*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
17 Aralık 2018, 12:58:56

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Meb Yönetici Atama Yönetmeliği  (Okunma Sayısı 21742 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« Yanıtla #15 : 16 Kasım 2008, 16:07:38 »
feyza05
Ziyaretçi

site yönetimi arkadaşlarım  şu mesajları okuduktan sonra Eğitimciyim net ile ilgili bütün düşüncelerim de değişiklik olmaya başladı. neler  oluyor anlayamdım. bizler artık hoşgörümüzü kaybetmeye başlamışız.
görkem hocam bu kadar kırılgan olmayalım lütfen burada hepimiz arkadaşız. lütfen uyarıyı yanlış manada yorumlamayınız. moderatör arkadaşım aynı konu başka yerde açılmışsa lütfen  ilgisiz olduğunu düşündüğünüz  o mesajı  link vererek uygun yere taşıyınız. bu kadar basit.
kalp kırmak çok kolay ama onarmak malesef zaman alıyor. kusuruma bakmayınız. hakkınızı helal ediniz.

artık bende kendimi üyelikten silmek istiyorum.

uzman hocam sizi anlıyorum ve dediğiniz şey de yapılıyor zaten ama kopyala yapıştır yöntemiyle aynı konu ilgisiz her bölüme açılınca uyarmak zorundayım yoksa burada yönetici olarak bulunmamın bir manası yok sanırım, siz hakkınızı helal edin...
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Meb Yönetici Atama Yönetmeliği
« Posted on: 17 Aralık 2018, 12:58:56 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Meb Yönetici Atama Yönetmeliği oyunları, Meb Yönetici Atama Yönetmeliği programı, Meb Yönetici Atama Yönetmeliği , Meb Yönetici Atama Yönetmeliği program yükle, Meb Yönetici Atama Yönetmeliği download, Meb Yönetici Atama Yönetmeliği hikayeleri, Meb Yönetici Atama Yönetmeliği kitabı, Meb Yönetici Atama Yönetmeliği haber, Meb Yönetici Atama Yönetmeliği yükle, Meb Yönetici Atama Yönetmeliği videosu, Meb Yönetici Atama Yönetmeliği, şarkı sözleri
« Yanıtla #16 : 16 Kasım 2008, 17:23:26 »
akkuru
Ziyaretçi

arkadaslar feyza hocam yanlıs seyler soylememıs yaa.aynı yazıyı noktası vırgulune bıle dokunmadan 30 yere acmak ne anlama gelıyoo.ewt denıldıgı gıbı bı kose acılmıs dusuncelerınızı acıkca orada paylasabılırsınızz.ewtt hos gorulu davranacagızz bırbırımıze ama ınsaf sızde bıraz mantıklı davranın...
Anlayısınızdan oturu tesekkur ederımm
« Yanıtla #17 : 16 Kasım 2008, 18:35:41 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

sanırım bu iş moda oldu.değerli arkadaslar bu konuda son kez yazıyorum artık.kimseyı uzmek değil sadece büyüyen sitemizde bazı şeyleri düzene sokmak arzusu içindeyim.ben kendimi asla site sahıbı değil sizinle birlikte bişiler paylaşmayı arzu eden biri olarak gördüm.en baştada dedim.paylaşmak gönül işidir.bu gönlü kendisinde görmeyen arkadaşlarımızın canı sağ olsun.kimseyi ne zorla bu siteye davet eder nede tutmak için kurallarımız dışı hareketlerde bulunuruz.
bu site artık her gun 15.000 kişinin ziyaret ettığı ve faydalandığı bir site.her önüne gelen konu başlığı açtığı zaman halimiz ne olur.giren arkadaşlar aradıklarını nasıl bulur.sizlerin bu konuda anlayış göstereceğinizi ümit ediyorum.ama anladığım kadarı ile  100 sorusuna cevap verilip derdine derman olmaya calısılıp 1 konuda uyarı alınca hemen silin demek bence bu siteye emeği gecenlere saygısızlıktır.

dediğim gibi paylaşmayı seven herkese kapımız sonuna kadar açık.

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #18 : 17 Kasım 2008, 16:39:15 »

KILIÇ Offline
Bilge Üye

doğru sözlere ne denir ki: Feyza, mehmet ve akkuru arkadaşlarıma katılıyorum. ekleyecek fazla bişey yok arkadaşlar her şeyi incelikle söylemişler.

bastığın yerleri toprak diye geçme tanı
düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
MEB Yönetici Atama Yönetmeliği Başbakanlıkta! Güncel Konular akın 14 14832 Son Mesaj 16 Nisan 2008, 19:52:00
Gönderen: Mehmet
MEB Yönetici Atama Yönetmeliği Hakkında Yorum Güncel Konular Mehmet 2 6053 Son Mesaj 15 Nisan 2008, 22:18:56
Gönderen: KILIÇ
yönetici atama yönetmeliği nasıl olmalı Güncel Konular uzman55-58 0 3026 Son Mesaj 21 Nisan 2008, 17:31:28
Gönderen: uzman55-58
Meb Yönetici Atama Yönetmeliği Yayımlandı Kanunlar-Yönetmelikler-Genelgeler Mehmet 0 3035 Son Mesaj 04 Ağustos 2013, 00:32:11
Yönetici Atama Yönetmeliği Yayımlandı İdari İşler Mehmet 0 2670 Son Mesaj 10 Haziran 2014, 08:18:45
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -