*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
20 Kasım 2017, 21:13:14

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Okul Müdürlüğüne Sınav Şartı Kabul Edildi  (Okunma Sayısı 3785 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 04 Aralık 2014, 15:31:59 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

-eğitim Yöneticilerine "lisans" Şartı

öte Yandan "eğitim Yöneticilerinin Niteliğinin Arttırılması"nı Konu Edinen Komisyonda İse Devlet Okullarında Eğitim Yöneticisi Olmak İçin Lisans Mezunu Olunması Gerektiği Oy Birliğiyle Grup Kararı Olarak Kabul Edildi.

okul Yöneticilerinin Merkezi Olarak Yapılan Yazılı Sınavdan Başarılı Olması Gerektiği De Oy Birliği Olarak Kabul Edilen Öneriler Arasında Yer Aldı.

okul Müdürlerinin Belli Bir Süre Görev Yapmış Okul Müdür Yardımcıları Arasından Seçilmesi De Oy Çokluğu İle Kabul Edilen Kararlar Arasında Öne Çıktı.

okul Yöneticiliğine Atanmada O Okula Öğretmen Olarak Atanma Şartlarını Taşıması, Ancak Atanma Şartlarını Taşımadan O Okula Münhasıran Norm Durumu Değil Genel Anlamda O Okul Türüne Atanabilme Şartı Aranmasının Yeterli Olması Önerisi De Benimsendi.

ayrıca Okul Yöneticiliğine Atanmada Eğitim Yönetimi Alanında Lisansüstü Eğitim Almış Olma Ve Okul Müdürlüğü İçin Yönetici Yeterliklerini Esas Alan Akredite Edilmiş Kurumlar Tarafından Verilebilen Belli Sürede Eğitim Alındığını Gösterir Belgeye Sahip Olma Şartlarının Da Okul Yönetici Seçiminde Tercih Nedeni Olması Gerektiği Yönündeki Görüş De Grup Kararı Olarak Kabul Edildi.

yönetici Adaylarını Yetiştirme Programlarına Erişimini Kolaylaştırmak, Yerel İmkanlardan Faydalanmak Ve Çok Sayıda Adaya Ulaşabilmek İçin Yönetici Yetiştiren Eğitim Yöneticisi Yetiştirme Merkezlerinin İstanbul Ve Ankara'dan Başlanarak Ülke Geneline Yaygınlaştırılması İçin Meb'in Çalışma Başlatması Tavsiye Edildi.

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Okul Müdürlüğüne Sınav Şartı Kabul Edildi
« Posted on: 20 Kasım 2017, 21:13:14 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Okul Müdürlüğüne Sınav Şartı Kabul Edildi oyunları, Okul Müdürlüğüne Sınav Şartı Kabul Edildi programı, Okul Müdürlüğüne Sınav Şartı Kabul Edildi , Okul Müdürlüğüne Sınav Şartı Kabul Edildi program yükle, Okul Müdürlüğüne Sınav Şartı Kabul Edildi download, Okul Müdürlüğüne Sınav Şartı Kabul Edildi hikayeleri, Okul Müdürlüğüne Sınav Şartı Kabul Edildi kitabı, Okul Müdürlüğüne Sınav Şartı Kabul Edildi haber, Okul Müdürlüğüne Sınav Şartı Kabul Edildi yükle, Okul Müdürlüğüne Sınav Şartı Kabul Edildi videosu, Okul Müdürlüğüne Sınav Şartı Kabul Edildi, şarkı sözleri

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
Tövbe kabul edilir Dini Konular cendere 0 2307 Son Mesaj 14 Ağustos 2008, 19:14:12
Gönderen: cendere
bunu yazan kişi, idam edildi... Şiirler cendere 0 2326 Son Mesaj 03 Eylül 2008, 23:21:39
Gönderen: cendere
İstiklal Marşının Kabul’u Anma Günü Hakkında Yönet Kanunlar-Yönetmelikler-Genelgeler feyza05 0 3368 Son Mesaj 23 Şubat 2009, 17:31:40
Gönderen: feyza05
12 Mart M.a.ersoyu Anma Ve İstiklal Marşının Kabul Gün ve Haftalar viyolin 0 3529 Son Mesaj 24 Şubat 2010, 21:37:43
Gönderen: viyolin
Öğretmenlere Rotasyon İptal Edildi! Haber göndermek isteyenler... tesir 0 977 Son Mesaj 04 Ağustos 2015, 13:21:24
Gönderen: tesir
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -