*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
17 Ağustos 2018, 04:16:38

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Yaramaz trafik lambası / hikaye  (Okunma Sayısı 4504 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 30 Kasım 2008, 23:45:45 »
feyza05
Ziyaretçi

O gün hava çok güzeldi.Menekşe sokağındaki trafik lambasının canı çok sıkılıyordu.Her gün aynı şeyleri yaptığını ve kimsenin onu fark etmediğini düşünüyordu.Bir oyun oynayacaktı.Kırmızı yanması gereken lambayı yeşil ,yeşil yanması gereken lambayı sarı,
sarı yanması gereken lambayı da kırmızı yakmaya karar verdi.Oyuna daha yeni başlamıştı ki,ortalık birden çok karıştı.Yaramaz trafik lambası meraklı gözlerle etrafına bakıyor ve neler olduğunu anlamaya çalışıyordu.
Trafik lkambası şaşkındı.Bu kadar olaya neden olabileceğini hiç düşünmemişti. Olay yerine hemen trafik polisleri geldi.O sırada üzgün duran trafik lambasını gördüler. Trafik polisi lambaya''Yaptıklarını görüyormusun?''diye kızdı.Trafik lambası ne diyeceğini bilmiyordu.''Bukadar önemli iş yaptığımın farkında değildim.Hergün aynı şeyleri yapıyorum.Kırmızı lambayı yakıyorum duruyorlar.Sarıyı yakıyorum bekliyorlar.yeşili yakıyorum geçiyorlar.Onlar da aynı şeyleri yapmaktan sıkılmışlardır,
belki oyun oynamak isterler diye düşündüm.''dedi.Trafik polisi: Sen bir trafik lambasısın.Bu yüzden kurallara uyup ,görevlerini yerine getirmelisin.Eğer görevini yapmazsan trafik karışır .''dedi.
Trafik lambası çok üzgündü.Yaptı hatanın farkına varmıştı.Herkesten özür diledi.Görevinin ne kadar önemli olduğunu anladı.
Trafik polisi anlattı
çok dikkatli olmalı
sokakta arabada
kurallara uymalı

Kırmızı yanarsa geçme
sarı yanınca bekle
yeşil yandı bak işte
geç haydi sıra sende.
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Yaramaz trafik lambası / hikaye
« Posted on: 17 Ağustos 2018, 04:16:38 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Yaramaz trafik lambası / hikaye oyunları, Yaramaz trafik lambası / hikaye programı, Yaramaz trafik lambası / hikaye , Yaramaz trafik lambası / hikaye program yükle, Yaramaz trafik lambası / hikaye download, Yaramaz trafik lambası / hikaye hikayeleri, Yaramaz trafik lambası / hikaye kitabı, Yaramaz trafik lambası / hikaye haber, Yaramaz trafik lambası / hikaye yükle, Yaramaz trafik lambası / hikaye videosu, Yaramaz trafik lambası / hikaye, şarkı sözleri

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
3. sınıf trafik dersi proje ve performans ödevleri Ödev feyza05 0 13755 Son Mesaj 04 Eylül 2008, 01:13:03
Gönderen: feyza05
Yaramaz Çocuk :) Sohbet / Eğlence feyza05 0 4153 Son Mesaj 06 Ekim 2008, 23:37:19
İyi görmeyen çocuk yaramaz olur Eğitim feyza05 0 2499 Son Mesaj 08 Kasım 2008, 04:00:52
Bahar Gelmiş ( Kukla İle Hikaye ) Dil Etkinlikleri feyza05 0 5518 Son Mesaj 22 Mart 2009, 23:41:35
Trafik işaretleri (Boyama-kesme) Sanat etkinlikleri sprt77 0 285 Son Mesaj 16 Ocak 2018, 14:55:54
Gönderen: sprt77
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -