*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
23 Ekim 2019, 07:25:26

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
K: Siteyi nasıl buluyorsunuz?  (Okunma Sayısı 24083 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 15 Mayıs 2008, 23:17:04 »
orhan
Ziyaretçi

arkadaşlar bu sıteye yenı geldım agayet güzel yalnız bişi dikkatımı çekti.baya üyesi var ama herkes sanırım okuyup gıdıyor.yazan yok.neyse merak etttım siteyı nasıl buldunuz.görüşleriniz neler acaba?tabı zahmet olmazsa dımı:=)
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Siteyi nasıl buluyorsunuz?
« Posted on: 23 Ekim 2019, 07:25:26 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Siteyi nasıl buluyorsunuz? oyunları, Siteyi nasıl buluyorsunuz? programı, Siteyi nasıl buluyorsunuz? , Siteyi nasıl buluyorsunuz? program yükle, Siteyi nasıl buluyorsunuz? download, Siteyi nasıl buluyorsunuz? hikayeleri, Siteyi nasıl buluyorsunuz? kitabı, Siteyi nasıl buluyorsunuz? haber, Siteyi nasıl buluyorsunuz? yükle, Siteyi nasıl buluyorsunuz? videosu, Siteyi nasıl buluyorsunuz?, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2008, 18:25:12 »
feyza05
Ziyaretçi

Site bence de çok güzel. Merak etmeyin hocam bir bakar iki bakar 3. de muhakkak yorum yazar :)
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2008, 18:25:45 »
feyza05
Ziyaretçi

Benim gibi :)
« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2008, 20:50:42 »
akkuru
Ziyaretçi

EWT HAKLISINIZ..Pek muhabbet olmuyo. kımse kımse ıle konusmak ıstemıyo sanırım veya buna ortam hazılamıyoruz.
Siteye gelınce okula gıdıp geldıkten sonra ve bazen okulda sıte ıle ugrasıyoruz.sıteyı begendıgınıze sevındım ancak daha ıyı olabılır.hepımız ogretmenız ve bırbırımızden ogrenecegımız cok seyler var..bu sıtenın de buna yardımcı olacagını dusunuyorum.
Öyle degıl mı arkadaslar????:)
« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2008, 21:48:41 »
hakan
Ziyaretçi

akkuru hocam çok haklısınız artık bir yerden başlamak gerek
« Yanıtla #5 : 04 Haziran 2008, 22:47:43 »
akkuru
Ziyaretçi

Arkadaslar ogretım yılı bıtıyo artık sene sonuna gelıyoruz....
Nasıl bır egıtım ogretım yılı oldu?Sizce verimli gecti mi?
« Yanıtla #6 : 20 Eylül 2008, 17:18:05 »
birisi
Ziyaretçi

Benden bir eleştiri burası eğitim sitesi diye geçiyor ama haberden başka hiç bir şey görmüyorum her yer haber reklam eğitimle ilgili ele avuca tutunur bir şey yok.Eğer haber sitesi olarak yayın yapacaksanız eğitimcihaber yapın ismini bu sadece bir eleştiri arkadaşlar.Arasıra takılıyorum ama bu eleştiriyi yazmak zorund a hissettim kendimi.Saygılarımla
« Yanıtla #7 : 20 Eylül 2008, 19:51:07 »
cendere
Ziyaretçi

eleştiri için teşekkürler biraz da öz eleştiri yapsaydınız keşke , 

bir hikaye anlatılır : meydana bir resim konur , bir de kalem beğenmediğiniz yerleri işaretleyin diye de bir not bırakılır, gelen giden resme çarpı atar , resmin her yeri çarpılarla dolar . sonra yine bir resim , kalem ve silgi konur, bir de not beğenmediğiniz yeri silin ve düzeltin ... kimse dokunmaz resim olduğu gibi kalır ... kıssadan hisse eleştirmeye gelince her kafadan bir ses çıkar , iş yapmaya gelince kimseden tıss yok... 

buraya yazdığınız eleştirinin yanıda keşke diğer konularımıza da bir göz atıp oralara da değerli fikirlerinizi eleştirilerinizi yorumlarınızı yazsaydınız
     siz de branşınız konusunda paylaşımda bulunabilirseniz seviniriz...

sizi aramızda daha  sık görmek , katılım ve paylaşımlarınızı bekliyoruz  saygı değer üyemiz ...
« Yanıtla #8 : 20 Eylül 2008, 21:43:34 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

değrli hocam sitemiz her anlamda katkı yapmaya calısan bır site.sizin eleştırınızı dıkkate alıyoruz.ama müsadenizle ben de size bir eleştiri de bulunacağım.peki siz bir üye olarak bu siteye ne kadar katkıda bulundunuz.bi de bu yönden bakar mısınız?

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #9 : 08 Ocak 2009, 00:23:52 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

değerli arkadasla site hakkında beğeni ve eleştirilerinizi buraya yazar mısınız?

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #10 : 16 Nisan 2010, 07:50:44 »
fsn Offline
Yeni Üye

Sitede Aradığımı Bulamıyorum Meb Şube Müdürlüğü Sınavı 2000 Soru Ve Cevaplarını Aradım Hala Bulamadımyardım Ederseniz Sevinirim
« Yanıtla #11 : 16 Nisan 2010, 08:03:16 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Register or Login

linki Burda Sayın Hocam Buyrun.daha Önceden Eklenmişti.

« Yanıtla #12 : 03 Aralık 2010, 23:03:34 »
Ramazan SAKİN Offline
Yeni Üye

Merhaba Arkadaşlar,
aslına Bakarsanız Nereye Yazacağımı Bilemedim. Sitenizin Yeni Misafiriyim. Eğiitim Adına Yapılan Bütün Çalışmaları Canı Gönülden Destekliyorum.
emek Harcanmış İçeriklerle Dolu Bir Site Görünüyor. Emeği Geçen Bütün Arkadaşlara Teşekkür Ederim.
« Yanıtla #13 : 03 Aralık 2010, 23:16:58 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Görüşlerınız Icın Tsk Ederız.her Zaman Sızlerı Aramızda Görmek İsteriz.

« Yanıtla #14 : 30 Mayıs 2011, 00:53:43 »
spina bifida Offline
Yeni Üye

Forum Çok Dar Olmuş. Daha Geniş Olmalı.

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
Kazandılar ama nasıl ? Özel Eğitimle İlgili Herşey Burada okancan 0 2873 Son Mesaj 06 Aralık 2008, 22:47:43
Gönderen: okancan
İlk Olumlu İzlenimi Nasıl Bırakabilirsiniz? Eğitim okancan 0 2696 Son Mesaj 06 Aralık 2008, 23:36:58
Gönderen: okancan
Yıldırımdan Nasıl Korunuruz? Sohbet / Eğlence feyza05 6 7965 Son Mesaj 10 Ekim 2012, 15:17:09
Gönderen: Mehmet
Çocuğumu Nasıl Avutabilirim? Eğitim cendere 0 2932 Son Mesaj 08 Mayıs 2009, 18:28:06
Gönderen: cendere
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -