*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
06 Aralık 2019, 05:33:11

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1] 2 3 ... 8   Aşağı git
  Yazdır  
K: Anadolu Ögretmen,fen Liseleri için Ögretmen seçimi  (Okunma Sayısı 45417 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 28 Temmuz 2008, 19:04:25 »
s-gungor Offline
Yeni Üye

arkadaslar hatırladıgım kadarıyla sınav basvuru formunda mülakatlı/mulakatsız tercihi yapıyorduk ama ben anadolu ogretmen ya da fen olarak ayrı ayrı secenekler hatırlamıyorum.benim bransımda daha dusuk alanlar var fen lisesine cagırılan,ben aöl listesindeyim.ama sorun su ki mulakat icin aöl mulakatı tercihi yaptıgımı hatırlamıyorum.birisi beni aydınlatabilir mi
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Anadolu Ögretmen,fen Liseleri için Ögretmen seçimi
« Posted on: 06 Aralık 2019, 05:33:11 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Anadolu Ögretmen,fen Liseleri için Ögretmen seçimi oyunları, Anadolu Ögretmen,fen Liseleri için Ögretmen seçimi programı, Anadolu Ögretmen,fen Liseleri için Ögretmen seçimi , Anadolu Ögretmen,fen Liseleri için Ögretmen seçimi program yükle, Anadolu Ögretmen,fen Liseleri için Ögretmen seçimi download, Anadolu Ögretmen,fen Liseleri için Ögretmen seçimi hikayeleri, Anadolu Ögretmen,fen Liseleri için Ögretmen seçimi kitabı, Anadolu Ögretmen,fen Liseleri için Ögretmen seçimi haber, Anadolu Ögretmen,fen Liseleri için Ögretmen seçimi yükle, Anadolu Ögretmen,fen Liseleri için Ögretmen seçimi videosu, Anadolu Ögretmen,fen Liseleri için Ögretmen seçimi, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2008, 19:47:24 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

evet hocam çok haklısınız sadece mulakat mulakatsız dıye bır ayrım vardı sadece

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2008, 14:34:48 »
s-gungor Offline
Yeni Üye

mehmet bey allah razı olsun valla,sonunda biriyle iletisim kurabildim.brans nedir hocam
« Yanıtla #3 : 29 Temmuz 2008, 14:57:06 »
s-gungor Offline
Yeni Üye

daha once aöl mulakatına katılan bi arkadas varsa (ing daha iyi olur) biraz bilgilendirebilir mi?
« Yanıtla #4 : 29 Temmuz 2008, 21:05:20 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

tarih hocam sizin nedır?

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #5 : 29 Temmuz 2008, 22:05:49 »
s-gungor Offline
Yeni Üye

bransım ingilizce hala neye gore aöle neye gore fen lisesine cagırıyorlar anlamadım.sizin bi bilginiz var mi?ilk girisiniz mi?ben duzcede calısıyorum,aöl iyi olur da mulakatta nolur bakalım.
« Yanıtla #6 : 29 Temmuz 2008, 22:07:22 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

hocam hiç mülakata girmedim ama sanırım gene aldığnınız puan önemlı olur

« Yanıtla #7 : 29 Temmuz 2008, 22:17:20 »
s-gungor Offline
Yeni Üye

siz katilacak mısınız mulakata
« Yanıtla #8 : 29 Temmuz 2008, 22:23:18 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

yok hocam ben sadece anadolu istedım

« Yanıtla #9 : 30 Temmuz 2008, 00:02:58 »

zgok Offline
Üye

*

benım anlamadığım sizler mulakatı beklıyorsunuz ama normal anadolu liselerı ıcın neden beklıyorlar.
« Yanıtla #10 : 30 Temmuz 2008, 11:12:01 »
s-gungor Offline
Yeni Üye

bu konuda benim de sizden fazla bilgim yok.tercihleri ne zaman yaparız acaba,yaz bitti bu is bitmedi...
« Yanıtla #11 : 30 Temmuz 2008, 12:10:00 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

gerçekten bu onemli bir sıkıntı ve hala ortada bir klavuz yok

« Yanıtla #12 : 31 Temmuz 2008, 11:50:24 »
s-gungor Offline
Yeni Üye

ben bu sınava ilk kez girdim ve klavuzla ilgili bilgim yok,tercihlerde klavuzla birlikte mi geliyor?yoksa klavuz sadece basvuru ve atama tayinlerini mi aydınlatıyor
« Yanıtla #13 : 31 Temmuz 2008, 12:42:38 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

duyduğuma gore agustosun ortasında açılacakmış basvuru ve klavuz.

« Yanıtla #14 : 05 Ağustos 2008, 18:00:16 »
s-gungor Offline
Yeni Üye

sonunda mulakat olayı da bitti,ama bu kez de baska bir bekleme sureci baslıyor.tatili yediler  ya,hic bi yere gidemedigimiz gibi kafamızı da dinleyemedik bi turlu.ne zaman sonlanacak bu olay,bilen duyan var mıdır?simdi ne olacak?klavuz ve tercih formu birlikte mi geliyor?ben ilk kez girdigim icin bilmiyorum,anlatırsanız cok sevinirim.yanarım yanarım bi desarj olamadan okulların acılacagına yanarım.

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
Öğretmen köleler -vazgeçin 657'den! Sohbet / Eğlence cendere 3 3374 Son Mesaj 23 Kasım 2008, 23:01:34
Gönderen: okancan
Can sıkıcı bir öğretmen olmamak için Eğitim okancan 0 2853 Son Mesaj 06 Aralık 2008, 23:53:37
Gönderen: okancan
Ücretli öğretmen için sigorta bildirim yazısı İdari İşler feyza05 0 3930 Son Mesaj 28 Aralık 2008, 00:08:35
Gönderen: feyza05
Öğretmen için gerekli tüm yönetmelik ve kanunlar Kanunlar-Yönetmelikler-Genelgeler feyza05 0 5338 Son Mesaj 03 Ocak 2009, 16:06:20
Gönderen: feyza05
Anadolu Öğretmen Liseleri Yönetmeliği Değişti Haber göndermek isteyenler... cendere 0 2465 Son Mesaj 04 Mart 2009, 19:56:40
Gönderen: cendere
Sayfa: [1] 2 3 ... 8   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -