*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
17 Kasım 2017, 21:21:07

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Kız Meslek Lisesi Mezunları Öğretmen Olarak Atamas  (Okunma Sayısı 9206 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 25 Temmuz 2011, 16:25:49 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Kız Meslek Lisesi Mezunları Okullara Usta Öğretici Olarak Atanması İçin Gelin Birlikte Hareket Edelim.gerekli Yerlere Mail Vb Gereken Ne İse Onu Yapalım Arkadaşlar.

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Kız Meslek Lisesi Mezunları Öğretmen Olarak Atamas
« Posted on: 17 Kasım 2017, 21:21:07 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Kız Meslek Lisesi Mezunları Öğretmen Olarak Atamas oyunları, Kız Meslek Lisesi Mezunları Öğretmen Olarak Atamas programı, Kız Meslek Lisesi Mezunları Öğretmen Olarak Atamas , Kız Meslek Lisesi Mezunları Öğretmen Olarak Atamas program yükle, Kız Meslek Lisesi Mezunları Öğretmen Olarak Atamas download, Kız Meslek Lisesi Mezunları Öğretmen Olarak Atamas hikayeleri, Kız Meslek Lisesi Mezunları Öğretmen Olarak Atamas kitabı, Kız Meslek Lisesi Mezunları Öğretmen Olarak Atamas haber, Kız Meslek Lisesi Mezunları Öğretmen Olarak Atamas yükle, Kız Meslek Lisesi Mezunları Öğretmen Olarak Atamas videosu, Kız Meslek Lisesi Mezunları Öğretmen Olarak Atamas, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 02 Ağustos 2011, 18:36:51 »
gelisim Offline
Yeni Üye

Yeni Mezun Olan Lise Mezunlarına Görev Verilmemesini Anlıyorum Da,daha Önce Görev Yapmış,usta Öğreticilik Belgesini Yüksek Puan Alarak Hak Kazanmış,müfettişin Sınıfına Gelip Teftiş Ettiği Ve 93 Gibi Yüksek Bir Puan Verdiği,canla Başla Çalışıp, (üniversite Mezunu Arkadaşların Beğenip Gitmediği) Köy Okullarında Sınıf Kuran  Emektar Lise Mezunlarına Görev Verilmemesini Anlamıyorum.
« Yanıtla #2 : 03 Ağustos 2011, 12:36:21 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Diğer Arkadaşlar Hep Bu Konudan Şikayet Ediyorlar Ama İş Ciddiyete Girince Kımse Yok.birlik Olmak Gerek

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #3 : 04 Ağustos 2011, 00:19:44 »
gelisim Offline
Yeni Üye

Evet Ne Üzücü Ki Hiç Kimseden Ses Çıkmıyor.söylemek Yerine Söyleniyoruz Her Zamanki Gibi.
az Önce Milli Eğitim Bakanlığının Yayınladığı, Ücretli Öğretmenlik İçin Başvuru Şartlarını Okudum Ve Kahroldum:((
9 Madde Var Ve Hiçbirinde Usta Öğreticilik Belgesi Almış Kız Meslek Lisesi Mezunları Yok.
biz Yokuz Ama Beden Eğitimi,müzik,resim,bilgisayar ... Mezunu Olup Atanamayan Ve 10 Günlük Seminer Sonunda Okul Öncesi Öğretmenliği Yapmasına Fırsat Veren Belgeyi  Alan Arkadaşlar Var Malesef:(
« Yanıtla #4 : 05 Ağustos 2011, 10:47:33 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Evet Cok Haklısınız.sizler Yıllarca Emek Verdınız Ama Sonuc Bu.bu Arada Tanıdığınız Arkadaslarınıza Haber Verın Lütfen.cunku Bırlık Olmak Gerek Artık

« Yanıtla #5 : 12 Ağustos 2011, 13:42:34 »
sevgituana Offline
Yeni Üye

Slm Arkadaşlar Bende Usta Ögretici Magdurlarından Biriyim Ne Yapmam Gerekiyorsa  Elimden Geleni Yaparım Ben Burdaki Milet Vekileriyle Görüştüm Ankara Oöe Görevlilerle Görüştüm Secimlerde Tayip Beyle Görüştüm Ama Hic Biri Olumlu Birşey Söylemedi Ama Halen Umudum Vardı Gecen Gün Ankaradan Görüştügümde Umudumu Kestim Bizleri İstemiyorlar Egitimsen İnsalah Bize Yaptıklarını Ceker  Allah Belalarını Versin 4-5 Yılık Görevimizi Biranda Sildi Alahta Kendilerini Kapata Selam
« Yanıtla #6 : 13 Ağustos 2011, 00:19:10 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Sevgi Hocam Herşeyden Önce Birlik Olmamız Gerekmekte.gerısı Arkadan Gelecek Emın Olun

« Yanıtla #7 : 21 Ağustos 2011, 01:36:32 »
fatma akkurt Offline
Yeni Üye

Ben 12 Yıllık Tecrübesi Olan Ve Usta Öğretici Belgesi Bulunan Ve Hala Asgari Ücretle Çalışan Bir Öğretmenim Tek Suçum İmkansızlıklardan Üniversite Okuyamamakmı?
« Yanıtla #8 : 28 Aralık 2011, 11:17:10 »
çocukgelişimi Offline
Yeni Üye

Birlik Olmadığımız Sürece,bu Sistem Bu Şekilde Devam Edecek...bakın,bizim İçin Açılmış Bir Sayfa Var Ve Kendimizi İfade Edip,nasıl Bir Yolda İlerlememiz Gerektiği Konusunda Fikir Alış Verişleri Yapabiliriz Artık...susuyoruz 3 Yıldır,sonuç?hiç Birşey!birlikten Bahsediyoruz Ama Arkamıza Dönüp Bakığımızda,kimseyi Göremiyoruz...neler Yapmamız Gerek Öncelikli Olarak Bunu Düşünelim

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
Sevdikleriniz 3 boyutlu olarak masanızda! Sohbet / Eğlence cendere 12 7332 Son Mesaj 17 Temmuz 2008, 19:36:41
Gönderen: cendere
Meslek Seçimi Eğitim feyza05 0 2370 Son Mesaj 12 Ekim 2008, 16:23:34
Gönderen: feyza05
Ekdersin Haftalık Olarak Hesap Edilmesi Öğretmenlerin maaş,ek-ders vb. konularla ilgili paylaşım alanı feyza05 0 4130 Son Mesaj 29 Aralık 2008, 16:51:12
Gönderen: feyza05
Firefox Eklentisi Olarak Gösteren Bir Trojan Bilgisayar ve İnternet Dünyası cendere 0 2769 Son Mesaj 07 Ocak 2009, 12:12:30
Gönderen: cendere
Anadolu Lisesi Tarih Dersi İlçe Zümresi Diğer Dersler Mehmet 0 6112 Son Mesaj 15 Eylül 2009, 23:18:52
Gönderen: Mehmet
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -