Ekdersle ilgili soru ve cevaplar

(1/10) > >>

rüya:
mehmet hocam eğitimhane deki ek derslerle ilgili yazdıklarınızı cevaplarınızı okudum.tam takıldığım konular.bu konudaki bilginize ve paylaşımınıza çok sevindim.ummarım sizi sıkmam epeyce soru var kafamda.ben md yetkili öğretmendim.sıra tayinim çıktı.bir ilköğretim okuluna sıradan atandım.md yrd.kadrosu boş.bana teklif ettiler.kabul ettim.valilik ten olur alınırken vekaleten mi yoksa  görevlendirme olması mı benim için iyi olur.nedeniyle açıklar mısınız

Mehmet:
tabıkı hocam bıldıklerımın hepsını sızlerle paylaşabılırım

rüya:
hocam dört gözle cevabınızı bekliyordum

Mehmet:
değerli hocam bır kuruma vekaleten atanmak için asılde aranan şartlara sahıp olam gerekli.vekaleten atama tabıkı ıyıdır.ama sanırım bunu yapamazlar.çünkü mevcut şu anda bir yönetmelık yok.o yuzden hopcam her 6 ay sürede olurunuzu yenılemek kaydı ile size buyuk ıhtımal görevlendirme oluru alırlar.doğrusu da bu hocam.anlattığınıza gore asılde aranan şartlarasahıp değilsiniz.gerçi eski yonetmelık olsa bu hakka sahıp olurdunuz.

Mehmet:
neden gorevlendırme dedığıme gelınce hocam açıklayayım size.maliye sizde bılırsınız belırlı donemlerde denetleme yapar.bu denetlemelerde eğer sizin asilde arana şartlara sahıp olmadığınızı anlarsa o zaman o parayı sizden faizi ile alır ki bu basıma geldı 6 ay mahkeme ıle ugrasıp gerı aldım :D ama gorevlendırmede hıc bır sıkıntı çıkmaz.ama dedığım gıbı her 6 ayda bır yenıletın mutlaka.kaldıkı ekders ücretınde de bır değişim yok ıkısıde 18 saat.ileriye donuk dusunursekte hıcbır zaman vekılller asalet verılmez hocam bu mukun değil hele bu mahkeme karalardan sonra

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa