*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
20 Kasım 2017, 02:04:08

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Küçük Yeşil Sabun / Hikaye  (Okunma Sayısı 9466 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 27 Kasım 2008, 00:41:35 »
feyza05
Ziyaretçi

küçük yeşil sabun bu günlerde çok üzgündü. çünkü onu kimse kullanmıyordu. oysa yeşil sabun, evin küçük kızı elif ellerini yıkasın diye satın alınmıştı. elif önceleri yemekten önce ve sonra ellerini düzenli olarak yıkıyordu. küçük yeşil sabun da bir işe yaradığını düşünerek mutlu oluyordu. ama son zamanlarda elif ellerini yıkamadan yemek masasına oturmaya başlamıştı. annesi uyarınca da hemen aceleyle ellerini ıslatıp dönüyordu. o gün de aynı şey oldu. elif aceleyle ellerini suda yıkadı. banyodan çıkmak üzereydi ki bir ağlama sesi duydu. etrafına bakındı, küçük yeşil sabunu gördü. elif şaşırdı küçük yeşil sabun ağlıyordu. boncuk boncuk köpükler çıkarıyordu. bir sabun neden ağlayabilirdi ki? elif küçük sabunun yanına giderek: "neden ağlıyorsun?" diye sordu. küçük sabun: " annen beni, senin kullanman için aldı.sen ilk zamanlarda beni kullanıyordun, ben de buna çok seviniyordum. ellerin tertemiz oluyordu. ama artık beni kullanmıyorsun, unuttun beni." dedi. elif küçük sabunun söylediklerini düşündü. ona hak verdi. " artık üzülme, söz bundan sonra ellerimi hep seni kullanarak yıkayacağım."dedi.
alıntı
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Küçük Yeşil Sabun / Hikaye
« Posted on: 20 Kasım 2017, 02:04:08 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Küçük Yeşil Sabun / Hikaye oyunları, Küçük Yeşil Sabun / Hikaye programı, Küçük Yeşil Sabun / Hikaye , Küçük Yeşil Sabun / Hikaye program yükle, Küçük Yeşil Sabun / Hikaye download, Küçük Yeşil Sabun / Hikaye hikayeleri, Küçük Yeşil Sabun / Hikaye kitabı, Küçük Yeşil Sabun / Hikaye haber, Küçük Yeşil Sabun / Hikaye yükle, Küçük Yeşil Sabun / Hikaye videosu, Küçük Yeşil Sabun / Hikaye, şarkı sözleri

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
Yediklerimiz Nereye Gider?/hikaye Dil Etkinlikleri feyza05 1 3604 Son Mesaj 25 Ağustos 2008, 10:21:15
Gönderen: feyza05
Yeşil Elbise...Cüneyd Süavi Dini Konular cendere 0 2527 Son Mesaj 13 Eylül 2008, 16:26:29
Gönderen: cendere
neden zytinyağlı sabun ? İlginç Bilgiler - Resimler - Siteler cendere 0 1852 Son Mesaj 26 Eylül 2008, 11:59:11
Gönderen: cendere
Sütçü Ali Dayı / Hikaye Dil Etkinlikleri feyza05 0 5344 Son Mesaj 27 Kasım 2008, 00:44:31
Gönderen: feyza05
Yesil cay, brokoli soya miti yıkıldı Sohbet / Eğlence güllerdiyarı 0 1535 Son Mesaj 21 Aralık 2008, 15:01:06
Gönderen: güllerdiyarı
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -