*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
24 Kasım 2017, 16:46:38

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Norm Fazlası Öğretmenlerin İstek Dışı Atanması  (Okunma Sayısı 17442 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« Yanıtla #15 : 31 Aralık 2010, 00:03:01 »
kenankenan Offline
Yeni Üye

Hocam İyi Günler Bana Yardımcı Olursanız Çok Memnun Olurum Şimdiden Teşekkür Eder Saygılarımı Sunarım.
koordinatör Okulda Depo Öğretmenken 2006 Yılında Başka Bir Okula Atandım.kararnememde Norm Fazlası Yazmayıp 'dağıtım 'yazıyordu. Okula Daha Önce Atanmış Kıdemi Ve Puanı Az Öğretmen Vardı.toplam 20 Saat Dersi Paylaştık.görevlendirme Bana Hiç Çıkmayıp Diğer Öğretmene Çıktı.ilçede Ve İlde Sözlü Sorularımda Bana Norm İçi Olduğum Söylendi.diğer Öğretmenin İtirazı Üzerine İlden İnhada Benim Norm Fazlası Olduğumu Belirten Yazı Geldi.bu Durumda Ben Norm Fazlası Oluyormuşum.ancak Benim İtirazlarıma Ve Dilekçeme Dört Aydır Cevap Verilmedi.bu Durumda Şunu Öğrenmek İstiyorum.                      1-bulunduğum Okula Norm Fazlası Olarak Atayabilme Hakları Varmı?(dilekçe Vermemiştim)
2-bu Durumu Okulun İlçenin Bilmemesi Mümkünmü?
3-kararnamede Belirtilmemesi Suç Değilmi?
4-dilekçeme Cevap Verilmemesi Soruşturma Konusu Oldu.ancak Kapatılmaya Çalışıldığı İzlenimini Aldım.(henüz Sonuçlanmadı.)
5-norm Fazlası Olduğuma Dair Bir Yazı Verilse "mahkeme Hakkım" Doğarmı Ve Sonucu Ne Olur.
6- Hiç Karıştırmamam Söyleniyor .doğru Olabilirmi?
7-24 Yıllık Öğretmenim Puanım Yüksek Bu Durumu Bilseydim Etrafımda Yeni Açılan Okullar Olmuştu Başvururdum .benim Bu Maduriyetimi Kim Giderecek.

Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Norm Fazlası Öğretmenlerin İstek Dışı Atanması
« Posted on: 24 Kasım 2017, 16:46:38 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Norm Fazlası Öğretmenlerin İstek Dışı Atanması oyunları, Norm Fazlası Öğretmenlerin İstek Dışı Atanması programı, Norm Fazlası Öğretmenlerin İstek Dışı Atanması , Norm Fazlası Öğretmenlerin İstek Dışı Atanması program yükle, Norm Fazlası Öğretmenlerin İstek Dışı Atanması download, Norm Fazlası Öğretmenlerin İstek Dışı Atanması hikayeleri, Norm Fazlası Öğretmenlerin İstek Dışı Atanması kitabı, Norm Fazlası Öğretmenlerin İstek Dışı Atanması haber, Norm Fazlası Öğretmenlerin İstek Dışı Atanması yükle, Norm Fazlası Öğretmenlerin İstek Dışı Atanması videosu, Norm Fazlası Öğretmenlerin İstek Dışı Atanması, şarkı sözleri
« Yanıtla #16 : 31 Aralık 2010, 00:23:11 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Hocam Aslında Bır Cok Sorunuzun Cevabını Bılıyorsunuz.norm Fazlası Olmak Icın Puanınızın Az Olması Gerekır.evet Dılekcenıze Cvp Vermemelerı Suctur.bence Bu Durumu Bimer Kanalı Ile Arayınız.

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #17 : 02 Ocak 2011, 00:22:00 »
kenankenan Offline
Yeni Üye

Hocam Cevabınız İçin Teşekkür Ederim.size Sorduğum Sorulara İl Milli Eğitim Ve İlçe Milli Eğitimden Birbirinde Farklı Öyle Cevaplar Aldımki Hangisi Doğru Bilmiyorum.kıdemim Fazla Olduğu İçin Norm İçi Oldüğumu Söyleyenler, İnhada Norm Dışı Yazdığı İçin Bunun Geçerli Olmadığını Bu Yüzden Norm Dışı Olduğumu .belirttiyorlar.burada Asıl Soru Şu İnhamı Önemli Kararnamemi Her Ne Hikmetse Bu İnhadan Ne Okulun Ne İlçenin Haberi Yok Bunun Sadece Mahkemeye Sunulacağını Söylüyorlar.soruşturma İstediğim Müfetişlerde Biz Sıkıştık Dediler,benim Norm Dışı Olduğum Söyleniyor Ama Hala Dilekçeme Cevap Verilmiyor. Benim İzlenimlerime Göre Bir Şey Kapatılmaya Çalışılıyor  Benim Dilekçeme Hala Cevapvermediler .bu Durumda Dilekçeye Cevap Verilmeyişinide İl İlçenin ,ilçede Okula Yıkmaya Çalıştı.hocam Benim  Norm Durumumu Bimerle Çözebilirmiyim Yoksa Mahkemeye Gitmemmi Daha Mantıklı
« Yanıtla #18 : 02 Ocak 2011, 20:33:57 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Hocam Yonetmelık Acık Sız Ona Bakın.puan Esastır.bımer Cozum Olur Hocam

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
Norm Fazlası Öğretmenin Atama Durumu Soru-Cevap « 1 2 » feyza05 22 38825 Son Mesaj 09 Mart 2011, 17:31:25
Gönderen: Mehmet
Norm Kadro Fazlası Öğretmen Soru-Cevap nihatvh 1 8243 Son Mesaj 14 Kasım 2008, 15:43:37
norm fazlası lütfen yardımcı olun Soru-Cevap « 1 2 » -ecrin- 23 17933 Son Mesaj 14 Ekim 2010, 14:42:30
Norm Fazlası Özlük Hakları madure 1 3724 Son Mesaj 07 Eylül 2009, 20:34:30
İstek Dışı Müdür Yardımcılığına Görevlendirme. Soru-Cevap Hunter35 4 7244 Son Mesaj 08 Ağustos 2011, 00:39:08
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -