*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
22 Eylül 2018, 01:19:10

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Planların çıktısını almak zorunda mıyız?  (Okunma Sayısı 6096 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 09 Kasım 2008, 02:27:27 »
feyza05
Ziyaretçi

Ünitelendirilmiş yıllık plan ve ders planları ile ilgili resmi yazı yayımlandı.Buna göre kağıt israfını önlemek amacı ile planlar elektronik ortamda hazırlanıp kullanılabilecek.Resmi yazı linki aşağıdadır.

Register or Login

İlköğretim genel müdürlüğünün bu yazısı ilköğretim bünyesindeki anasınıfı öğretmenleri için de geçerli mi?
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Planların çıktısını almak zorunda mıyız?
« Posted on: 22 Eylül 2018, 01:19:10 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Planların çıktısını almak zorunda mıyız? oyunları, Planların çıktısını almak zorunda mıyız? programı, Planların çıktısını almak zorunda mıyız? , Planların çıktısını almak zorunda mıyız? program yükle, Planların çıktısını almak zorunda mıyız? download, Planların çıktısını almak zorunda mıyız? hikayeleri, Planların çıktısını almak zorunda mıyız? kitabı, Planların çıktısını almak zorunda mıyız? haber, Planların çıktısını almak zorunda mıyız? yükle, Planların çıktısını almak zorunda mıyız? videosu, Planların çıktısını almak zorunda mıyız?, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2008, 16:22:27 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

hocam tabıkı gecerlıdır.plan yapan tüm öğretmenler için gecerlidir bu.

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2008, 21:16:11 »
feyza05
Ziyaretçi

Teşekkürler Mehmet Bey...

Okul müdürü kitap haline getirilmiş ( yani iki renkli karton arasına sıkıştırılmış düzenli birarada olan ) planlarımın problem olabileceğini hepsinin tekrardan çıktısını almamı istedi de:=))
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2008, 21:36:11 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

hocam açıkcası ben de ona karsıyım.basklarının sıze verdığı seylerı kullanmak doğru değil.bilgisayar çıktısı vb ne tamam ama sizin sınıfınız dıkkate alınmadan hazırlanmış bır plan bana da saçma gelıyor.siz baskasının yaptığı yemeklerı her gün evinizde yermisiniz?:=))

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #4 : 09 Kasım 2008, 21:47:02 »
feyza05
Ziyaretçi

Hocam kusura bakmayın ama bu konuda size hak vermiyorum:=)) Çünkü biz sınıfımıza en uygun planı seçmeye önem veriyoruz zaten ve gerekli gördüğümüz yerde plan üstünde gerekli değiştirmeleri  yapıyoruz, ayrıca yanlış bilmiyorsam klavuz kitabı olanlar plan yapmıyorlar bizim de klavuz kitabımız var ama biz plan yapıyoruz.

Müdürümün benden istediği aynı planı bilgisayardan çıktı olarak almam, yeniden hazırlamam değil:=))
« Yanıtla #5 : 09 Kasım 2008, 23:48:04 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

hocam sordunuz soyledım.ikna olmayacak ve fıkrınızde ısrar edeceksınız siz bılırsınız.ben hazırı sevmem.

« Yanıtla #6 : 09 Kasım 2008, 23:53:34 »
feyza05
Ziyaretçi

hocam sordunuz soyledım.ikna olmayacak ve fıkrınızde ısrar edeceksınız siz bılırsınız.ben hazırı sevmem.

Hocam sorun zaten hazır olup olmaması değil, hemen hemen her öğretmenin kullandığı yayınevlerinin planlarını tekrardan çıkarmak, bu kağıt israfı değil mi? diye sormuştum size...Müdür planı kabul ediyor zaten sadece tekrar çıktı istiyor... Ben de hazırı sevmem hocam ama bazen gerekiyor ve günlük planda gerekli değişimleri yapar öyle kullanırım...
« Yanıtla #7 : 10 Kasım 2008, 00:00:15 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

takdir sızın hocam

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
yağmur yağarken koşmalı mıyız ??? İlginç Bilgiler - Resimler - Siteler cendere 0 1942 Son Mesaj 26 Eylül 2008, 14:12:38
Gönderen: cendere
Dersim Yokken Okulda Durmak Zorunda Mıyım? Soru-Cevap sokelifb 12 12097 Son Mesaj 22 Aralık 2010, 23:06:42
Gönderen: Mehmet
İpten Adam Almak Sohbet / Eğlence cendere 0 2447 Son Mesaj 28 Ekim 2009, 22:17:26
Gönderen: cendere
Yıllık İzinde Hastalık Raporu Almak Kanunlar-Yönetmelikler-Genelgeler Mehmet 0 4186 Son Mesaj 05 Aralık 2013, 09:18:38
Öğretmen Raporu olsa da Nöbet Tutmak Zorunda Özlük Hakları Mehmet 0 3299 Son Mesaj 28 Aralık 2015, 14:32:08
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -