*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
13 Kasım 2018, 00:33:53

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
K: 5. sınıf fen ve teknoloji dersi performans ödevi  (Okunma Sayısı 82798 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« Yanıtla #15 : 13 Kasım 2008, 16:37:31 »
feyza05
Ziyaretçi

iyi geceler diliyorum.fen ve teknoloji dersi ,beşinci sınıf konularını içeren performans ödev konularına ihtiyacım var.şimdiden teşekkür ediyorum yardımlarınıza

Yeni konular ekledim, umarım işinize yarar...

Register or Login
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: 5. sınıf fen ve teknoloji dersi performans ödevi
« Posted on: 13 Kasım 2018, 00:33:53 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: 5. sınıf fen ve teknoloji dersi performans ödevi oyunları, 5. sınıf fen ve teknoloji dersi performans ödevi programı, 5. sınıf fen ve teknoloji dersi performans ödevi , 5. sınıf fen ve teknoloji dersi performans ödevi program yükle, 5. sınıf fen ve teknoloji dersi performans ödevi download, 5. sınıf fen ve teknoloji dersi performans ödevi hikayeleri, 5. sınıf fen ve teknoloji dersi performans ödevi kitabı, 5. sınıf fen ve teknoloji dersi performans ödevi haber, 5. sınıf fen ve teknoloji dersi performans ödevi yükle, 5. sınıf fen ve teknoloji dersi performans ödevi videosu, 5. sınıf fen ve teknoloji dersi performans ödevi, şarkı sözleri
« Yanıtla #16 : 12 Aralık 2008, 20:49:58 »
BİRCAN Offline
Yeni Üye

boşaltım sistemi sindirim sistemi besinlerle ilgili bulmaca hazırlayalım performans ödevim bu acıl yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
« Yanıtla #17 : 29 Aralık 2008, 20:00:04 »
m anıl çalışkan Offline
Yeni Üye

öğretmenim 5 sınıf vitamin ve minereller le ilgili ödevim var yarın gitmesi gerekiyo bana yardımcı olurmusunuz
« Yanıtla #18 : 17 Kasım 2009, 13:17:00 »
sinem123 Offline
Yeni Üye

Ben 5 İnci Sınıfa Gidiyorum Ödevim Şu
konu:sizden Bir Günlük Beslenmede Almış Olduğunuz Besinleri Ve Değerleri Bulmanız İstenmektedir.
a.normal Olarak Bir Günde Hangi Besinleri Tüketiyorsunuz?belirleyiniz
b.tüketilen Besin Maddelerinin Miktarını Belirleyiniz.
c.tükettiğiniz Besin Maddelerinin Hangi Besin Grubuna Ait Olduğunu Gösteren Bir Çizelge Oluşturunuz.
d.tükettiğiniz Besin Maddelerinde Bulunan Vitamin Değerlerini Belirten Çizelge Yapınız.
 Ne Olur Yardım Edin Ne Olurrr Feyza Öğretmenim Mehmet Öğretmenim
« Yanıtla #19 : 01 Aralık 2009, 19:40:52 »
kmurat Offline
Yeni Üye

Acil 5.sınıf Fen Ödevi Normal Bir Günde Hangi Ürünleri Tüketiyoruz-tüketilen Besin Maddelerinin Miktarı Çizelgesi-tüketilen Maddelerin Hangi Besin Grubuna Ait Olduğu-ve Bu Tükettiğimiz Maddelerin Vitamin Değerleri Çizelgesi Teşekkürler
« Yanıtla #20 : 09 Aralık 2009, 00:06:13 »
nevin Offline
Yeni Üye

Normal Bir Günde Hangi Besinleri Tüketiyoruz Tüketilen Besinmaddelerinin Miktarını Tespit Ediniztükettiginiz Besin Maddelerinin Hngi Besin Grubuna Ait Oldugunu Gösteren Çizelge Yapınız  Tükettiginiz Besin Maddelerinde Bulunan Vitamin Degerlerini Belirten Çizelge Lyapınız Çok Acil Perfonmans Ödevi
« Yanıtla #21 : 30 Aralık 2009, 09:49:13 »
şebnem Offline
Yeni Üye

Çok Teşekkür Ederim Bana Da Cok Yardımcı Oldu Feyza Ögretmenim:=)
« Yanıtla #22 : 30 Aralık 2009, 11:00:43 »
şebnem Offline
Yeni Üye

Feyza Ögretmenim Linki Acamıyorum Bana Acilen Yardımcı Olrsanız Coook Sevinirim
« Yanıtla #23 : 03 Ocak 2010, 12:02:10 »
lolita Offline
Yeni Üye

Merhaba Bne Bu Siteye Yeni Üye Oldum Aynı Şekilde Bneimde Performans Ödevim Bu , Ama Bı Ödevde Çizelge İstiyorlar Yardımcı Olursanız Sevinirimm Hemen Cevap Bekliyorumm
« Yanıtla #24 : 10 Ocak 2010, 17:56:02 »
ipek melis Offline
Yeni Üye

Bir Günlük Beslenmede Almış Olduğumuz Besinler Vedeğerleri İle İlgıli Performans Ödevime Yardımcı Olmanızı İstiyorum
« Yanıtla #25 : 21 Aralık 2010, 22:32:58 »
roca Offline
Yeni Üye

Fen Ve Teknoloji Dersi Performans Ödevi

performans Ödevi Konusu   : Besinler Ve Değerleri.
performans Ödevi Açıklaması   : Sizden Bir Günlük Beslenmede Almış Olduğumuz Besinleri Ve Değerlerini Bulmanız İstenmektedir.
performans Ödevi Teslim Tarihi:
yönerge   : Performans Ödevinizi Gerçekleştirirken Aşağıdaki Adımları İzleyebilirsiniz.

1.   Çalışma Taslağını Oluşturunuz.
2.   Normal Olarak Bir Günde Hangi Besinleri Tüketiyorsunuz? Belirtiniz.
3.   Tüketilen Besin Maddelerinin Miktarını Tespit Ediniz.
4.   Tükettiğiniz Besin Maddelerinin Hangi Besin Grubuna Ait Olduğunu Gösteren Bir Çizelge Oluşturunuz.
5.   Tükettiğiniz Besin Maddelerinde Bulunan Vitamin Değerlerini Belirten Çizelge Yapınız.
6.   Konu İle İlgili Olarak Aile Büyüklerinden, Öğretmenlerden, Okul Ve İlçe Kütüphanesinden, İnternetten Yazılı, Sözlü Ve Resimli Kaynak Araştırmasında Yararlanabilirsiniz.
7.   Çalışmalarınızın Sonunda Mutlaka Yararlanılan Kaynakları Gösteriniz.
8.   Dosyanıza Performans Ödevi Kapağı Yapınız. Örnek Kapak Dosya Aşağıda Verilmiştir. Bundan Yararlanabilirsiniz.
9.   Performans Ödevlerinizi Bilgisayardan Yazabileceğiniz Gibi Kalemle De Yazıp Hazırlayabilirsiniz.
10.   Performans Ödevlerinizin Aşağıda Verilen Değerlendirme Ölçeği İle Değerlendirileceğini Biliniz.
11.   Çalışmalarınızı Bir Dosya Haline Getirip …………….. Tarihine Kadar Sınıf Öğretmenine Teslim Ediniz.
12.   Başarılar Dilerim…
 Acil Lutfen
« Yanıtla #26 : 27 Kasım 2012, 21:41:04 »
cansel06 Offline
Yeni Üye

Merhaba Bana 5.sınıf Fen Ve Teknolojiden Besinler Ve Değerleri Ödevi Verildi.nasıl Yapabilirim ? Acil Yardım Lütfen

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
8. sınıf matematik performans ödevi Ödev feyza05 1 17559 Son Mesaj 14 Nisan 2015, 20:24:11
Gönderen: şengül balcı
6-7-8. sınıf fen ve tek. dersi performans ödevi Ödev feyza05 6 15276 Son Mesaj 13 Kasım 2008, 20:38:58
Gönderen: feyza05
5.sınıf türkçe dersi proje ve per. ödevi Ödev feyza05 2 9158 Son Mesaj 03 Ocak 2010, 17:15:37
Gönderen: şebnem
6. sınıf sosyal bilgiler performans ödevi Ödev feyza05 0 11098 Son Mesaj 13 Kasım 2008, 16:26:17
Fen Ve Teknoloji dersi performans ödev örneği Ödev feyza05 0 5445 Son Mesaj 13 Kasım 2008, 16:35:12
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -