*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
22 Ocak 2018, 06:05:13

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Eğitilebilir Zihinsel Engelliler Müfredat Programı  (Okunma Sayısı 23662 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 27 Mart 2008, 13:20:24 »
akkuru
Ziyaretçi

Eğitilebilir Zihinsel Engelliler Müfredat Programını aşaıdaki linki tıklayarak indirebilirsiniz.

Register or Login
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Eğitilebilir Zihinsel Engelliler Müfredat Programı
« Posted on: 22 Ocak 2018, 06:05:13 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Eğitilebilir Zihinsel Engelliler Müfredat Programı oyunları, Eğitilebilir Zihinsel Engelliler Müfredat Programı programı, Eğitilebilir Zihinsel Engelliler Müfredat Programı , Eğitilebilir Zihinsel Engelliler Müfredat Programı program yükle, Eğitilebilir Zihinsel Engelliler Müfredat Programı download, Eğitilebilir Zihinsel Engelliler Müfredat Programı hikayeleri, Eğitilebilir Zihinsel Engelliler Müfredat Programı kitabı, Eğitilebilir Zihinsel Engelliler Müfredat Programı haber, Eğitilebilir Zihinsel Engelliler Müfredat Programı yükle, Eğitilebilir Zihinsel Engelliler Müfredat Programı videosu, Eğitilebilir Zihinsel Engelliler Müfredat Programı, şarkı sözleri
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2008, 10:56:03 »
emell Offline
Yeni Üye

işitme engellilere eğitim veren merkezlerde oyun salonuyla ilgili bilgi
« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2008, 11:04:05 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

en kısa sürede eklenecek hocam

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #3 : 01 Mayıs 2008, 14:05:52 »
akkuru
Ziyaretçi

Hocam tam olarak ne tür bişey aradığınızı anlayamadım ama anladığım kadarıyla size bılgı vermeye calısayım;
Sizde bilirsinizki işitme engellerin eğitiminde sağlıklı ses girdisi çok önemli.Bu sebeble oyun odalarının yeterı kadar yalıtılmış, cevre gürültüsünden arınmış olması gerekmektedir.Kendi seslerini ve arkadaşlarının seslerini almaları birincil amaçtır
Oyun odası dışarıdan gelen sesleri almadığı gibi içeride ki seslerinde yankılanmasını önlemelidir.bunun için perde, strafor veya özel yalıtım malzemeleri kullanılabilir.
Eger devletin rehabilitasyonlardan ıstedıği oyun odası ise RAM dakı ölcekleri yollayabılırım
« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2009, 13:45:52 »
elit Offline
Yeni Üye

Slm Arkadaşlar Bana Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylere Öz-bakım Becerileri Öğretimiyle İlgili Video Lazım Nerden Bulabilirim Bilgisi Olan Varsa Yardımcı Olursanız Sevinirim. Saygılar.
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2009, 22:32:01 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

İns En Kısa Sürede Hocam

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

« Yanıtla #6 : 05 Mart 2010, 20:21:54 »
gulsah_d35 Offline
Yeni Üye

eğitilebilir Zihinsel Engelliler Müfredat Programını Aşaıdaki Linki Tıklayarak İndirebilirsiniz.

Register or Login
   (bu Link Hata Veriyor)
« Yanıtla #7 : 05 Mart 2010, 22:49:39 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

En Kısa Surede Sorun Gıderılecektır Hocam Uyarınız İçin Tsk Ederiz.

« Yanıtla #8 : 15 Eylül 2011, 22:56:06 »
sudoku Offline
Yeni Üye

Arkadaslar İlköğretim Okulunda Özel Eğitim Sınıfı Öğretmeniyim..neyi Nasıl Yapacagım Nerden Bulacagım Hakkında Hçbr Bilgm Yok...yardmcı Olur Musunuz:(
« Yanıtla #9 : 12 Eylül 2012, 18:38:38 »
serenat40 Offline
Yeni Üye

Zihinsel Engelliler 9,10,11 Ve 12. Sınıflarında Müzik Dersleri Varmıdır Varsa Kaç Saattır. Saygılarımla

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
İşitme Konuşma Engelliler Müfredat Programı Özel Eğitimle İlgili Herşey Burada akkuru 14 16672 Son Mesaj 13 Aralık 2010, 20:45:05
Gönderen: akkuru
Zihinsel Engellilerde Savunma Mekanizmaları ve Ger Özel Eğitimle İlgili Herşey Burada akkuru 0 3432 Son Mesaj 11 Nisan 2008, 13:29:59
İşitme Engelliler Eğiminde İnsan Profili Özel Eğitimle İlgili Herşey Burada akkuru 0 3507 Son Mesaj 02 Mayıs 2008, 09:16:59
Eğitilebilir Zihinsel Engelliler Özel Eğitimle İlgili Herşey Burada akkuru 0 7416 Son Mesaj 12 Haziran 2008, 21:59:22
Yeni Müzik Dersi Müfredat Prog Tanıtım Sunumları Müzik viyolin 0 6223 Son Mesaj 18 Haziran 2009, 14:56:28
Gönderen: viyolin
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -