*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
23 Eylül 2019, 09:31:44

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: 1. Sınıf Öğretmeni Olmak  (Okunma Sayısı 4054 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 14 Eylül 2009, 01:42:38 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Arkadaşlar Ben Öğretmenlik Mesleğini İsteyerek Seçmemiştim Hep Yapamam Diyordum.ama Şimdi İyiki Seçmişim Diyorum.çok Yeniyim Meslekte .geçen Şubatta Atandım.hergün Yeni Şeylerle Karşılaşıyorum Bazen Çok Mutlu Oluyorum Bazen Umutsuzluğa Kapılıyorum.bu Yıl İlk Defa 1.sınıfları Aldım Ve Daha Okul Başlamadan Korkulu Rüyam Olmuştu.bulunduğum Bölgede Dil Sorunu Olması Beni Ayrıca Çok Korkutuyordu.dil Sorunu Olmasının Zorluklarını Yaşıyorum Ama Herşeyin Güzel Bir Yanı Var Çocukların Yeni Bir Dil Öğrenmeleri Gülümsetebiliyor İnsanı.1.sınıfı Okutmanın Tadı Bambaşka.burada 1. Sınıf Öğretmeni Olmak Nasıl Bir Duygudur Onları Paylaşmak İstedim.

1.sınıf Öğretmeni Olmak Bir Tohumu Toprağa Atmak Gibidir.ya Büyür Ağaç Olur Ya Çürür Yok Olur.
1. Sınıf Öğretmeni Olmak Demek Karşılıksız,nedensiz Sevilmek Demektir.
1.sınıf Öğretmeni Olmak Demek Çocuklara Bazen Anne Gibi Davranmak Demektir.

alıntıdır.

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: 1. Sınıf Öğretmeni Olmak
« Posted on: 23 Eylül 2019, 09:31:44 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: 1. Sınıf Öğretmeni Olmak oyunları, 1. Sınıf Öğretmeni Olmak programı, 1. Sınıf Öğretmeni Olmak , 1. Sınıf Öğretmeni Olmak program yükle, 1. Sınıf Öğretmeni Olmak download, 1. Sınıf Öğretmeni Olmak hikayeleri, 1. Sınıf Öğretmeni Olmak kitabı, 1. Sınıf Öğretmeni Olmak haber, 1. Sınıf Öğretmeni Olmak yükle, 1. Sınıf Öğretmeni Olmak videosu, 1. Sınıf Öğretmeni Olmak, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2010, 01:50:37 »
eylül35 Offline
Yeni Üye

arkadaşlar Ben Öğretmenlik Mesleğini İsteyerek Seçmemiştim Hep Yapamam Diyordum.ama Şimdi İyiki Seçmişim Diyorum.çok Yeniyim Meslekte .geçen Şubatta Atandım.hergün Yeni Şeylerle Karşılaşıyorum Bazen Çok Mutlu Oluyorum Bazen Umutsuzluğa Kapılıyorum.bu Yıl İlk Defa 1.sınıfları Aldım Ve Daha Okul Başlamadan Korkulu Rüyam Olmuştu.bulunduğum Bölgede Dil Sorunu Olması Beni Ayrıca Çok Korkutuyordu.dil Sorunu Olmasının Zorluklarını Yaşıyorum Ama Herşeyin Güzel Bir Yanı Var Çocukların Yeni Bir Dil Öğrenmeleri Gülümsetebiliyor İnsanı.1.sınıfı Okutmanın Tadı Bambaşka.burada 1. Sınıf Öğretmeni Olmak Nasıl Bir Duygudur Onları Paylaşmak İstedim.

1.sınıf Öğretmeni Olmak Bir Tohumu Toprağa Atmak Gibidir.ya Büyür Ağaç Olur Ya Çürür Yok Olur.
1. Sınıf Öğretmeni Olmak Demek Karşılıksız,nedensiz Sevilmek Demektir.
1.sınıf Öğretmeni Olmak Demek Çocuklara Bazen Anne Gibi Davranmak Demektir.

alıntıdır.

ekleyeceklerim Var:)

birinci Sınıf Öğretmeni Olmak Sabır İşidir..

birinci Sınıf Öğretmeni Olmak Yorucudur..ama Karşılığını Gördüğünüzde Değdiğini Anlarsınız..

birinci Sınıf Öğretmeni Olmak İyi İnsan İlişkileri Gerektirir..bir Yıl Boyunca Veliler Kapıdan Ayrılmaz Çünkü:)
sonraki Sınıflarda Ara Ki Bulasın O Velileri...

birinci Sınıf Öğretmeni Olmak Başlı Başına Bir Hayat Tecrübesidir...

sağolun Mehmet Öğretmenim..
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2010, 08:37:02 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Çok Güzel İfade Etmıssınız Hocam

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
sınıf öğretmeni ''alan öğretmeni'' midir? Eğitim Haberleri ve Yorumları uzman55-58 7 9064 Son Mesaj 01 Ocak 2010, 23:11:59
Gönderen: Mehmet
Ana okulu öğretmeni alım ilanı... Sohbet / Eğlence feyza05 2 7686 Son Mesaj 16 Temmuz 2008, 17:18:23
Gönderen: feyza05
Güçlü olmak Slaytlar cendere 1 3538 Son Mesaj 21 Ağustos 2008, 15:11:28
Gönderen: cendere
Aşık Olmak.... Sohbet / Eğlence cendere 0 2142 Son Mesaj 17 Eylül 2008, 12:39:38
Gönderen: cendere
Sözleşmeli Öğretmeni Anlamak İçin Empati Sözleşmeli Öğretmenler akkuru 0 12212 Son Mesaj 02 Kasım 2010, 17:40:32
Gönderen: akkuru
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -