*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
23 Eylül 2019, 09:47:49

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: norm kadroyla ilgili bir soru lütfen yardımcı olun  (Okunma Sayısı 9654 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 24 Kasım 2008, 16:11:30 »
ces2050 Offline
Yeni Üye

değerli arkadaşlar ben 2007 ağustos atamaları itibariyle 4/b li sözleşmeli görsel sanatlar öğretmeni olarak atanmıştım. yanlız benim bakanlık atamamın yapıldığı sırada il içi bir atama ile benim okuluma bir görsel sanatlar öğretmeni daha atandı ve biz ikimiz teknoloji ve tasarım derslerinide paylaşmak suretiyle derslere girebiliyorduk. bu arada ben 2008 mart ayında kadroya geçtim. fakat bu kasım ayında yapılan sözleşmeli öğretmen atamalarında bizim okulumuza teknoloji ve tasarım dersi branş öğretmeni atandı. şimdi okulumuzda sanırım bir norm kadro olayı doğdu bu çerçevede norm kadro durumuna kim düşer. ve ne yapılır bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim... şimdiden çok teşekkür ederim. bu arada tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlarım
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: norm kadroyla ilgili bir soru lütfen yardımcı olun
« Posted on: 23 Eylül 2019, 09:47:49 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: norm kadroyla ilgili bir soru lütfen yardımcı olun oyunları, norm kadroyla ilgili bir soru lütfen yardımcı olun programı, norm kadroyla ilgili bir soru lütfen yardımcı olun , norm kadroyla ilgili bir soru lütfen yardımcı olun program yükle, norm kadroyla ilgili bir soru lütfen yardımcı olun download, norm kadroyla ilgili bir soru lütfen yardımcı olun hikayeleri, norm kadroyla ilgili bir soru lütfen yardımcı olun kitabı, norm kadroyla ilgili bir soru lütfen yardımcı olun haber, norm kadroyla ilgili bir soru lütfen yardımcı olun yükle, norm kadroyla ilgili bir soru lütfen yardımcı olun videosu, norm kadroyla ilgili bir soru lütfen yardımcı olun, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 24 Kasım 2008, 18:05:35 »
akkuru
Ziyaretçi

hocam ssızın bıransınız tam olarak ne? ve yenı gelen hocamızın durumu nedır?sozlesmelı mı,sızınle aynı bıranstan mı??sundan soruyorum hocam.ben mart ayında sozlesmelı olarak atandım.ıkı kısı norm fazlası olarak gorundu.gecen sene bızdık bu sene sertıfıkalı sınıf ogretmenlerı norm fazlası oldular..bu sene bası bı bayan hocamız teknolojo tasarımcı olarak geldı ama norm fazlası olarak gorunmuyolar....
elbettekı bu konuda bılgısı olan arkadasdlar yazacaklardır.ama bana kalırsa sız asıl bıransınızdaysanız ve ılk gelen konumundaysanızz norm fazlası olarak gorunmeyeceksınızdırr...

bu arada erzurumda mı calısıyosunuzz??bende suan erzurumdayımm
« Yanıtla #2 : 24 Kasım 2008, 18:16:38 »
feyza05
Ziyaretçi

akkuru hocam bildiğim kadarıyla ilk gelen değil kıdemi çok olan norm fazlası olmuyor, yani kıdem norm durumunda önemli, yanlış bilmiyorsam tabii:=)
« Yanıtla #3 : 24 Kasım 2008, 18:27:18 »
akkuru
Ziyaretçi

ewttt ama sonra gelen tabıkı yenı atama herhalde yanlıs hatırlamıyosam:)))????
« Yanıtla #4 : 24 Kasım 2008, 18:34:52 »
feyza05
Ziyaretçi

"ılk gelen konumundaysanızz norm fazlası olarak gorunmeyeceksınızdırr" diye yazınca siz, ondan dedim ilk gelen değil kıdemi olan diye:=)))
« Yanıtla #5 : 24 Kasım 2008, 18:40:24 »
akkuru
Ziyaretçi

hmm tesekkur edrım hocam.yanlıs bılıyo olabılıriz.sızler yardımcı oldukca bıseyler ogrenecegızzz
« Yanıtla #6 : 24 Kasım 2008, 18:43:43 »
feyza05
Ziyaretçi

hmm tesekkur edrım hocam.yanlıs bılıyo olabılıriz.sızler yardımcı oldukca bıseyler ogrenecegızzz

est. Mehmet hocam mutlaka daha iyi bilir ve siteye girince yardımcı olacaktır, yalnız ben öyle biliyorum tabi hala norm kadro ile ilgili konularda değişiklik olmadı ise:=))
« Yanıtla #7 : 24 Kasım 2008, 22:24:02 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

değerli hocalarım norm kadroda kıdemı yanı calısma yılı en az olan gıder maalesef.bu durumda adı gecen öğretmenlerımızden hızmet puanı en az olan yarıyıl ve yaz tatılınde oncelıkle bulunmuş oldukları eğitim bölgesinde yoksa il içinde boş bulunan yerlere tayın ıster.bu tayın sırasında 12 ek paunda norm fazlası olmasından dolayı verılır

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #8 : 25 Kasım 2008, 15:00:22 »
ces2050 Offline
Yeni Üye

hocalarım öncelik gerçekten çok teşekkür ederim benim branşım görsel sanatlar, teknoloji ve tasarım derslerine diğer görsel sanatlar hocasıyla paylaşarak giriyordum. bu yeni gelen öğretmenimizde teknoloji ve tasarım branş öğretmeni... hizmet puanıda benden fazla sanırım... bu arada bir arkadaşımız sormuş erzurumdamı görev yapıyorsunuz diye evet şuan erzurumda çalışmaktayım....
« Yanıtla #9 : 25 Kasım 2008, 16:14:20 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

hocam su an için size norm kadro fazla olduğunuz soylediler mı veya yazı ıle tebliğ edildimi?yoksa sıkıntı yapmanıza gerek yok hocam.bide görsel sanatlar dersının eğitim bölgesi açısından kaç saat olduğu yanı bulunduğunuz sadece okul değil eğitim bölgesi açısından düşünün.ve kaç sizin bransınızda öğretmen var onu öğrenın bence.

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #10 : 25 Kasım 2008, 16:38:17 »
akkuru
Ziyaretçi

cıdden cok ılgınc bı olay....
hocam bende erzurumdayımm merkezde.dedekorkut ıst eng okulundayım..sız nerdesınız hocam??

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
norm kardo ile ilgili bir sorum olacak Soru-Cevap nsk 5 6539 Son Mesaj 17 Ekim 2008, 20:18:08
Gönderen: mudessir
Anayasa İle İlgili 100 Soru Tüm Kpss vb. Soruları Burada feyza05 6 21802 Son Mesaj 15 Şubat 2013, 23:28:11
Gönderen: Mehmet
Norm Fazlalığıyla İlgili......Acil Soru-Cevap yağmur-dan 14 11352 Son Mesaj 01 Kasım 2008, 15:53:00
Gönderen: feyza05
norm fazlası lütfen yardımcı olun Soru-Cevap « 1 2 » -ecrin- 24 20187 Son Mesaj 04 Ağustos 2019, 17:11:26
Gönderen: xokulx
Özel eğitimle ilgili soru-cevap Özel Eğitimle İlgili Herşey Burada vakkastürk 1 3031 Son Mesaj 01 Nisan 2016, 13:26:22
Gönderen: Mehmet
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -