*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
21 Temmuz 2019, 09:14:42

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
K: İl içi yer değiştirmede danıştay kararı  (Okunma Sayısı 15812 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« Yanıtla #15 : 15 Haziran 2008, 11:48:21 »
ssu Offline
Yeni Üye

eğiticiyim.net sitesine ilgilerinden dolayı teşekkürler...Sorunlarımıza çare olamasanız da çözüm arayışımıza destek oluyorsunuz...
Bazı memur siteleri de destek olmalarını beklerken onları bu konuda eleştiren biz memurların forum üyeliğini iptal ederek sesimizi kesmeye çalışıyorlar...
Memurlar olmadan memurlar sitesi ne işe yarar???Onların da olma sebebi biz değilmiyiz???
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: İl içi yer değiştirmede danıştay kararı
« Posted on: 21 Temmuz 2019, 09:14:42 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: İl içi yer değiştirmede danıştay kararı oyunları, İl içi yer değiştirmede danıştay kararı programı, İl içi yer değiştirmede danıştay kararı , İl içi yer değiştirmede danıştay kararı program yükle, İl içi yer değiştirmede danıştay kararı download, İl içi yer değiştirmede danıştay kararı hikayeleri, İl içi yer değiştirmede danıştay kararı kitabı, İl içi yer değiştirmede danıştay kararı haber, İl içi yer değiştirmede danıştay kararı yükle, İl içi yer değiştirmede danıştay kararı videosu, İl içi yer değiştirmede danıştay kararı, şarkı sözleri
« Yanıtla #16 : 15 Haziran 2008, 23:17:12 »
OSMANFARUK Offline
Çalışkan Üye

**

EVET BENİM DE ÜYELİĞİMİ İPTAL ETTİLER BİZ SİZİ DESTEKLEYEMEYİZ ANASAYFADA SORUNUNUZU YAYINLAYAMAYIZ MEB BİZİ KAPATTIRIR KORKUYORUZ DEDİLER
« Yanıtla #17 : 15 Haziran 2008, 23:32:45 »
hakan
Ziyaretçi

insallah en kısa sürede yayınlanır hocam
« Yanıtla #18 : 16 Haziran 2008, 16:44:39 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

değerlı öğretmen arkadaşlarımız her zaman yanınızdayız ve olmaya devam edeceğiz

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #19 : 16 Haziran 2008, 18:31:23 »
emr01979 Offline
Yeni Üye

inşallah bu dava en kısa sürede sonuçlanırda rahat ederiz.yoksa tatilimiz zehir olacak.
mehmet hocam davanın son durumuyla ilgili bilginiz var mı?
ne zaman sonuçlanır?
« Yanıtla #20 : 20 Haziran 2008, 11:46:32 »
emr01979 Offline
Yeni Üye

hiç ümidim kalmadı artık.
« Yanıtla #21 : 20 Haziran 2008, 13:30:34 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

değerli arkadaşlar açıkcası bu iş sizin istediğiniz gibi olacağını zannetmıyorum.çünkü atanalar atandı.kalkıpta iptal mi edecekler.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #22 : 20 Haziran 2008, 15:02:00 »
ssu Offline
Yeni Üye

MEB İl içi sıraları iptal edip yeniden düzenleyebilir mi?
Anadolu liselerindeki 2005/73 mağduru olanlar sınavı kazanınca iliçi sıraya girmeden yerlerinde kalabilecekler mi?
O kadrolar mahkeme kararına göre boş mudur değil midir?
Bu öğretmenlerin mağduriyeti giderilecek mi yoksa ilişikleri kesilip il içi atama döneminde bu okullara sıradan mı atama yapılacak?
Sanıyorum ki il içi atamaların geciktirilmesi bununla da alakalı......
Bilgisi olan varsa yazsın lütfen...
« Yanıtla #23 : 20 Haziran 2008, 15:02:15 »
OSMANFARUK Offline
Çalışkan Üye

**

Mehmet bey ne demek istediğinizi anlamadım il içi atamalar yapıldı mı yani
« Yanıtla #24 : 20 Haziran 2008, 15:43:48 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

yok hocam onu demedım.sadece bakanlığın geçmişteki uygulamalarından yola çıkarak bunu da bir kılıfına sokacağı(tıpkı 2005 yılı md yrd.sınavını yenıden değerlendırıp sonra atama şansı vermemsı gıbı)emınım demek istedim.

« Yanıtla #25 : 21 Haziran 2008, 11:13:58 »
emr01979 Offline
Yeni Üye

minareyi çalan kılıfını hazırlar hocam siz hiç merak etmeyin.bunlar adalet adı altında adaletsizlik yapıyorlar göstere göstere.ama ben kızmıyorum artık.bunlara oy veren o kadar çok öğretmen arkadaşım var ki.yine sandığa gidilse yine verirler.hak ettiğimiz gibi yönetiliyoruz.

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
Davranış Değiştirmede Kullanılan Caydırıcı Tepkile Özel Eğitimle İlgili Herşey Burada akkuru 0 3306 Son Mesaj 11 Nisan 2008, 13:16:35
Gönderen: akkuru
Yargıdan Öğretmenlere Branş Kararı Özlük Hakları feyza05 2 4480 Son Mesaj 15 Şubat 2009, 17:30:34
Gönderen: feyza05
Danıştay, Ayakta Tedavideki Ek Ders Kesintisini Du Özlük Hakları Mehmet 0 2845 Son Mesaj 02 Eylül 2009, 22:01:59
Gönderen: Mehmet
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -