*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
25 Mart 2019, 07:20:29

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Evde yüksek lisans yapmaya ne dersiniz ?  (Okunma Sayısı 2483 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 12 Aralık 2008, 22:07:58 »

sevgi yaşadıkça ilim paylaşıldıkça büyür
okancan Offline
Forum Yönetim Ekibi
Bilge Üye

Gazi Üniversitesi’nden öğrencilere iyi haber. Evden çıkmadan, ders saatlerini kendiniz belirleyerek internet ortamında yüksek lisans.

Gazi Üniversitesi, evden çıkmadan, çalışanların işini aksatmadan, işverenden izin almadan yüksek lisans yapabilmesi için yüksek lisansı eğitimini internet ortamında verme kararı aldı. Gazi Üniversitesi, bu eğitim döneminde Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans diplomasını internet ortamında uzaktan eğitimi ile verecek.

Gazi Üniversitesi 2006’dan bu yana sürdürmekte olduğu iki yıllık uzaktan eğitim ön lisans programlarına yeni açtığı yüksek lisans programlarıyla devam ediyor. Bilişim Sistemleri Uzaktan Eğitim Tezsiz yüksek lisans programı 2008-2009 öğretim yılı Bahar döneminde Bilişim Enstitüsü bünyesinde açılıyor. Öğrenciler yer ve zamandan bağımsız yüksek lisans yapabilecekler ve programı başarıyla tamamlayanlar Gazi Üniversitesi Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans diploması alacaklar.

-ÖĞRENCİLER DERS SAATLERİNİ KENDİ BELİRLEYECEK-

Bir öğrenim yönetim sistemi üzerinden yürütülecek eğitimlerde öğrenciler ders içeriklerini kendi çalışma takvimlerine göre takip edebilecek ve haftalık sesli ve görüntülü sohbetler ile öğretim elemanları ve sınıf arkadaşları ile sanal ortamda bir araya gelebilecekler.

Uzaktan eğitim yüksek lisans programı özellikle çalışmakta olanlar ve örgün eğitim ile yüksek lisans yapma fırsatını yakalayamamış olanlar ya da buna vakit ayıramayanlar tarafından tercih ediliyor.
Programa kayıt olan öğrenciler, derslerini 7 gün 24 saat açık olan “Öğrenim Yönetim Sistemi” üzerinden takip edebilecekler. Öğrenciler; derslerini metin, grafik, animasyon, video, ses desteği ile alabilecek, öğretim elemanları ve sınıf arkadaşları ile gerek mesaj gerekse forum ve sohbet ortamları sayesinde sürekli iletişim halinde bulunabilecekler.

-UZAKTAN EĞİTİM TÜRKİYE’DE GELİŞİYOR-

Gazi Üniversitesi, bünyesinde açtığı uzaktan yüksek lisans programı ile Türkiye’de uzaktan eğitime olan ilginin de anlaşılmasını sağlayacak. YÖK’ün Türkiye’nin Yükseköğretim Stratejisi raporuna göre Türkiye’de e-öğrenme uygulamalarını geliştirmek adına yeni adımlar atılırken YÖK’ün onayıyla birçok üniversitede uzaktan eğitim ile ilgili girişimlerde bulunulmaya başladı. Gazi Üniversitesi, uzaktan eğitim konusunda girişimlerde bulunan ilk 10 üniversiteden birisi konumunda bulunuyor.

Kaynak.. veteknoloji.com

olması gerekenler zaten yanımda...
olması gerekip te yanımda olmayanlar kimin umurunda....

Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Evde yüksek lisans yapmaya ne dersiniz ?
« Posted on: 25 Mart 2019, 07:20:29 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Evde yüksek lisans yapmaya ne dersiniz ? oyunları, Evde yüksek lisans yapmaya ne dersiniz ? programı, Evde yüksek lisans yapmaya ne dersiniz ? , Evde yüksek lisans yapmaya ne dersiniz ? program yükle, Evde yüksek lisans yapmaya ne dersiniz ? download, Evde yüksek lisans yapmaya ne dersiniz ? hikayeleri, Evde yüksek lisans yapmaya ne dersiniz ? kitabı, Evde yüksek lisans yapmaya ne dersiniz ? haber, Evde yüksek lisans yapmaya ne dersiniz ? yükle, Evde yüksek lisans yapmaya ne dersiniz ? videosu, Evde yüksek lisans yapmaya ne dersiniz ?, şarkı sözleri

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
KPSS (Lisans) Sınavına Başvurular Başladı. Aday Öğretmenler hakan 0 5138 Son Mesaj 28 Nisan 2008, 09:26:26
Gönderen: hakan
Yüksek performanslı dindarlık beklentisi Sohbet / Eğlence cendere 0 1774 Son Mesaj 30 Ağustos 2008, 20:25:32
Gönderen: cendere
Kariyer ve yüksek kazancın anahtarı Eğitim cendere 0 2648 Son Mesaj 11 Eylül 2008, 08:07:55
Gönderen: cendere
İyi Aksamlarr..Tanısalım Ne Dersiniz??:)))))) Sohbet / Eğlence akkuru 0 2116 Son Mesaj 18 Kasım 2008, 23:41:57
Gönderen: akkuru
2+2 Lisans Tamamlama Eğitim Haberleri ve Yorumları murat23 0 6955 Son Mesaj 17 Mayıs 2011, 21:59:02
Gönderen: murat23
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -