*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
18 Ağustos 2018, 06:29:42

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: 200 Bin Öğretmen Adayı Mitinge Hazırlanıyor  (Okunma Sayısı 2139 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 02 Şubat 2009, 13:26:57 »
cendere
Ziyaretçi

200 Bin Öğretmen Adayı Mitinge Hazırlanıyor
 200 Bin Öğretmen Adayı Mitinge Hazırlanıyor

atama Bekleyen İşsiz 200 Binden Fazla Öğretmen Adayı Milli Eğitim Bakanlığı Önünde Miting Yapmaya Hazırlanıyor. Öğretmen Adayları, Miting İle “sorunlara Çözüm Üretemeyen” Yök, Hükümet, Milli Eğitim Bakanlığı Ve “öğretmen Adaylarının Sesine Kulak Vermeyen” Siyasi Partileri Protesto Edecekler.

sayıları 200 Bini Bulan Öğretmen Adayları, Milli Eğitim Bakanlığı Önünde Dev Mitingi Yapmaya Hazırlanıyor.

kamudan Haber İsimli Haber Sitesi Tarafından Başlatılan Kampanya İle İlgili Sitede, Konuyla İlgili Şu Bilgi Verildi:

“amacımız, Eğitim Fakültelerinde Yetiştirdikleri Öğretmenleri, Tekrardan Sınava Sokan, Öğretmen Arkadaşlarımızın Hayalleriyle Oynayan Bu Zihniyete Karşı Çıkmaktır. Sayın Başbakan, İktidar Olmadan Önce Kürsülerden Öğretmen Adaylarına Seslenerek, ‘binlerce İşsiz Öğretmen Bekliyor, Kpss Sınavı Da Neymiş. Okullarımızda Öğretmen Yok, Biz İktidar Olduğumuz Zaman Öğretmenler Kpss Sınavına Girmeyecek, Okulu Bitiren Gidip Okullarda İşe Başlayacak’ Demişti”

kampanya Kapsamında Sivil Toplum Örgütleri Ve Sendikalardan Destek İstenecek Mitingin Zamanı Daha Sonra Belirlenecek.

anka 

atama Bekleyen İşsiz 200 Binden Fazla Öğretmen Adayı Milli Eğitim Bakanlığı Önünde Miting Yapmaya Hazırlanıyor. Öğretmen Adayları, Miting İle “sorunlara Çözüm Üretemeyen” Yök, Hükümet, Milli Eğitim Bakanlığı Ve “öğretmen Adaylarının Sesine Kulak Vermeyen” Siyasi Partileri Protesto Edecekler.

sayıları 200 Bini Bulan Öğretmen Adayları, Milli Eğitim Bakanlığı Önünde Dev Mitingi Yapmaya Hazırlanıyor.

kamudan Haber İsimli Haber Sitesi Tarafından Başlatılan Kampanya İle İlgili Sitede, Konuyla İlgili Şu Bilgi Verildi:

“amacımız, Eğitim Fakültelerinde Yetiştirdikleri Öğretmenleri, Tekrardan Sınava Sokan, Öğretmen Arkadaşlarımızın Hayalleriyle Oynayan Bu Zihniyete Karşı Çıkmaktır. Sayın Başbakan, İktidar Olmadan Önce Kürsülerden Öğretmen Adaylarına Seslenerek, ‘binlerce İşsiz Öğretmen Bekliyor, Kpss Sınavı Da Neymiş. Okullarımızda Öğretmen Yok, Biz İktidar Olduğumuz Zaman Öğretmenler Kpss Sınavına Girmeyecek, Okulu Bitiren Gidip Okullarda İşe Başlayacak’ Demişti”

kampanya Kapsamında Sivil Toplum Örgütleri Ve Sendikalardan Destek İstenecek Mitingin Zamanı Daha Sonra Belirlenecek.

anka 
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: 200 Bin Öğretmen Adayı Mitinge Hazırlanıyor
« Posted on: 18 Ağustos 2018, 06:29:42 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: 200 Bin Öğretmen Adayı Mitinge Hazırlanıyor oyunları, 200 Bin Öğretmen Adayı Mitinge Hazırlanıyor programı, 200 Bin Öğretmen Adayı Mitinge Hazırlanıyor , 200 Bin Öğretmen Adayı Mitinge Hazırlanıyor program yükle, 200 Bin Öğretmen Adayı Mitinge Hazırlanıyor download, 200 Bin Öğretmen Adayı Mitinge Hazırlanıyor hikayeleri, 200 Bin Öğretmen Adayı Mitinge Hazırlanıyor kitabı, 200 Bin Öğretmen Adayı Mitinge Hazırlanıyor haber, 200 Bin Öğretmen Adayı Mitinge Hazırlanıyor yükle, 200 Bin Öğretmen Adayı Mitinge Hazırlanıyor videosu, 200 Bin Öğretmen Adayı Mitinge Hazırlanıyor, şarkı sözleri

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
Anadolu Ögretmen,fen Liseleri için Ögretmen seçimi Özlük Hakları « 1 2 ... 7 8 » s-gungor 118 42624 Son Mesaj 11 Şubat 2009, 23:59:58
Gönderen: Mehmet
Öğretmen köleler -vazgeçin 657'den! Sohbet / Eğlence cendere 3 3195 Son Mesaj 23 Kasım 2008, 23:01:34
Gönderen: okancan
Öğretmen Msnleri... Fıkralar cendere 1 2676 Son Mesaj 09 Eylül 2008, 21:08:44
Gönderen: feyza05
öğretmen marşı Gün ve Haftalar okancan 4 17433 Son Mesaj 11 Ocak 2009, 14:36:13
Gönderen: viyolin
öğretmen marşı mp3 Müzik viyolin 5 10684 Son Mesaj 23 Kasım 2010, 10:41:52
Gönderen: dkmurat
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -