*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
23 Ağustos 2019, 11:50:42

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Halk Eğitim Ve Ekders Hesabı  (Okunma Sayısı 10106 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 02 Nisan 2011, 11:21:03 »

yundermur Offline
Çalışkan Üye

**

sayın Hocam

bir Sınıf Öğretmeni

haftada 30 Saat Derse Giriyor Artı 6 Saat Egzersizi Var

bu Öğretmenin Bunun Haricinde Halk Eğitim Merkezinin 4 Ve 5 Sınıf Öğrencilerine Açmış Olduğu Haftada 10 Saatlik Kursta 10 Saat Değilde 4 Saat Görev Alabileceği Söyleniyor

savunmalarında İse Öğretmene Normal Mesai Dışında 10 Saat Ekders Ücreti Ödenebileceği Ve Zaten Bunun 6 Saatinin Egzersizden Ödendiği Ve Geriye Sadece 4 Saat Daha Ekders Ödenebileceği

böylece Toplam 10 Saat Ders Ücreti Ödenebileceği Söyleniyor.

benim Sorum İse

bu 10 Saatin Hesaplanmasında Öğretmenin Yaptığı 6 Saatlik

egzersiz İşin İçine Katılır Mı Yoksa Katılmaz Mı

teşekkürler

Dışarda göz yanar, içerde yürek.

Taahhüt ehline tahammül gerek.

Mazlum yarasına merhem diyerek,

Gözyaşı sürersen beni de çağır.

Abdurrahim Karakoç

Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Halk Eğitim Ve Ekders Hesabı
« Posted on: 23 Ağustos 2019, 11:50:42 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Halk Eğitim Ve Ekders Hesabı oyunları, Halk Eğitim Ve Ekders Hesabı programı, Halk Eğitim Ve Ekders Hesabı , Halk Eğitim Ve Ekders Hesabı program yükle, Halk Eğitim Ve Ekders Hesabı download, Halk Eğitim Ve Ekders Hesabı hikayeleri, Halk Eğitim Ve Ekders Hesabı kitabı, Halk Eğitim Ve Ekders Hesabı haber, Halk Eğitim Ve Ekders Hesabı yükle, Halk Eğitim Ve Ekders Hesabı videosu, Halk Eğitim Ve Ekders Hesabı, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2011, 13:16:15 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Değerli Hocam Bununla İlgili Çok Yazılar Gördum Ama Su Anda Nere Koydum Açıkcası Bulamadım.ama Gerek Hafta Sonundakı Sbs Kursları Ve Gerekse Diğer Kurslar Nedenıle Verılen Ekdersler Kesınkle Ve Kesınlıkle Okulla Karıstırılmasın.zaten Gerek Hafta İçi Mesai Saatlerı Dısındakı Ve Hafta Sonundakı Kurslar %10 Fazla Ödeme Yaplılır.bu Ikısı Cok Farklıdır.

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #2 : 02 Nisan 2011, 19:52:15 »

yundermur Offline
Çalışkan Üye

**

Yanıt İçin Teşekkürler Ama

belgeye İhtiyacım Var Hocam

belgelerini Bulduğun Zaman Paylaşırsan Sevinirim

beklemedeyim

Dışarda göz yanar, içerde yürek.

Taahhüt ehline tahammül gerek.

Mazlum yarasına merhem diyerek,

Gözyaşı sürersen beni de çağır.

Abdurrahim Karakoç

« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2011, 16:53:17 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Hocam Sizin İçin Bir Daha Aradım Ama Bulamadım.amalum Cok Evrak Var.ama İçin Rahat Olsun.dedığım Gecerli.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #4 : 03 Nisan 2011, 23:11:05 »
acar18 Offline
Yeni Üye

Sayınhocam Konuyla İlgili Mevzuat Maddesi MillÎ Eğitim Bakanlığı
yönetici Ve Öğretmenlerinin Ders Ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Kararın Diğer Okul Ve Kurumlarda Ders Görevi Başlığı Altındaki 26. Maddesidir. Bu Maddede

madde 26- (1) Bu Karar Kapsamında Bulunan Yönetici Ve Öğretmenlere, Aslî Görevlerini Aksatmamak Ve Aylık Karşılığı Ders Görevlerini Tamamlamak Kaydıyla; Bakanlığa Bağlı Okul Ve Kurumlarda, Diğer Kurumlara Bağlı Okullar İle Yüksek Öğretim Kurumlarında, Ücretleri Görev Aldıkları Okul Veya Kurumca Ödenmek Üzere Ek Ders Görevi Verilebilir. Ancak, Bu Tür Görevlendirmelerde Verilecek Ek Ders Görevi, Kendi Okullarında Veya Dengi Okullarda Haftada Aylık Ve Ücret Karşılığı Okuttukları Ek Ders Saati Sayısı Toplamını Dolduranlar Bakımından Haftada 10 Saati Geçemez.
(2) Bu Maddenin Birinci Fıkrasında Belirtilen Yönetici Ve Öğretmenlere, Bu Kararın 7, 8 Ve 9 Uncu Maddelerine Göre Verilen Ek Ders Görevleri İstisnadır. Denmektedir.bu Maddeye Göre Halk Eğitim Merkezi Başka Bir Kurum Olmasından Dolayı Kendi Okulunda 30 Saat Derse Giren Bu Kardeşimizin Ücretini Halk Eğitim Merkezinden Alması Kaydıyla Burada 10 Saate Kadar Derse Girmesinde Bir Sakınca Yoktur.kendi Okulunda Yaptığı Ekzersiz Çalışması Bunu Bağlamaz.ekzersiz Çalışması Bu Esasların 17. Maddesinde Düzenlenmiştir Ve Bu Maddeyle Hiç Bir Bağlantısı Yoktur.selamlar

« Yanıtla #5 : 04 Nisan 2011, 00:08:24 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Tsk Hocam Açıklamlarınız İçin.vermıs Olduğunuz Kaynak Vermıs Olduğum Cevabı Doğrular Vazıyettedır.çok Tsk Ederım.

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
politika,hükümet,sendika,halk ve geleceğimiz Sohbet / Eğlence cendere 1 2865 Son Mesaj 11 Mayıs 2008, 22:52:36
Gönderen: hakan
Halk Kültürü 6-7 Yıllık Planlar Diğer Dersler Mehmet 1 3431 Son Mesaj 14 Eylül 2008, 07:05:32
Gönderen: feyza05
Branş Öğretmenleri İçin Ek Ders Sayısı Hesabı Öğretmenlerin maaş,ek-ders vb. konularla ilgili paylaşım alanı isikayhan 4 19660 Son Mesaj 18 Eylül 2008, 13:38:21
Gönderen: cendere
Hesabı Sorulacak Şamil Tayyar Sohbet / Eğlence okancan 0 1935 Son Mesaj 03 Şubat 2009, 00:32:24
Gönderen: okancan
Halk Eğitim Sbs Kurslarından Ücret Alamıyoruz Soru-Cevap esref2323 1 4279 Son Mesaj 15 Kasım 2009, 00:05:37
Gönderen: Mehmet
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -