
mayne Offline
Çalışkan Üye

**

meb in yeni haberini duyduynuz mu arkadaşlar 8eylülde açılacakmış okullar biz seminer için 2 hafta önce gidiyoruz. yani 25 ağustosta okulda olmamız gerekiyor eş durumu tayinler ne zaman açıklanıyordu ağustos sonu ve ben 20 ağustosta evleniyorum yeni bir ev yeni bir okul yeni bir hayat napıyorlar bunlar anlamadım  Tamam tabiki eğitimci olarak öğrenciler öncedir ama biz ne yapalım kafa bu kadar karışıkken ne kadar verimli olunur bilmiyorum
« Yanıtla #6 : 13 Haziran 2008, 18:23:17 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

değerli hocam semınerın 2 hafta olmak zorunda olduğu dıye bır hukum yokkı.1 haftada oabılır.sadece ekders yonetmelığınde 2 haftadan fazla ekders ödenmez hukmu vardır.o yüzden semınere erken başlama dıye bır durum yok.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #7 : 13 Haziran 2008, 20:03:56 »
mayne Offline
Çalışkan Üye

**

İYİ DE MEHMET HOCAM HEP İKİ HAFTA DİYORLAR BUNU  KİM BELİRLİYOR OKUL YÖNETİMİ Mİ ACABA YARDIMINIZ İÇİNDE TŞK EDERİM
« Yanıtla #8 : 13 Haziran 2008, 22:54:41 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

yok hocam okul değil ama 1 eylul yanı eylulun 1.haftası baslaması gerek

« Yanıtla #9 : 23 Haziran 2008, 12:54:15 »
goncaçağ Offline
Yeni Üye

değerli
 site yöneticileri beni aydınlattığınız çok teşekkür ederim
« Yanıtla #10 : 07 Ağustos 2008, 21:35:39 »
mayne Offline
Çalışkan Üye

**

arkadaşlar bu eş durumu tayinlerinde neler yapılması gerekiyor bana anlatabilirmisiniz ?şimdi uğraşıyorumuğraşıyorum sayfa açılmıyor eşimin belgelerini ne zaman ve nereye vermem gerekiyor acaba önce belgeleri hazırlayıp sonra mı başvuruyoruz lütfen yardımcı olurmusunuz .şimdiden teşekkürler
« Yanıtla #11 : 07 Ağustos 2008, 21:42:21 »
mayne Offline
Çalışkan Üye

**

bir de cüzdanda hala eski soyadım var bu bir sorun çıkarır mı
« Yanıtla #12 : 07 Ağustos 2008, 21:48:22 »
cendere
Ziyaretçi

neden değiştirmediniz :) eşinizin soyadını kullanmak istemiyormusunuz :) şaka şaka bir an önce değiştirin , cüzdan yerine evlilik cüzdanınınızın fotokopisi de kullanılabiliyor evliliğinizi ıspatlamal için ;
   eş durumu tayiniyle ilgili konuya gelince ,  benim bu konuda pek bilgim yok , Mehmet hocam sizi daha sonra bilgilendirecektir :)
« Yanıtla #13 : 07 Ağustos 2008, 21:53:36 »
mayne Offline
Çalışkan Üye

**

:) teşekkür ederim cendere hocam eşimle nikah yaptık 2 gün sonra da ayrıldık
o istanbula ben de evime. yani anlayacağınız fırsat bulamadık soyadını değiştirmeye 2 hafta sonra da düğünümüz var biraz karmaşık bi durumdayım
anlayacağınız
« Yanıtla #14 : 07 Ağustos 2008, 22:00:57 »
cendere
Ziyaretçi

Allah mesut bahtiyar etsin hocam , eğitimciyim.net ailesi olarak mutluluklar diliryoruz , gerçekten zor bir durum bunu benden iyi kimse bilemez, seni en iyi ben anlayabilirim :) önce 2 çocukla sonra  4 çocukla eşimden ayrı çalışmak zorunda kaldım :) , şimdilerde başvurular internetten biliyosun o konuda da teknolojik olduk :) Rabbim bir an önce kavuştursun eşinle seni :) herşey gönlünce olsun , düğün Ankarada olursa bende katılmak isterim :)

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
Eş durumu tayinleri hakkında! İdari İşler karakavuz 11 20156 Son Mesaj 25 Mayıs 2008, 23:17:39
Gönderen: hakan
Norm Fazlası Öğretmenin Atama Durumu Soru-Cevap « 1 2 » feyza05 22 41080 Son Mesaj 09 Mart 2011, 17:31:25
Gönderen: Mehmet
Eş Durumu Özrü Atamalarında Adaletsizlik Sözleşmeli Öğretmenler üte46 1 4993 Son Mesaj 17 Ocak 2009, 22:19:18
Eş Durumu Yardım Sözleşmeli Öğretmenler leeeee 1 4231 Son Mesaj 14 Şubat 2009, 16:54:03
Meb'den Rotasyon Ve Eş Durumu Açıklaması Özlük Hakları Mehmet 0 3066 Son Mesaj 28 Kasım 2014, 16:25:47
Sayfa: [1] 2 3 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -