*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
19 Kasım 2017, 05:12:36

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Yönetici Atama Sınav Tarihi Belli Oldu  (Okunma Sayısı 5269 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 07 Eylül 2009, 21:30:37 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Sınav Tarihi Ne Zaman?

türkeğitimsen Başkanı Personel Genel Müdürüne Sınav Yıllardır Yılan Hikayesine Dönen Yönetici Atama Yönetmeliği Sonunda Yayınlandı. Yönetmelik Ana Hatları İle Eğitimciler Tarafından Beğenildi. Eksiklerin Sendikamızın Da Gayretleri İle Zaman İçersinde Düzeleceğine Eminiz, Yeter Ki İyi Niyet Olsun, Yeter Ki, Eğitim Çalışanları Benim Adamım, Karşıtım Gibi Değerlendirmelere Tabi Tutulmasın.

şu An 20 Binin Üzerinde Geçici Görevle Görevlendirilen Eğitim Kurumu Yöneticisi Bulunmaktadır. Yeni Yayınlanan Yönetmelik Doğrultusunda Bu Geçici Görevlendirmelerin En Kısa Zamanda Sona Ereceğini Düşünüyoruz.

yeni Yönetmelik, Sınav Esaslı Bir Yönetmeliktir, Bu Sebeple Sınavın Bir An Önce Yapılması Şu An Yaşanan Kargaşaya Ve Adam Kayırma Anlayışına Son Verecektir. Sınavın Yapılmasını Müteakip, Artık Geçici Görevlendirme Ve Bir Takım Mahfillerden İcazet Alma Devri Kapanacaktır. Bu Şekilde Büyüyen, Semiren Bazı Sendikalar Da Artık, Üye Bulmak İçin Adam Gibi Sendikacılık Yapmak, Sendika Olmanın Gereğini Yerine Getirmek Zorunda Kalacaktır. Aksi Bir Tavır, Bu Sendikaların Bitişi Anlamına Gelecektir. Çünkü, Bu Yeni Uygulamalarla, Makam Karşılığı Satın Alma Devri Sona Ermektedir. Sınav Puanına Güvenen Başvuracak Ve Atanacaktır.

bütün Bu Sebeplerle Sınavın Ne Zaman Yapılacağı Merak Konusudur. Konuyu Araştırmak İçin Personel Genel Müdürü Sayın Necmettin Yalçın’ı Arayan Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Sınavın Bir An Önce Yapılması Gerektiğini İfade Ederek, Ne Zaman Yapılacağını Sayın Yalçın’a Sordu. Genel Müdür Necmettin Yalçın, Ekim Ayının 20’sinden Sonra Sınavın Yapılabileceği Bilgisini Vererek, Bu Tarih İtibariyle Sınavın Yapılabilmesi İçin Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü'nün De Gerekli Çalışmaları Başlatttığını İfade Etmiştir.

yönetici Atamalarında Esas Olacak Sınavın Bütün Eğitim Çalışanlarına Hayırlı Olmasını Diliyoruz. Bu Sınavı Kazanmak İsteyen Yönetici Adayları Yönetmelikte Belirtilen Konulara İyi Hazırlanmalıdır. İyi Hazırlanan Ve Hak Edenin Atanmasını Diliyoruz.

not:türk Eğitim Sen Eğitim Çalışanları İle İlgili Bilgileri Bazıları Gibi Sadece Kendi Yakın Çevresine Duyurmak Yerine Bütün Eğitim Çalışanları İle Paylaşmaktadır. Bu Sorumlu Sendikacılık Ve Şeffaflık Anlayışımız Gereğidir.
türk Eğitim Sen Genel Merkezi

tarihini Sordu...

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Yönetici Atama Sınav Tarihi Belli Oldu
« Posted on: 19 Kasım 2017, 05:12:36 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Yönetici Atama Sınav Tarihi Belli Oldu oyunları, Yönetici Atama Sınav Tarihi Belli Oldu programı, Yönetici Atama Sınav Tarihi Belli Oldu , Yönetici Atama Sınav Tarihi Belli Oldu program yükle, Yönetici Atama Sınav Tarihi Belli Oldu download, Yönetici Atama Sınav Tarihi Belli Oldu hikayeleri, Yönetici Atama Sınav Tarihi Belli Oldu kitabı, Yönetici Atama Sınav Tarihi Belli Oldu haber, Yönetici Atama Sınav Tarihi Belli Oldu yükle, Yönetici Atama Sınav Tarihi Belli Oldu videosu, Yönetici Atama Sınav Tarihi Belli Oldu, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2009, 00:37:46 »
gorkem.boztepe Offline
Yeni Üye

Mehmet Bey,
sınav Tarihinin Ekimin 20 Sinden Ne Kadar Sonra Olacağı Belli Mi?
yönetmeliğe Göre Sınav Tarihi Bir Ay Önce İlanı Gerekir. O Zaman Eylül Ayı İçinde İlan Edilmesi Gerekmez Mi?
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2009, 00:42:01 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Değerlı Hocam Bu Konu Sendıka Yetkılısının Genel Mudurle Yaptığı Görüşmeden Çıkmıs Bır Konudur.kesınlık Arz Etmıyor

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
meb den yönetici atamalarında sınav iptali şoku Güncel Konular uzman55-58 1 3870 Son Mesaj 20 Nisan 2008, 19:37:48
Gönderen: uzman55-58
9 Gün Tatil Belli Oldu Güncel Konular feyza05 2 2786 Son Mesaj 18 Eylül 2008, 00:30:10
Gönderen: feyza05
Biberdeki acılığın sırrı belli oldu İlginç Bilgiler - Resimler - Siteler feyza05 0 2143 Son Mesaj 07 Ekim 2008, 01:28:28
Gönderen: feyza05
Tebliğ Tarihi Mi Kararname Tarihi Mi???? Soru-Cevap hsynndr 1 4010 Son Mesaj 17 Eylül 2009, 22:57:42
Gönderen: Mehmet
İdarecilik Sınav Yerleri Belli Oldu... Haber göndermek isteyenler... idareci 1 3229 Son Mesaj 19 Eylül 2011, 22:54:11
Gönderen: Mehmet
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -