*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
19 Ekim 2018, 19:56:18

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Sözleşmeli Öğretmensen Sakın Hastalanma!!  (Okunma Sayısı 4269 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 27 Şubat 2009, 01:29:28 »
feyza05
Ziyaretçi

Sözleşmeli Öğretmenlere Karşı Yapılan Haksızlıklara Bir Yenisi Daha Eklendi.

kadrolular İle Aynı Hizmeti Sundukları Halde Onlarla Aynı Haklara Sahip Olamayan Sözleşmeli Öğretmenlere, 30 Günden Fazla Rapor Gerektirecek Bir Hastalığa Yakalanmak Yasaklandı.

milli Eğitim Bakanlığı'ndan Üvey Evlat Muamelesi Gören 4/b'li Sözleşmeli Öğretmenler Eğer 30 Günden Fazla Rapor Almak Zorunda Kalacak Şekilde Hastalanırlarsa Sözleşmeleri Feshedilebilir. Milli Eğitim Bakanlığı'nın Valiliklere Gönderilen Yazısı İle Yönetim Zafiyeti Ve Çalışanları Arasında Ayrımcılık Yapma Alışkanlığı Ayyuka Çıkmış Görünmektedir. Sendika Olarak Sözleşmelilere Karşı Yapılan Haksızlıklara Karşı Durmaya Israrla Devam Edeceğiz.

bu Anlamda Milli Eğitim Bakanlığı'na Resmi Olarak Sorunları İleten Bir Yazı İle Başvurduk. Başvurumuzun Dikkate Alınarak Gereken Düzeltmelerin Yapılmasını Temenni Ediyoruz.

ilgili Yazı İçin Tıklayınız

Register or Login
www.turkegitimsen.org.tr

Register or Loginıd=1234
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Sözleşmeli Öğretmensen Sakın Hastalanma!!
« Posted on: 19 Ekim 2018, 19:56:18 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Sözleşmeli Öğretmensen Sakın Hastalanma!! oyunları, Sözleşmeli Öğretmensen Sakın Hastalanma!! programı, Sözleşmeli Öğretmensen Sakın Hastalanma!! , Sözleşmeli Öğretmensen Sakın Hastalanma!! program yükle, Sözleşmeli Öğretmensen Sakın Hastalanma!! download, Sözleşmeli Öğretmensen Sakın Hastalanma!! hikayeleri, Sözleşmeli Öğretmensen Sakın Hastalanma!! kitabı, Sözleşmeli Öğretmensen Sakın Hastalanma!! haber, Sözleşmeli Öğretmensen Sakın Hastalanma!! yükle, Sözleşmeli Öğretmensen Sakın Hastalanma!! videosu, Sözleşmeli Öğretmensen Sakın Hastalanma!!, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2009, 19:39:08 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Evet Artık Bu Şe Son Verılmelı.

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #2 : 02 Mart 2009, 10:39:25 »

LoTusS Offline
Yeni Üye

Artık Hastalanmakta Yasak.ne Olacak Bu İşin Sonun Bilmem..
« Yanıtla #3 : 02 Mart 2009, 12:23:00 »
cendere
Ziyaretçi

Yıllar Önce Katıldığım Bir Seminerde , Öğretmenler Kadrolu Devlet Memurluğunu Unutun Artık Sözleşmeli Kadro Alınacak Denmişti , Nasıl Olduğunu Yıllar Sonra Şimdi Görüyoruz ,gençlerimiz İçin Gerçekten Endişe Duyuyorum , Bir Tarafta Hantal Kendini Geliştirmeyen Kendini Garantide Gören Yaşlı   Bir Kadro ,  Diğer Tarafta Üç-beş Kuruşa Ücret Karşılığı Giren Pırıl Pırıl Bir Gençlik Allah Sonumuzu Hayır Getirsin...

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
Sözleşmeli öğretmene izin yok!! Haber göndermek isteyenler... assos 1 3581 Son Mesaj 17 Mayıs 2008, 11:28:20
Gönderen: akkuru
Sakın Tehdit Etmeyin ! Eğitim cendere 4 4135 Son Mesaj 27 Temmuz 2008, 12:14:00
Gönderen: cendere
sözleşmeli kölenin dramı Soru-Cevap gokce7374 1 3158 Son Mesaj 09 Ağustos 2008, 17:18:29
Gönderen: cendere
sözleşmeli maaşları Soru-Cevap gokce7374 1 4234 Son Mesaj 14 Ağustos 2008, 16:45:59
Gönderen: Mehmet
Sözleşmeli arkadaslar, kadrolu mu oluyoruz?? Sözleşmeli Öğretmenler akkuru 3 4910 Son Mesaj 29 Aralık 2008, 01:11:03
Gönderen: akkuru
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -