*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
22 Ağustos 2019, 23:58:42

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
K: MEB Maaş Bordroları internette  (Okunma Sayısı 40587 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 15 Ağustos 2008, 22:18:25 »
isikayhan
Ziyaretçi

MEB bordrolarına da bakılabiliyor

Register or Login

AÇIKLAMA :

- Bordro alımı; ilk aşamada Maliye Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Sanayi ve Ticaret Bakanlığı personeline açılmıştır. Diğer Bakanlık personeline ise, yapılacak ikinci bir duyuru ile en kısa zamanda açılacaktır.

- Nüfus Cüzdanı Numarası alanına girilen bilgi doğrudan MERNİS verileri ile T.C. Kimlik No ile Emekli Sicil No alanına girilen bilgiler ise say2000i sisteminde kayıtlı bilgiler ile kontrol edilmektedir. MERNİS veri tabanında kayıtlı olmayan nüfus cüzdanı numarası bilgisi ile bordro alınamayacaktır. Özellikle, Nüfus Cüzdanı Numarası alanına girilen bilginin MERNİS veri tabanında kayıtlı olmaması nedeniyle bordro alınamadığı durumlarda Nüfus Müdürlüklerine başvurulmalıdır. İşe yeni başlayan ve emekli sicil numarası almamış memurlar, bordro girişinde emekli sicil no alanını boş bırakmak suretiyle bordrolarını alabileceklerdir.

- Memurların, ilk aşama uygulamasında son iki aya ait maaş bordroları Excel formatında ekrana gelecektir.

- Ekrana gelen Bordroda; memurun unvanı, hizmet sınıfı, kadro bilgileri vb. özlük bilgilerinde hata söz konusu ise düzeltilmesi için öncelikle Tahakkuk Birimine başvurulmalıdır.

- Ekrana gelen bordrolar bilgilendirme amaçlıdır.
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: MEB Maaş Bordroları internette
« Posted on: 22 Ağustos 2019, 23:58:42 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: MEB Maaş Bordroları internette oyunları, MEB Maaş Bordroları internette programı, MEB Maaş Bordroları internette , MEB Maaş Bordroları internette program yükle, MEB Maaş Bordroları internette download, MEB Maaş Bordroları internette hikayeleri, MEB Maaş Bordroları internette kitabı, MEB Maaş Bordroları internette haber, MEB Maaş Bordroları internette yükle, MEB Maaş Bordroları internette videosu, MEB Maaş Bordroları internette, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2008, 22:19:04 »
isikayhan
Ziyaretçi

ilgili resmi yazı:

Register or Login
« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2008, 22:24:46 »
cendere
Ziyaretçi

ikinci bir duyuruyu mu bekleyeceğiz sayın hocam ben girdim açılmadı :) ben de bu ay maaşım çok yüksek geldi bi bakayım nerden fazla geldi diye merak etmiştim :)
« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2008, 22:32:59 »
isikayhan
Ziyaretçi

en başta da belirttiğim gibi MEB henüz dahil değil :(
sanırım en çok personeli olduğu için en sona kalacak gibi görülüyor :(

ikinci bir duyuruyu mu bekleyeceğiz sayın hocam ben girdim açılmadı :) ben de bu ay maaşım çok yüksek geldi bi bakayım nerden fazla geldi diye merak etmiştim :)
« Yanıtla #4 : 15 Ağustos 2008, 22:39:39 »
cendere
Ziyaretçi

Bilgilendirme için  çok teşekkürler sayın  hocam :)
« Yanıtla #5 : 15 Ağustos 2008, 22:46:43 »
isikayhan
Ziyaretçi

önemli değil hocam

daha 2007'de başlayacağı yazılan şey sonunda başladı :)
« Yanıtla #6 : 15 Ağustos 2008, 22:55:50 »
cendere
Ziyaretçi

büyük kolaylık olacak , çok muhteşem bişey , bide meb de başlasaydı :)
« Yanıtla #7 : 16 Eylül 2008, 22:11:32 »
isikayhan
Ziyaretçi

Kadrolu Öğretmenler Maaş Bordrolarına

Register or Login
adresinden bakabilir

MEB bordroları da artık verilmeye başlanmış

Ağustos ve Eylül bordroları verilmiş

Gerçi sayfada verildiğine dair bir açıklama hala yok

Bakabilmek için:
T.C. Kimlik No
Memuriyet Sicil No
Emekli Sicil Numarası
gereklidir

Bordronuzu almak için her ayın 15'inden ay sonununa kadar bu sayfayı kullanabilirsiniz. Ayın 1'i ile 14'ü arasında sistem kapanıyor
« Yanıtla #8 : 16 Eylül 2008, 22:13:30 »
cendere
Ziyaretçi

bilgilendirdiğiniz için teşekkürler öğretmenim
« Yanıtla #9 : 16 Eylül 2008, 22:14:27 »
isikayhan
Ziyaretçi

Memuriyet Sicil No için ilsis bilgilerinize bakın

yoksa; tc kimlik numarasının ilk altı hanesi memuriyet sicil numaranız olabilir, deneyin
« Yanıtla #10 : 16 Eylül 2008, 22:15:08 »
isikayhan
Ziyaretçi

Elinizde eski aylardan maaş bordrosu varsa "Sicil No" kısmında yazan kısım "Memuriyet Sicil No" sudur

Bazı kişilerde bu kısım boş olabiliyor (elimde okulmun eski bordrosu var, oradan görebiliyorum)

Sanırım bu bilgi işlettirilmeden bordroyu internetten indiremeyecek

Register or Login
İşe yeni başlayan ve emekli sicil numarası almamış memurlar, bordro girişinde emekli sicil no alanını boş bırakmak suretiyle bordrolarını alabileceklerdir
« Yanıtla #11 : 16 Eylül 2008, 22:21:37 »
cendere
Ziyaretçi

tc kimliğimin ilk altı  rakamı kabul edilmedi ilsisten nasıl öğrenebirim öğretmenim ilsise de girdim bulamadım
« Yanıtla #12 : 16 Eylül 2008, 22:24:15 »
cendere
Ziyaretçi

bu ayki bordrom elimde memur sicil no diye bişey yazmıyor ,sadece emekli sicil ve tc kimlik no var  öğretmenim
« Yanıtla #13 : 16 Eylül 2008, 22:29:07 »
isikayhan
Ziyaretçi

bordroda "Sicil No-Em. Sic. No" şeklide yazar
"Sicil No" kısmı "Memuriyet Sicil No"sudur

ilsiste de herkesinki yazmıyor maalesef, bordroda da yoksa kurumunuzdan öğrenmeye çalışacaksınız
« Yanıtla #14 : 16 Eylül 2008, 22:31:45 »
cendere
Ziyaretçi

galiba kurumdan öğreneceğim öğretmenim bordroda yazmıyor ilsiside delik deşik ettim yok :) teşekkürler ilginize ve bilgilendirmenize :)

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
sözleşmeliler net ne kadar maaş alıyor Soru-Cevap berfin_01 12 12274 Son Mesaj 02 Aralık 2008, 22:01:21
Gönderen: akkuru
ek ders maaş promosyon Soru-Cevap ileri 1 3967 Son Mesaj 15 Kasım 2008, 13:39:00
Gönderen: Mehmet
2009 Yılında Kaç Para Maaş Alacağım(indir)(güncel) Programlar « 1 2 3 » Mehmet 43 28360 Son Mesaj 16 Şubat 2009, 15:17:57
Gönderen: sevgiseli42
4/b Maaş Programı-2009 Özlük Hakları Mehmet 6 15371 Son Mesaj 26 Ekim 2009, 10:16:46
Gönderen: ahmetsayan
2009 Temmuz Ayında Kaç Para Maaş Alacağım? İndir Öğretmenlerin maaş,ek-ders vb. konularla ilgili paylaşım alanı Mehmet 11 9323 Son Mesaj 10 Temmuz 2009, 13:37:09
Gönderen: Mehmet
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -