*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
19 Kasım 2018, 23:32:38

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Ek işlerle uğraşıyor muyuz?  (Okunma Sayısı 7337 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 03 Mayıs 2008, 20:09:33 »
özlem öğretmen Offline
Yeni Üye

Ek bir işle meşgul olmak ister misiniz?
     Kim hangi işle uğraşıyor?
     Ya da hangi işlere ilgi duyuyorsunuz?
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Ek işlerle uğraşıyor muyuz?
« Posted on: 19 Kasım 2018, 23:32:38 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Ek işlerle uğraşıyor muyuz? oyunları, Ek işlerle uğraşıyor muyuz? programı, Ek işlerle uğraşıyor muyuz? , Ek işlerle uğraşıyor muyuz? program yükle, Ek işlerle uğraşıyor muyuz? download, Ek işlerle uğraşıyor muyuz? hikayeleri, Ek işlerle uğraşıyor muyuz? kitabı, Ek işlerle uğraşıyor muyuz? haber, Ek işlerle uğraşıyor muyuz? yükle, Ek işlerle uğraşıyor muyuz? videosu, Ek işlerle uğraşıyor muyuz?, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 03 Mayıs 2008, 20:21:27 »
hakan
Ziyaretçi

hocam ugrasmıyorum ama bundan sonra sankı ugrasacam gıbı.siz ugrasıyormusunuz?
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2008, 08:46:03 »
özlem öğretmen Offline
Yeni Üye

ARAŞTIRIYORUM,

NETWORK SATIŞLARLA İLGİLENİYORUM.

NEDEN OLMASIN?
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2008, 09:50:17 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

NETWORK SATIŞLARLA ilgili bilgi veririmısınız?

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #4 : 04 Mayıs 2008, 09:53:13 »
cendere
Ziyaretçi

ben network satışları pek tasvip etmiyorum, bi getirisini göremedim, ben de uğraştım bi ara, siz çalışıyosunuz, tepedekiler kar ediyor, bi de dost kazıklama sanatı diye düşünüyorum, ürünler çok kaliteli ona bi diyeceğim yok ama birileri için dostlarınızı kazıklamak bana ters geldi böyle düşündüğüm için de bi getirisini göremedim tam tersi zarar ettim :))
« Yanıtla #5 : 04 Mayıs 2008, 09:58:13 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

CENDERE HOCAM ŞU SATIŞ İŞİNİ AÇIKLAR MIINIZ?

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #6 : 04 Mayıs 2008, 10:00:09 »
cendere
Ziyaretçi

:))) bi nevi pazarlamacılık diyebiliriz kısaca:)) aracısız satış, pramitin tepesinde yer almıyorsanız kar edemezsiniz, siz tabandasınız siz çalışacaksınız tepedekiler kar edecek, birde satıştan ziyade üye kaydetmeye çalışacaksınız, çevrenizdekileri üye yapmaya çalışacaksınız, yani pramitin tepesine çıkmaya çalışacaksınız, tabanınız çalışacak siz gelir elde edeceksiniz
« Yanıtla #7 : 04 Mayıs 2008, 10:01:46 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

anladım hocam

« Yanıtla #8 : 04 Mayıs 2008, 10:04:30 »
cendere
Ziyaretçi

bilmem anlatabildimmi :)) özetle bu hocam
« Yanıtla #9 : 04 Mayıs 2008, 20:38:58 »
özlem öğretmen Offline
Yeni Üye

Sayın Hocam,
      Şimdiye kadar hep dış sermayeli network satışları duyduğumuz için ben de tasvip etmemiştim.
Ancak şimdi yerli firmalarımız da piyasada ve incelediğim kadarıyla daha adil.Henüz yeni oldukları içinde tepede kalma şansınız çok.Kimsenin sırtından geçinmek yada kimseyi sırtımdan geçindirmek istemem.Kimsenin vebalini de almak istemem.Doğrularınızla birlikte çalışırsanız helalinden kazanabilirsınız diye düşünüyorum .isim vermem de sakınca var mı bilmiyrm ama erol tekstil: Anadolu çocuklarının kurmuş olduğu bir şirket, Sivalılar.kazansınlar,  varsın iki fabrika daha açsınlar diyorum.Annem üyesi  bu şirketin. Hayırlısı inşallah!
      :)     Ben de düşünüyordum    :)

Madem öyle hangi işleri önerirsiniz?

« Yanıtla #10 : 04 Mayıs 2008, 21:21:33 »
cendere
Ziyaretçi

sayın hocam netten verdiğiniz şirkewti inceledim, yabancılardan bir farkı yok sistem aynı, ne kadar üye yaparsanız alt grubunuz ne kadar satış yaparsa o kadar prim alıyorsunuz pek tutmadım bu işi  :)) bize göre değil
« Yanıtla #11 : 04 Mayıs 2008, 21:34:48 »
özlem öğretmen Offline
Yeni Üye

bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim hocam , sağolasınız!..
« Yanıtla #12 : 04 Mayıs 2008, 21:48:05 »
cendere
Ziyaretçi

sayın öğretmenim, yerlisi ve yabancısı bu işi bayaa deneyenlerdenim, özellikle çevrem geniş ve çok sosyal olduğum için bu işle uğraşanların aklına ilk gelen ben olurum :) ama bi okadar da zarar ettim, insanlar, artık uyandu ve size  gelişinin farklı olduğunu bildiği için size geliş fişyatından istiyorlar, böyle oluncada bırakın karı  zararına satış yapıyosunuz, üstelik her ay belli bir kotayı doldurmak zorundasınız.. o bakımdan dedim bize göre değil diye...

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -