*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
24 Kasım 2017, 16:46:08

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
K: norm fazlası lütfen yardımcı olun  (Okunma Sayısı 17933 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« Yanıtla #15 : 12 Eylül 2009, 00:55:54 »
Alphani Offline
Yeni Üye

Merhabalar Sayın Meslektaşım. Ben Sözleşmeli Olarak Çalışmaktayım. Şubat Ayında Eşim Eş Durumuyla Yanıma Gelecek. Bulunduğum İlçe De Norm Kadro Yok. O Yüzden Onun Ataması Başka İlçeye Olacak. Bizim Okulumuzda Da Şuan Bir Sınıf Birleştirildi Ve 1 Kişi Norm Fazlası Durumunda Oluyor Ama İlk Dönem 1 Öğretmen Askerde Olduğu İçin Sorun Olmayacak . Benim Sorum Şu Olacak Eşim Eş Durumuyla Bulunduğum İl E Geldikten Sonra Ben Kendimi Onun Bulunduğu İlçeye Aldırabilir Miyim? Şubat Ayında Okulumuzda Zaten Bir Kişi Norm Fazlası Olacak Ben Bundan Yararlanarak Eşimin Yanına Gidebilir Miyim? Şimdiden Teşekkür Ederim.
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: norm fazlası lütfen yardımcı olun
« Posted on: 24 Kasım 2017, 16:46:08 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: norm fazlası lütfen yardımcı olun oyunları, norm fazlası lütfen yardımcı olun programı, norm fazlası lütfen yardımcı olun , norm fazlası lütfen yardımcı olun program yükle, norm fazlası lütfen yardımcı olun download, norm fazlası lütfen yardımcı olun hikayeleri, norm fazlası lütfen yardımcı olun kitabı, norm fazlası lütfen yardımcı olun haber, norm fazlası lütfen yardımcı olun yükle, norm fazlası lütfen yardımcı olun videosu, norm fazlası lütfen yardımcı olun, şarkı sözleri
« Yanıtla #16 : 12 Eylül 2009, 17:04:39 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Hocam Bir Öğrt.bir Atama Döneminde Bir Kez Eş Durumu İsteyebılır.sonucta Sızde Bır Kez İsteyeceksınız.ve Bu Nedenle İsteyebılırsınız.

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #17 : 12 Eylül 2009, 23:33:51 »
Alphani Offline
Yeni Üye

İlginizden Dolayı Teşekkür Ederim Mehmet Bey. Şunu Da Belirtmek İstiyorum Eşim Eş Durumu Tayin İsteyerek Benim Bulunduğum İl E Gelecek. İlçemizde Norm Kadro Dolu Buyüzden Başka İlçeye Ataması Olacak. O Geldikten Sonra Ben Norm Kadro Fazlalığını Da Belirterek Onun Bulunduğu İlçeye Gidebilir Miyim Acaba?
« Yanıtla #18 : 13 Eylül 2009, 01:09:32 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Tabıkı Hocam

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #19 : 24 Eylül 2009, 13:15:54 »
secıl388 Offline
Yeni Üye

Slmlar Hocam Yine Ben Norm Kadro Maduresi. Hocam Şimdide Şöyle Bir Sorunum Var. Norm Kadro Çizelgesini Verdim Sadece Fazla Olduğum Haberini Bekliyorum Ama Diğer Sınıf Öğretmeni Geçici Görevlendirme İle Gideceği İçin Muhtar Bana Takmış Durumda. İl İle Görüşüp Araya Adamlar Koyuyo Seni Burdan Göndermiycem Göreceksin Diyo. Böyle Bişey Mümkün Mü?
« Yanıtla #20 : 24 Eylül 2009, 18:48:39 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Hocam Onlar Ancak Temennı Eder.mevzuat Acık Sıkıntı Etmeyın

« Yanıtla #21 : 24 Eylül 2009, 22:30:04 »
secıl388 Offline
Yeni Üye

İnş Hocam Ya Teşekkürler...
« Yanıtla #22 : 13 Ekim 2010, 16:09:07 »
hez3346 Offline
Yeni Üye

Ben 2007 Yılında Okuluma Türkçe Öğretmeni Atandı Ben Atandıktan Sonra Türkçe Öğretmenin Bir Tanesi Aslen Müdür Yrdımcısı Olarak Atanadı. O Öğretmen Atanınca Boşaln Yere Bir Öğretmen Daha Atandı. Daha Sonra Müdür Yardımcısı Öğretmenin Müdür Yardımcılığı Atmasını Mahkeme İptal Etti Ve Tekrar Türkçe Öğretmeni Olarak Döndü Bu Durumda Ben Norm Kadro Fazlası Oldumn En Düşük Puanlı Ben Olduğum İçin Sizden Ricam Benim Hukusal Durumum Ne Olur? Bu Arada Ben 15 Gün Önceye Kadar Okulumdaki Görevime Devam Ettim 15 Gün Nce Beni Başka Bir Okula Görevlendirdiler.bana Norm Kadro Fazlası Olduğum 2007 Yılında Tebliğ Ettiler Dava Açma Hakkım O Tarihtenmi Başla Yoksa Görevlendirldiğim Tarihtenmi Teşekkürler
« Yanıtla #23 : 14 Ekim 2010, 14:42:30 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Norm Fazlası Olduğunuzun Size Tebliğ Edildiği  Tarihte Baslar Hocam

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
Norm Fazlası Öğretmenin Atama Durumu Soru-Cevap « 1 2 » feyza05 22 38825 Son Mesaj 09 Mart 2011, 17:31:25
Gönderen: Mehmet
Norm Kadro Fazlası Öğretmen Soru-Cevap nihatvh 1 8243 Son Mesaj 14 Kasım 2008, 15:43:37
norm kadroyla ilgili bir soru lütfen yardımcı olun Soru-Cevap ces2050 10 8610 Son Mesaj 25 Kasım 2008, 16:38:17
Gönderen: akkuru
Norm Fazlası Özlük Hakları madure 1 3724 Son Mesaj 07 Eylül 2009, 20:34:30
Norm Fazlası Öğretmenlerin İstek Dışı Atanması Soru-Cevap « 1 2 » pınarkarşıyaka 18 17441 Son Mesaj 02 Ocak 2011, 20:33:57
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -