*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
17 Aralık 2017, 13:53:07

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Okul Sezonundaki Okulların Topladı Kayıt Paraları  (Okunma Sayısı 2609 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 20 Kasım 2008, 01:08:10 »
istanbultasarim Offline
Yeni Üye

Uzun yıllardır takipçisi olduğum bir konu var aslında   hep kafama takılan bu okul   kayıt sezonlarında öğrenci yakınlarından alınan paralara acaba ne oluyor ben   bir kaç  örneğine canlı şahit oldum mesela okul müdürü direk veli ye dıyorki   500 yada 250     lıra su  bankanın su hesabına yatıracaksın sasırdım vallahı ama ellden bir sey gelmıyor bence bu okul kayıt paraları    yasal olmadığı gıbı bir coğuda cebe ındırılıyor  dusunsenıze 100 öğrenci gelse 500  demıyelım 200  ytl  verse    artısıda var okula işte 2 top a4 kağıdı yok bıılmem su bu vsvsv işte  100 öğrenci  kac  bın ytl yapar  yazık yaa  sömürülüyoruzz ama  gören yok
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Okul Sezonundaki Okulların Topladı Kayıt Paraları
« Posted on: 17 Aralık 2017, 13:53:07 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Okul Sezonundaki Okulların Topladı Kayıt Paraları oyunları, Okul Sezonundaki Okulların Topladı Kayıt Paraları programı, Okul Sezonundaki Okulların Topladı Kayıt Paraları , Okul Sezonundaki Okulların Topladı Kayıt Paraları program yükle, Okul Sezonundaki Okulların Topladı Kayıt Paraları download, Okul Sezonundaki Okulların Topladı Kayıt Paraları hikayeleri, Okul Sezonundaki Okulların Topladı Kayıt Paraları kitabı, Okul Sezonundaki Okulların Topladı Kayıt Paraları haber, Okul Sezonundaki Okulların Topladı Kayıt Paraları yükle, Okul Sezonundaki Okulların Topladı Kayıt Paraları videosu, Okul Sezonundaki Okulların Topladı Kayıt Paraları, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 20 Kasım 2008, 12:07:16 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

biraz haksızlık yokmu acaba:=)herkes aynı değil böyle çıksa bile kaç tanedir ki.bazı dizlerde bu yonde sahneler var diye herkesi zan altında bırakmamak gerek dimi?

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #2 : 20 Kasım 2008, 12:44:16 »
feyza05
Ziyaretçi

belki haklısınız Mehmet Bey kırsal kesimlerde bu konuya dikkat ediliyor sonuçta veliden istese bile alamayacak çünkü velinin durumu yok ama merkezi yerlerde ki ilçelerin merkez okulları dahil bu durumlar yaşanmıyor değil diye düşünüyorum:=)

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
anekdot kayıt formu Okul Öncesi uzman63 10 21480 Son Mesaj 04 Ocak 2011, 21:49:53
Gönderen: Mehmet
okul öncesi kayıt defteri örneği Okul Öncesi feyza05 0 7900 Son Mesaj 05 Eylül 2008, 23:43:01
Gönderen: feyza05
Performans kayıt tablosu Özel Eğitimle İlgili Herşey Burada feyza05 0 10759 Son Mesaj 14 Eylül 2008, 05:28:35
Rüyalar kayıt edilebilir mi? Rüya Tabirleri feyza05 0 2377 Son Mesaj 23 Ekim 2008, 00:42:39
MEB Müsteşarı Yusuf Tekin; okulların yeni hizmet p Eğitim Haberleri ve Yorumları Mehmet 0 62 Son Mesaj 30 Kasım 2017, 07:49:32
Gönderen: Mehmet
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -