*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
24 Kasım 2017, 16:44:31

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Norm Fazlası Öğretmenin Atama Durumu  (Okunma Sayısı 38825 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« Yanıtla #15 : 16 Temmuz 2010, 10:29:47 »
sezgi35 Offline
Yeni Üye

var Hocam Doğrudur.su An Musaıt Değilim Evrak İçin Ama Özür Ve Norm Fazlası Tüm Basvurularda 12 Puan Verılır
merhaba Hocam. Okuumuzda Bir Öğretmen Açığı Varken İki Öğretmen Ataması Yapıldığı İçin Puanım Az Olduğundan Ben Norm Fazlası Durumuna Düştüm. Zaten Tayin İsteyecektim Çıkmadığı Durumda Yapılan Bu Haksızlığa Hukuki Anlamda Başvuru Yapabiliyormuşum Sanırım. Ancak Şu An Sormak İstediğim İl İçi Tayin Başvurumu Yaparken Norm Fazlası Durumunun Bir Öncelik Olmayacağını İşaretlemesem De Olacağını Söylediler. Puan Veriliyor Demişsiniz İl İçi Başvurularda Da Geçerli Mi Bu İşaretlemelimiyim Yoksa Çıkmadığı Durumda Okulda Yapılan Bu Haksızlığı Lehime Çevirebilirmiyim ? Acil Yanıt Alırsam Çok Sevinirim.şu An Başvurumu Tamamlamak Üzereyim Çünkü. Teşekkürler.
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Norm Fazlası Öğretmenin Atama Durumu
« Posted on: 24 Kasım 2017, 16:44:31 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Norm Fazlası Öğretmenin Atama Durumu oyunları, Norm Fazlası Öğretmenin Atama Durumu programı, Norm Fazlası Öğretmenin Atama Durumu , Norm Fazlası Öğretmenin Atama Durumu program yükle, Norm Fazlası Öğretmenin Atama Durumu download, Norm Fazlası Öğretmenin Atama Durumu hikayeleri, Norm Fazlası Öğretmenin Atama Durumu kitabı, Norm Fazlası Öğretmenin Atama Durumu haber, Norm Fazlası Öğretmenin Atama Durumu yükle, Norm Fazlası Öğretmenin Atama Durumu videosu, Norm Fazlası Öğretmenin Atama Durumu, şarkı sözleri
« Yanıtla #16 : 16 Temmuz 2010, 14:51:34 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

İşaretleyin Hocam 12 Puan Daha Alacaksınız

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #17 : 16 Temmuz 2010, 19:26:19 »
sezgi35 Offline
Yeni Üye

Teşekkür Ederim Hocam. İşaretledim Ancak Ekranda Puanım Aynıydı. Sonra Mı Değişiklik Olur Bilemem. Ve Şu Saat İtibariyle Hala İl Onayı Verilmemiş Onay Bekliyor Yazıyor. Dilerim Kadroda Yaptıkları Hatayı Yapıp Mahkemelik Bir Durum Daha Yaratmazlar.
« Yanıtla #18 : 16 Temmuz 2010, 22:17:46 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Haayırlı Olur İns Hocam

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #19 : 21 Temmuz 2010, 16:21:10 »
sezgi35 Offline
Yeni Üye

Merhabalar.teşekkür Ederim İnşallah Hayırlısı Olur. Norm Fazlası Durumundayım Seçeneğini İşaretlememin İtiraz Hakkımı Elimden Aldığı Şeklinde Duyumlar Aldım Ancak Doğrumudur Bilemem. Çünkü Ortada Bir Adaletsizlik Var Yeterli Kadro Varken Fazlada Atama Yapıldı Üstelikte Öğretmen İhtiyacı Olan Çok Yakın Bir Okuldan. Tayinim Çıkmadığı Durumda İtiraz Edemezsem Ve Başka Okullara Gönderilirsem Çok Kötü Olur Bu.
« Yanıtla #20 : 21 Temmuz 2010, 20:02:20 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Hocam Bu Durum Mahkemeye Basvurmada Engel Değildir

« Yanıtla #21 : 09 Mart 2011, 16:10:32 »
mehmetsozen09 Offline
Yeni Üye

Hocam Bilgi Verirseniz Sevinirim Ben Okuluma Bu Sene İl Dışı Atamayla Geldim Aam Ders Yüküm Az Olduğu İçin Norm Fazlas Durumundayım.ben İlçedeyim Şehir Merkezine Tayin İsteyebilir Miyim İlçede Başka Okula Gitmek İstemiyorum Zorla Gönderilebilir Miyim?il Dışı Hakkım Var Mı? Yardımlarınız İçin Şimdiden Tşk Ederim
« Yanıtla #22 : 09 Mart 2011, 17:31:25 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Hocam İl İçi Tayın Donemınde İl İçinde Ihtıyac Olan Herhangi Bır Okulu İlave 1 Puan Alarak İsteyebılırsınız.

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
Norm Kadro Fazlası Öğretmen Soru-Cevap nihatvh 1 8243 Son Mesaj 14 Kasım 2008, 15:43:37
Gönderen: Mehmet
norm fazlası lütfen yardımcı olun Soru-Cevap « 1 2 » -ecrin- 23 17932 Son Mesaj 14 Ekim 2010, 14:42:30
Norm Fazlası Özlük Hakları madure 1 3724 Son Mesaj 07 Eylül 2009, 20:34:30
Norm Fazlası Öğretmenlerin İstek Dışı Atanması Soru-Cevap « 1 2 » pınarkarşıyaka 18 17441 Son Mesaj 02 Ocak 2011, 20:33:57
Norm Kadro Fazlası Olma İlgili Bir Soru Özlük Hakları Mehmet 2 5919 Son Mesaj 23 Ağustos 2011, 01:53:30
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -