*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
19 Kasım 2018, 23:42:45

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Açık Lise Sınavlarında Uygulamalar  (Okunma Sayısı 2990 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 25 Ocak 2009, 17:31:46 »
d.aydin Offline
Yeni Üye

Hocam. Ben 25.01. 2009 Açık Lise Sınavında Görevliydim. Bu Sınavda, Sınav Salonlarında Görevli Olan Öğretmenlerin Soruların Cevaplarını Test Test Şıklarıyla Öğrencilere Verdiklerine Şahit Oldum. Bu Konuyla İlgili Kat Görevlisini Ve Sorumlu Öğretmenleri Uyarmama Rağmen Kimse Davranışını  Düzeltme Yoluna Gitmedi. Bu Olay Doğudaki Bir İlçede Geçti. Tepkimi Gösterdiğimde, Uyardığımda Bana Söylenen Bu Çocuklar Üniversiteye Gitmeyecek Çoğu İş İçin Veya Ehliyet İçin Sınava Giriyor Yardımcı Olalım Ne Olur Şeklinde Oldu. Ben Bu Durumdan Çok Rahatsızlık Duydum. İnsanların Haketmeden Bu Şekilde Kayrılmalarına Kesinlikle Karşıyım. Böyle Bir Durumda Yapılması Gereken İşler Tam Olarak Nedir Bilmek İstiyorum.
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Açık Lise Sınavlarında Uygulamalar
« Posted on: 19 Kasım 2018, 23:42:45 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Açık Lise Sınavlarında Uygulamalar oyunları, Açık Lise Sınavlarında Uygulamalar programı, Açık Lise Sınavlarında Uygulamalar , Açık Lise Sınavlarında Uygulamalar program yükle, Açık Lise Sınavlarında Uygulamalar download, Açık Lise Sınavlarında Uygulamalar hikayeleri, Açık Lise Sınavlarında Uygulamalar kitabı, Açık Lise Sınavlarında Uygulamalar haber, Açık Lise Sınavlarında Uygulamalar yükle, Açık Lise Sınavlarında Uygulamalar videosu, Açık Lise Sınavlarında Uygulamalar, şarkı sözleri

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
Önemli Bir Dönüm Noktası: Lise Dönemi Eğitim Haberleri ve Yorumları cendere 0 3050 Son Mesaj 14 Ocak 2009, 22:27:49
Gönderen: cendere
2.5 Yılda Lise Mezunu Olma İmkanı Haber göndermek isteyenler... akkuru 0 2364 Son Mesaj 17 Mart 2009, 15:56:14
Gönderen: akkuru
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -