*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
30 Mayıs 2020, 01:32:17


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz


Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Altın Oran Ve Kabe Mucizesi  (Okunma Sayısı 6693 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 03 Nisan 2009, 12:15:12 »
cendere
Ziyaretçialtın Oran Ve Kabe Mucizesi-kutsal Gizemler
bu Paylaşmış Olduğum Video Kabe Mucizesi Ve Diğer Mucizeleri Kapsayan "kutsal Gizemler" İsimli Eylül Ayında Vizyona Girmesi Beklenen Belgesel-sinema Çalışmasından Bir Kesittir. Kutsal Mekke Şehrinde Binlerce Yıldır Gizli Kalmış Akıl Almaz Sırların Bilimsel Kanıtlarıyla Ortaya Çıkışına Şahit Olacağınız, Altın Oran Ve Kabe Mucizesi Gibi Daha Bir Çok Keşfin Bulunduğu Bu Önemli Belgesel Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayın.
Register or Login


Register or Login English

Register or Login Arabic
1,618
altın Oran Sayısı, Kabenin Sırrı, İslam Ve Kuran Mucizesi, Kutsal Gizemler Başlıyor, Kutsal Gizemler Çok Yakında

birazdan Kutsal Mekke Şehrinde Binlerce Yıldır Gizli Kalmış Akıl Almaz Sırların Bilimsel Kanıtlarıyla Ortaya Çıkışına Şahit Olacaksınız. Mekke Milyarlarca Müslümana Secde Yönü, Toplanma Yeri Ve İslamın Kutsal Merkezi Olarak Bildirilmiştir. Gücü Yeten Her Müslümana Kabe, Muzdelife Ve Arafat Dağını Kapsayan Bir Yolculuğa Çıkarak Kutsal Şehre Gelmesi Farz Kılınmıştır.

fi Sabiti- 1,618, Matematikteki Üstün Tasarım Sayısı. Kalp Atışlarımızda, Dna' Sarmallarının En Ve Boy Oranında, Kainatın Dodecehadron Adı Verilen Özel Tasarımında, Bitjileirn Filotaksi Denen Yaprak Dizilim Kurallarında, Kar Tanesi Kristalleirnde, Pek Çok Galaksinin Spiral Yapısında Ve Sayısız Yerde Yaratıcı Hep Aynı Muhteşem Sayıyı Kullanmıştı. Altın Oran Sayısı Yani 1,618...

pek Çok Ünlü Mimari Yapıda Olduğu Gibi Mısır Piramiterlerinin Tasarımında Dahi Bu Oranın Kullanıldığı Görülmektedir. Ünlü Astronom Kepler, Bu Sayı İçin Büyük Bir Hazine İfadesini Kullanmıştı. Yüzlerce Yıldır Pek Çok Ünlü Ressam, Mühendis Ve Mimar Leonardo Da Vinci Gibi Neredeyse Tüm Eserlerinde Bu Oranı Kullanıyorlardı.

estetik Uzmanı Dr Steven Markout 25 Yıl Süren Araştırmasında Dnamıza Dahi İşlenmiş Bu Orana Göre Yaratılmış İnsan Yüzleri Ve Bedenlerini İstisnasız Tüm İnsanların Güzel Bulduğunu Yaptığı Büyük Bir Deneyle İspatladı. Bir Şekli Tanımlayan Temel Ölçülerin Birbirine Oranının 1,618 İ Vermesi Onu Altın Oran'a Yani Kusursuz Tasarıma Uygun Hale Getiriyordu.

peki Ya Dünyamızın Altın Oran Noktası... Nerededir?


mekke Şehrinin Kuzey Kutup Noktasına Olan Uzaklığı İle Güney Kutup Noktasına Olan Uzaklığının Oranı Tam Olarak 1,618 Yani Altın Orandır. Ayrıca Mekke Şehrinin Güney Kutup Noktasına Olan Uzaklığı İle İki Kutup Arasındaki Uzaklığın Birbirine Oranı Yine 1,618 Dir.

mucize Bununla Bitmez; Tüm İnsanlığın Ortak Yer Belirleme Dili Haline Gelmiş Enlem Boylam Haritasına Göre De Dünyanın Altın Oran Noktası Mekke Şehrindedir.

mekke'den Günleri Değiştiği Ve Gün Dönümü Çizgisi Olarak Belirtilen Sınıra Olan Doğu Uzaklığı İle Batı Uzaklığının Birbirine Oranı Da Yine 1,618 Dir. Ayrıca Mekke'nin Gündönümü Çizgisine Batı Yönlü Uzaklığının, Dünyanın O Enlemdeki Çevre Uzunluğuna Oranı Da Şekilde Görüldüğü Gibi Yine Şaşırtıcı Şekilde Altın Oran Yani 1,618 Sayısını Verir. Tüm Harita Sistemlerindeki Bir Kaç Km Olan Ufak Farklara Rağmen Altın Oran Noktası Mekke Şehrinden Asla Dışarı Çıkmaz Ve Kabe'yi İçine Alan Kutsal Bölge Dairesinde Kalır.

evinizde Google Earth Programı'nın Cetvel Özelliğini Kullanarak Dünyadaki Herhangi İki Nokta Arasındaki Uzaklığı Oldukça Hassas Şekilde Kolayca Keşfedebilir, Dilerseniz Enlem Ve Boylam Koordinatları Yoluyla Hesaplayarak Yada Basit Bir Hesap Makinesi İle Verilen Oranların Doğruluğunu Evinizde Dahi Test Edebilirsiniz. Görüntülerde Önce Mekke Şehrine Sonra Kuzey Kutup Noktasına Başlangıç Ve Bitiş Noktalarını Nasıl Yerleştirildiğini Görüyorsunuz. Pozitif Enlem Ve Boylam Değerleri İle Deniz Yerine Karaya Düşme Açısından Dünyanın Tek Altın Oran Noktası Mekke Şehri Olabilmektedir.

phi Matrix Programı İse Tabloların Ve Resimlerin Altın Oran Noktasını Göstremeye Yarayan Bir Amerikan Programıdır. Dünya Enlem Boylam Haritasını Derinliği Hiç Bitmeyen Canlı Bir Tablo Gibi Düşünür Ve Bu Programla Açarsak Dünyanın Altın Oran Noktasının Mekke Şehri Olarak Belirlendiğini Görürüz.

mucizeler Devam Ediyor...

mekke Ayetinde Altın Oran Mucizesi

kuran I Kerimde Mekke Kelimesinin Geçtiği Ve Orada Tüm İnsanlığa İman Verecek Açık Delillerin Varlığından Bahseden Tek Bir Ayet Vardır. Ali İmran Suresi 96. Ayetinde Mekke Şehri İle Altın Oran Arasındaki Bağıntı Yüce Yaratıcımız Tarafından Açıkca Nakşedilmiştir. Bu Ayetin Tüm Harf Sayısı 47 Dir. Harf Sayılarının Altın Oranını Aldığımızda Mekke Kelimesinin İşaret Edildiğini Görürüz. 47 / 1,618 = 29,0 . Ayet Başından Mekke Kelimesine Kadar Tam 29 Harf Vardır. Aynı Dünya Haritasındaki Gibi. Eğer Bir Harf Fazla Yada Eksik Olsa İdi Bu Oran Asla Oluşmayacaktı. Hiç Bir Zorlama Olmadan Dünya Üzerinde Yaptığımız Aynı İşlemi Yaptık Ve Harf Sayılarının Mekke Ve Altın Oranı İşaret Eden Muhteşem Uyumuna Şahit Olduk.

tüm Bu İşaretler Göstermektedir Ki; Dünyayı Ve Matematiği Yaratan Tasvir Edilmesi İmkansız Muhteşem Güç Yani Tanrı İle Kabe'nin Ve Kutsal Bölgenin Yer Belirleyicisi İle Kuran'ın Yaratıcısı Aynı Ve Tek Tanrıdır. O Bu Mucizelerle Geleceği Ve İnsanların Ortak Dillerini Önceden Bilerek Onlara İşaretler Verdiğini Tüm İnsanlığa Hatırlatmaktadır.

altın Oran, Mekke, Kabe Ve Kuran Arasındaki Bağıntılarla İlgili Keşifler Her Geçen Gün Bir Yenisi Eklenmektedir. Şekilde Leonardo Pergeli Olarak Adlandırılan Altın Oran Pergeli İle Yapılmış Ölçümlerde Mekke Şehrinin Arabistanın Altın Oran Bölgesinde, Kabeninde Mekke Şehrinin Altın Oran Bölgesinde Yer Aldığını Görüyoruz. Tüm Bunların Tesadüfen Olabilmesi Olasık Hesaplarına Göre İmkansızdır.


kutsal Kitaplardaki Mucizevi Haberler, Dünyanın Altın Oran Noktası, Hz İsa Ve Hz Muhammed Hakkındaki Büyük Gizemler, Bilimsel Kanıtlarıyla 2009 Yazına Kadar Hayatta Kalmaya Çalışın.
bu Keşif Uluslararası Üne Sahip Çalışmalara İmza Atmış Yönetmen Ve 3d Grafik Sanatçısı Erdem Çetinkaya Tarafından Yapılmıştır. Şu Anda Kabe Mucizesi Ve Diğer Mucizeleri Kapsayan "kutsal Gizemler" İsimli Belgesel-sinema Çalışması Devam Etmektedir.
Register or Login
Www.holymysteries.com
Logged
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
*****
Offline Pasif

Mesajlar: 4000


View Profile
Re: Altın Oran Ve Kabe Mucizesi
« Posted on: 30 Mayıs 2020, 01:32:17 »

 

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Altın Oran Ve Kabe Mucizesi oyunları, Altın Oran Ve Kabe Mucizesi programı, Altın Oran Ve Kabe Mucizesi , Altın Oran Ve Kabe Mucizesi program yükle, Altın Oran Ve Kabe Mucizesi download, Altın Oran Ve Kabe Mucizesi hikayeleri, Altın Oran Ve Kabe Mucizesi kitabı, Altın Oran Ve Kabe Mucizesi haber, Altın Oran Ve Kabe Mucizesi yükle, Altın Oran Ve Kabe Mucizesi videosu, Altın Oran Ve Kabe Mucizesi, şarkı sözleri
Logged
 
İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
KABE neden çölde ? Dini Konular cendere 0 2994 Son Mesaj 12 Temmuz 2008, 10:34:04
Gönderen: cendere
Kabe' Nin İçi Dini Konular cendere 1 5323 Son Mesaj 30 Ocak 2009, 18:20:57
Gönderen: okancan
700 yıllık altın sözler Kültür, Sanat ve Edebiyat cendere 0 2636 Son Mesaj 07 Eylül 2008, 23:02:09
Gönderen: cendere
Kabe Nasıl Kıble Oldu? Dini Konular feyza05 0 2817 Son Mesaj 06 Ekim 2008, 23:19:43
Gönderen: feyza05
Altın Elma Dil Etkinlikleri Serdar Yıldırım 0 2660 Son Mesaj 15 Ekim 2018, 21:12:35
Gönderen: Serdar Yıldırım
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines

sitemap ( urllist ( rss ( archiv ( arsiv ( xml (

MKPortal ©2003-2007 mkportal.it