*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
17 Haziran 2019, 09:02:36

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Yozgat yöresinden :)  (Okunma Sayısı 4168 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 16 Eylül 2008, 20:38:44 »
cendere
Ziyaretçi

Ellam bi gış günüydü, seni gördümde okulun badallarının başında kaşını yıkıp geçtiydin yamacımdam, görmediydin sana yanan bu kalbi ve sonra duydumki  baska bi göbele meylin varmış onunçunmüş kaş yıkıp yerden süzmelerin zoruma giddiydin çömüp kaldıydım  avlunun orta yerinde durağanlardan adını bir bir mıh gibi  vurup badallara çıktıydım zınıfa  ve gıyıladıydım topluyu  ve bağardıydım  avazınan seni seviyamm tahtıya gelisicenin gızı  deyin...Sen gulüp geştiydin şinnek şinnek, şişinip dediydin yanındalere kim bu bayakki agıran  eşek zoruma giddiydin çömüp kaldıydım zınıfın orta yerinde  sonra yolunu beklediydim evinizin çenesinde gene sorduydun yanındalere şinnek şinnek kim bu deyin bende dediydim sana bayakki eşşek...  :)

Alıntı
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Yozgat yöresinden :)
« Posted on: 17 Haziran 2019, 09:02:36 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Yozgat yöresinden :) oyunları, Yozgat yöresinden :) programı, Yozgat yöresinden :) , Yozgat yöresinden :) program yükle, Yozgat yöresinden :) download, Yozgat yöresinden :) hikayeleri, Yozgat yöresinden :) kitabı, Yozgat yöresinden :) haber, Yozgat yöresinden :) yükle, Yozgat yöresinden :) videosu, Yozgat yöresinden :), şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 22 Nisan 2009, 14:39:17 »
inci.tanem_ea
Ziyaretçi

Şahsen Bende Bi Yozgatlı Olarak
çok Beğendim Ama Hiç Duymadığım Kelimeler Var

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -