*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
23 Kasım 2017, 13:21:01

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
K: norm fazlası lütfen yardımcı olun  (Okunma Sayısı 17921 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 09 Ocak 2009, 15:45:27 »
-ecrin- Offline
Yeni Üye

Büyük şehire bağlı bir ilçe okulunda kadrolu sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım.okulumda sınıf birleştirmesi yapıldı ve ben norm fazlası oldum.nereye başvuru yapmam gerekiyor başka bi okula atama yapabilmek için.ilmilli eğitime dilekçemi vermeliyim.istediğim okulları yazabilirmiyim.istemediğim okullara verebilirler mi?lütfen bana yardimcı olun bu konuda hiç bi bilgim yok
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: norm fazlası lütfen yardımcı olun
« Posted on: 23 Kasım 2017, 13:21:01 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: norm fazlası lütfen yardımcı olun oyunları, norm fazlası lütfen yardımcı olun programı, norm fazlası lütfen yardımcı olun , norm fazlası lütfen yardımcı olun program yükle, norm fazlası lütfen yardımcı olun download, norm fazlası lütfen yardımcı olun hikayeleri, norm fazlası lütfen yardımcı olun kitabı, norm fazlası lütfen yardımcı olun haber, norm fazlası lütfen yardımcı olun yükle, norm fazlası lütfen yardımcı olun videosu, norm fazlası lütfen yardımcı olun, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2009, 15:51:43 »
feyza05
Ziyaretçi

Ben de bu sene sınıfım kapatıldı ve norm fazlası durumuna düştüm, ilçe mem'den sordular hangi okulu istiyorsun diye istediğim okula görevlendirilme verildim, il içi tayin döneminde de ilçede boş kadrosu olan bir okula tayinimi istemeyi düşünüyorum...
Ben sizin yerinizde olsam gider ilçe mem ile konuşurdum...
« Yanıtla #2 : 09 Ocak 2009, 17:18:24 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

şu an için yapılması gereken sızi istegınızde dıkkate alınara baska bır okula gorevlendırılme yapılmalıdır.yarıyıl ve yaz tatıllerınde normal tayinlerde mecburen atama isteyecsınız ve basvuru formunda "norm fazlasıyım" dıye işaretleyecek ve bundan 12 puan ilave alacaksınız.

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2009, 13:58:43 »
secıl388 Offline
Yeni Üye

Bende 2 Öğretmenli Bir Okulda Sın If Öğretmeniyim. Bulunduğum Yerde Çok Zorluk Yaşadığım İçin Okulun Mevcudunun 30 Un Altına Düşmesi Beni Sevindirdi. Çünkü Ben Fazla Olacaktım Ancak Duyduğum Kadarıyla Müdür Yetkili Öğretmen Norm Fazlası Olamıyormuş. Böyle Bişey Varmı?  Çünkü Ben Müd.yetkiliyim.nolur Beni Aydınlatın.
« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2009, 17:59:56 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Hocam Siz Sınıf Öğrt Kadrosunda Değerlendrilmenız Gerekmete.çünkü Siz Derse Girmektesınız.puanı Az Olan Norm Fazlası Olur Hocam.sakın Kanmayın.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #5 : 10 Eylül 2009, 18:02:45 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Register or Login
hocam Bu Linkte Bakıız Ne Dıyor.

"c) 1-5 İnci Sınıflarında Öğrenci Sayısı 149 Ve Daha Az Olan İlköğretim Okullarında Müdür Yetkili Öğretmenler, O Okulun Öğretmenleri İçin Belirlenecek Norm Kadro Sayısı İçerisinde Gösterilecektir."

bu Cumle Bıle Yeter Sanırım Sorunuzun Cevabına

« Yanıtla #6 : 10 Eylül 2009, 19:34:27 »
secıl388 Offline
Yeni Üye

Mehmet Hocam Çoook  Teşekkür Ederim Şu Yazıyı Okurken İnanın Hala Ağlıyodum. Çok Rahatlattınız Beni.çünkü Diğer Hocada Gitmek İçin Can Atıyor İmkansız Benden Müdür Yetkisini Almazdı. Size Güveniyorum.bu Olayı Yine Burdaki Forumdan Okumuştum Bi Hocamız Valilik Onaylı Olduğu İçin Olmaz Sizden Sonraki Öğretmen Norm Fazlası Olur Demişti.yalnız Bu Linkte Norm İçinde Gösterilir Diyo Hocam Fazla Olması Durumundan Bahsetmiyo...korkuyorum.

« Yanıtla #7 : 10 Eylül 2009, 21:03:21 »
secıl388 Offline
Yeni Üye

Mehmet Hocam Nsk İsimli Üyenin "norm Kadro Hakkında Bi Sorum Olacak" Adlı Forumda Hocam Sormuş : Müdür Yetkili Öğretmenin Kıdemi Az  O Gidermi Diye Siz De Cevaplamışsınız "müd. Yetk. Öğretmen C Tipi Yönetici Olur Valilik Onaylar O Yüzden Norm Fazlası Olamaz Ondan Sonraki En Az Kıdemli Gider"???
yardım!!!

« Yanıtla #8 : 10 Eylül 2009, 21:31:16 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Değerli Hocam Bu İş Kıdemle Alakalı Bır Durumdur.açık İbare.küçük Okullarda Müdür Yet. Dahil Edilir Denilmektedir.ama Sizin İçin Bir Araştırma Daha Yapacağm Söz Verıyorum.

sizden Tek İsteğim Var Sorunuzu Çözülünce Siteden Kaçmak Yok.genelde Böyle Oluyorda:=)

« Yanıtla #9 : 10 Eylül 2009, 21:48:42 »
secıl388 Offline
Yeni Üye

Siz Yeterki Sorunuma İşime Yarar Bişekilde Çözüm Bulun Hocam.burdayım Kaçmak Yok:)
ozaman Sizden Haber Bekliyorumen Kısa Zamanda  Hocam . Şimdiden Teşekkürler.
« Yanıtla #10 : 10 Eylül 2009, 21:57:07 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Hocam Öğencı Sayınız Su Ankı Öğretmen Sayınız Ve Derslık Sayınız Şu Anda Nedır?

« Yanıtla #11 : 10 Eylül 2009, 22:26:02 »
secıl388 Offline
Yeni Üye

Hocam Öğrenci Sayısı 24, Kadrolu Öğretmen Sayısı 2, Derslik Sayısı Kullanılan 2 Ama Boşları Syarsak 5.
« Yanıtla #12 : 10 Eylül 2009, 22:36:44 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

evet Hocam Kesınlıkle Norm Düşecek Sizin.bu Durumda En Son Satırdakı Durum Gecerlı Olacak Yanı Norm Belırlebırken Sizi De Yanı Müdür Yet.öğrt Dusunmek Zorundalar.kısacası Siz De Dahil Olmak Üzere Puanı En Az Olan Gidecek

. Birleştirilmiş Sınıf Uygulaması Yapılan İlköğretim Okullarında,

a) Bir Derslikli İlköğretim Okullarında Öğrenci Sayısı;

- 10-40 Olanlara Bir,

- 41 Ve Daha Fazla Olanlara İki,

b) İki Ve Daha Fazla Derslikli İlköğretim Okullarında Öğrenci Sayısı;

- 10-30 Olanlara Bir,

- 31-60 Olanlara İki,

- 61-80 Olanlara Üç,

- 81 Ve Daha Fazla Olanlara Dört

sınıf Öğretmeni Norm Kadrosu Belirlenecektir.

c) 1-5 İnci Sınıflarında Öğrenci Sayısı 149 Ve Daha Az Olan İlköğretim Okullarında Müdür Yetkili Öğretmenler, O Okulun Öğretmenleri İçin Belirlenecek Norm Kadro Sayısı İçerisinde Gösterilecektir.

« Yanıtla #13 : 11 Eylül 2009, 07:49:59 »
secıl388 Offline
Yeni Üye

Okudum Bende Hocam İnş. Dedğiniz Gibi Olur Hocam Yoksa 1 Yıl Daha O Köye Gitmek Çok Zor Olacak Benim İçin. Hiç Bir Yerde Böyle Bişey Karşıma Çıkmadı Umarım Yoktur. Tekrar Teşekkürler...yine  De Farklı Bişey Duyar Yada Öğrenirseniz, Benide Haberdar Ederseniz Çok İi Olur Hocam:) Kolay Gelsin
« Yanıtla #14 : 11 Eylül 2009, 09:50:53 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Tabıkı Hocam Yalnız Siz De Sözünüzü Tutunuz Lütfen:=)sitemize Özellikle Döküman Konusunda Katkılarınızı Beklıyoruz

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
Norm Fazlası Öğretmenin Atama Durumu Soru-Cevap « 1 2 » feyza05 22 38811 Son Mesaj 09 Mart 2011, 17:31:25
Gönderen: Mehmet
Norm Kadro Fazlası Öğretmen Soru-Cevap nihatvh 1 8240 Son Mesaj 14 Kasım 2008, 15:43:37
norm kadroyla ilgili bir soru lütfen yardımcı olun Soru-Cevap ces2050 10 8604 Son Mesaj 25 Kasım 2008, 16:38:17
Gönderen: akkuru
Norm Fazlası Özlük Hakları madure 1 3723 Son Mesaj 07 Eylül 2009, 20:34:30
Norm Fazlası Öğretmenlerin İstek Dışı Atanması Soru-Cevap « 1 2 » pınarkarşıyaka 18 17428 Son Mesaj 02 Ocak 2011, 20:33:57
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -