*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
17 Kasım 2017, 21:19:36

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Bep Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı  (Okunma Sayısı 7648 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 16 Mart 2009, 16:54:47 »
cendere
Ziyaretçi

Okullarda Görev Yapan Psikolojik Danışman Ve Rehber Öğretmenlerimizin En Büyük Sıkıntılarından Biri De Bireysel Eğitim Gerektiren Ve “kaynaştırma” Eğitimine Alınan Öğrencilerin Eğitimlerini Programlamak, Takip Etmek Ve Bu Öğrencilere Uygun Bep (bireyselleştirilmiş Eğitim Programı ) Hazırlama Çalışmalarını Gerçekleştirmek…

dosyada Neler Var (*)

Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı (bep) Hazırlama Sürecinin Ve Faydalarının İşlendiği 18 Slaytlık Power Point Sunusu

“kaynaştırma Programı’na Alınan Öğrencilerin Özellikleri Ve Bu Öğrencilere Yaklaşım Tarzları” Konulu 43 Slaytlık Power Point Sunusu

Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı (bep) Hazırlama Yönergesi, 8 Sayfa

Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı (bep) Hazırlanırken Dikkat Eedilmesi Gereken Hususlar

Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı (bep) Hazırlama Ekibi Üyeleri

Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı (bep) İçin Derslere Göre Hazırlanmış Örnek Amaçlar Listesi

Örnek Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı (bep) Formları

Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı (bep) Hazırlamada Gerekli Forum Ve Ekler

Örnek Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı (bep) Taslağı

Ders İşleniş Örnekleriyle Birlikte Her Ders İçin Hazırlanmış Bep

Bireysel Eğitim Alması Gereken Öğrencilerin Eğiticileri İçin Hazırlanmış Kitap. Kitapta Her Ders Tek Tek Ele Alınarak Amaçlar, Örnek Ders İşleyişi Ve Değerlendirme Forumları Verilmiştir.

not:
dosya Daha Kolay İndirilmesi İçin "winrar" Programı İle Sıkıştırılmıştır. Açabilmeniz Ve İnceleyebilmeniz İçin Bilgisayarınızda "winrar Ya Da Winzip" Programlarından Biri (tercihen Winrar) Kurulu Olmalıdır.

emeği Geçenlere Çok Teşekkürler...

alıntı:rehberlikportalı.com
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Bep Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı
« Posted on: 17 Kasım 2017, 21:19:36 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Bep Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı oyunları, Bep Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı programı, Bep Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı , Bep Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı program yükle, Bep Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı download, Bep Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı hikayeleri, Bep Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı kitabı, Bep Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı haber, Bep Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı yükle, Bep Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı videosu, Bep Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 16 Mart 2009, 19:35:18 »
akkuru
Ziyaretçi

Cok Tesekkurler Hocamm Bu Sıkıntılı Bı Konuda Ilgılendıgınız Icınn...
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2009, 21:29:09 »
cendere
Ziyaretçi

Rica Ederim Akkuru Hocam Görevimiz ... Bu Konunun Çok Sıkıntısını Çekince Çareler Arıyoruz, Bu Çok Kapsamlı Bir Çalışma ... Emeği Geçen Arkadaşlardan Allah Razı Olsun ...

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
Özel Eğitim Gerektiren Bireyler İçin Evde Eğitim H Özel Eğitimle İlgili Herşey Burada akkuru 0 3469 Son Mesaj 12 Mayıs 2008, 08:59:36
Gönderen: akkuru
Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı Özel Eğitimle İlgili Herşey Burada cendere 0 4120 Son Mesaj 31 Ağustos 2008, 13:04:27
Gönderen: cendere
Eğitim Uygulama Okulu ve iş Eğitim Merkezi Yıllık Özel Eğitimle İlgili Herşey Burada feyza05 0 7495 Son Mesaj 16 Ekim 2008, 16:53:10
Gönderen: feyza05
Özel Eğitim-evde Eğitim Hizmetleri Yönergesi Özel Eğitimle İlgili Herşey Burada cendere 0 2999 Son Mesaj 16 Ocak 2009, 13:03:08
(böp)bireyselleştirilmiş Öğretim Programı Özel Eğitimle İlgili Herşey Burada cendere 0 11572 Son Mesaj 12 Şubat 2010, 15:27:56
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -