*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
19 Kasım 2019, 09:37:55

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Askerlik Dönüşü Kırtasiye Yardımı  (Okunma Sayısı 9356 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 23 Ocak 2009, 22:56:52 »
sokelifb Offline
Üye

*

Arkadaşlar Nisan-eylül Arasında Kısa Dönem Olarak Askerdim. Dolayısıyla Ekimde Göreve Başlayabildim. Kırtasiye Yardımı Alabilmek İçin Gerekli Evrakları Düzenledim  Fakat Üzerinden 2 Ay Gibi Bir Süre Geçmesine Rağmen Herhangi Bir Cevap, Yazı Ban Ulaşmadı. Bu Durum Da Ne Yapmalıyım? Bilen Arkadaşlar Cevap Yazarsa Sevinirim
şimdiden Teşekkür Ederim
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Askerlik Dönüşü Kırtasiye Yardımı
« Posted on: 19 Kasım 2019, 09:37:55 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Askerlik Dönüşü Kırtasiye Yardımı oyunları, Askerlik Dönüşü Kırtasiye Yardımı programı, Askerlik Dönüşü Kırtasiye Yardımı , Askerlik Dönüşü Kırtasiye Yardımı program yükle, Askerlik Dönüşü Kırtasiye Yardımı download, Askerlik Dönüşü Kırtasiye Yardımı hikayeleri, Askerlik Dönüşü Kırtasiye Yardımı kitabı, Askerlik Dönüşü Kırtasiye Yardımı haber, Askerlik Dönüşü Kırtasiye Yardımı yükle, Askerlik Dönüşü Kırtasiye Yardımı videosu, Askerlik Dönüşü Kırtasiye Yardımı, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 24 Ocak 2009, 01:14:26 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Hocam Sanırım Bu Lınkte Gerekli Cevapları Bulabılırsın.

Register or Login

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2009, 19:49:37 »
sokelifb Offline
Üye

*

Teşekkürler Mehmet Bey.biliyorum Ben Bu Belgeleri Düzenledim. Ama Benim Sorunum Şu Bana Olumlu Yada Olumsuz Hiç Bişey  Gelmedi Üzerinden 2 Ay Gibi Bi Süre Geçmesine Rağmen. Ne Yapmalıyım Bu Durumda?
« Yanıtla #3 : 08 Şubat 2009, 20:30:09 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Artık Dava Açmak Gerek

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #4 : 08 Şubat 2009, 20:41:57 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Register or Login

bu Linktekı Dokuman Daha Yenı Ve İşinize Daha Çok Yarayacak Hocam

« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2009, 17:36:59 »
sokelifb Offline
Üye

*

Hocam  Ben Bu Para İçin İlçe Meb. Başvurduğumu Ve Cvp. Alamadığımı Daha Önce Yazmıştım. Geçenler De Yeni Bişey Duydum Bunun Doğruluğunu Teyit Edebişlmek İçin Sizler Soruyorum.
bu Asker Dönüşü Eğitim Öğretim Ödeneğini Alabalmek İçin Mutemet Aracılığı İle Mal Müdürlüğüne Başvurmamız Gerekiyormuş. Ne Derece Doğru.
şimdiden Teşekkür Ederim.
« Yanıtla #6 : 25 Şubat 2009, 17:43:41 »
akkuru
Ziyaretçi

Benzer Bı Dertte Bende..
bende Almak Icın Ugrasacam  Hocamm...
bıraz Sartları Zorlamak Gerekıyo Galıba
« Yanıtla #7 : 25 Şubat 2009, 22:12:50 »
feyza05
Ziyaretçi

hocam  Ben Bu Para İçin İlçe Meb. Başvurduğumu Ve Cvp. Alamadığımı Daha Önce Yazmıştım. Geçenler De Yeni Bişey Duydum Bunun Doğruluğunu Teyit Edebişlmek İçin Sizler Soruyorum.
bu Asker Dönüşü Eğitim Öğretim Ödeneğini Alabalmek İçin Mutemet Aracılığı İle Mal Müdürlüğüne Başvurmamız Gerekiyormuş. Ne Derece Doğru.
şimdiden Teşekkür Ederim.

nasıl Başvururda Cevap Alamazsınız??? Dilekçenize Tarafıma Yazılı Olarak Bildirilmesini İstiyorum Deyin, Üstelik Verdiğiniz Dilekçeyi Yanlış Hatırlamıyorsam 30 Gün İçinde Cevaplamaları Gerekir...

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
eğitim-öğretim ödemeği(kırtasiye parası) Soru-Cevap « 1 2 » nsk 28 28749 Son Mesaj 22 Ocak 2009, 13:31:46
Gönderen: Mehmet
asker dönüşü kırtasiye yardımı alınır mı Soru-Cevap berfin_01 3 4830 Son Mesaj 06 Eylül 2008, 14:51:42
Gönderen: feyza05
Ve Son Bir Not Nusret "allah Yardımı" Demek... ATATÜRK Hakkında Herşey okancan 0 3419 Son Mesaj 24 Ocak 2009, 22:49:58
Gönderen: okancan
Yardımı Bağımlılığa Dönüştürmeyin Eğitim sevgiseli42 0 2650 Son Mesaj 28 Mart 2009, 12:11:57
Gönderen: sevgiseli42
Doğum Yardımı İçin Gerekli Belgeler Öğretmenlerin maaş,ek-ders vb. konularla ilgili paylaşım alanı Mehmet 0 14088 Son Mesaj 06 Eylül 2009, 01:32:25
Gönderen: Mehmet
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -