*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
19 Ağustos 2019, 07:47:00

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Acilen Bilgisi Olan Cevaplarsa Sevinirim  (Okunma Sayısı 3423 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 15 Eylül 2009, 14:38:55 »
elif yılmaz Offline
Yeni Üye

Merhabalar.ben Meslek Lisesinde 3,5 Yıldır Norm Fazlasıyım.atandığımda Zaten Bölüm Kapanmıştı.branşım Giyim Üretim Teknolojisi.il İçi Tayin İstiyorum Fakat Bizim Bölümlerde Yer Değiştirmek Çok Zor Tayinim Çıkmıyor.görevlen Dirme İle 1 Yıl İlköğretimde 2,5 Yılda Halk Eğitim Merkezinde Çalıştım.bu Yıl Norm Fazlası Olmamdan Dolayı Bulunduğum İlçe Halk Eğitim Merkezine Kadrom İle Verileceği Tarafıma Sözlü Olarak Belirtildi.şu An Kadrom Lisede Örgün Eğitim Kurumunda Yaygın Eğitim Kurumuna Bu Şekilde Verilebilirmiyim.eğer Verilebirsem Norm Fazlası Olduğum İçin İl Merkezine Halk Eğitime Geçebilirmiyim İlçe Merkezindeki Halk Eğitimde Çalışmak İstemiyorum Bunun İçin Ne Yapmalıyım.şimdiden Teşekkürler
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Acilen Bilgisi Olan Cevaplarsa Sevinirim
« Posted on: 19 Ağustos 2019, 07:47:00 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Acilen Bilgisi Olan Cevaplarsa Sevinirim oyunları, Acilen Bilgisi Olan Cevaplarsa Sevinirim programı, Acilen Bilgisi Olan Cevaplarsa Sevinirim , Acilen Bilgisi Olan Cevaplarsa Sevinirim program yükle, Acilen Bilgisi Olan Cevaplarsa Sevinirim download, Acilen Bilgisi Olan Cevaplarsa Sevinirim hikayeleri, Acilen Bilgisi Olan Cevaplarsa Sevinirim kitabı, Acilen Bilgisi Olan Cevaplarsa Sevinirim haber, Acilen Bilgisi Olan Cevaplarsa Sevinirim yükle, Acilen Bilgisi Olan Cevaplarsa Sevinirim videosu, Acilen Bilgisi Olan Cevaplarsa Sevinirim, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2009, 17:21:23 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Değerli Hocam Zaten Sizi Bu Kadar Yıl Norm Fazlası Olarak Çalışytırmaları Hata.halk Eğitim Veya İl İçindeki Herhangi Bir Luruma Verilebılırsınız.konuyu Dilekçe İle Belırtın.okul Secımınde Tercıhınız Dıkkate Alınmak Zorunda.

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
Matematik, Türkçe, Hayat Bilgisi Test Soruları 2. Sınıflar feyza05 1 12988 Son Mesaj 04 Kasım 2008, 23:50:25
Gönderen: cherokee
O.Ö. öğrenme Güç. Olan Çoc. Kırmızı Kav. Kaz. Çlşm Özel Eğitimle İlgili Herşey Burada feyza05 0 5368 Son Mesaj 13 Ekim 2008, 17:07:18
Gönderen: feyza05
Genel Müzik Bilgisi Müzik viyolin 0 3053 Son Mesaj 12 Ocak 2009, 22:36:57
Gönderen: viyolin
Koro Yönetimi Ve Ses Bilgisi Müzik viyolin 0 5295 Son Mesaj 10 Şubat 2009, 22:38:21
Gönderen: viyolin
3. Sınıf Hayat Bilgisi Degerlendirme Soruları 3. Sınıflar feyza05 0 3866 Son Mesaj 23 Şubat 2009, 16:51:03
Gönderen: feyza05
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -