*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
18 Kasım 2017, 01:12:12

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Derste Müfettiş Denetimi Bitiyor  (Okunma Sayısı 1582 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 26 Mayıs 2014, 10:19:07 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Türk Sinemasının Ünlü İsimlerinin Rol Aldığı Hababam Sınıfı'nda İnek Şaban Rolünde Oynayan Kemal Sunal İle Sınıfta Öğretmeni Teftişe Gelen Müfettiş Arasındaki Diyaloglarla Hafızalardan Silinmeyen "hababam Teftişi" Devri Bitti. Milli Eğitim Bakanlığı (meb), Okullarda Denetim Ve Maarif Müfettişlerinin Görevlerini Yeniden Belirledi. Artık Öğretmenler Ders Esnasında Sınıfta Denetlenmeyecek. Meb Rehberlik Ve Denetim Başkanlığı İle Maarif Müfettişleri Başkanlıkları Yönetmeliği Değişikliği, Resmi Gazete'de Yayınlanarak Yürürlüğe Girdi. Okullarda Teftiş Şartları Sil Baştan Değiştirildi, Müfettişlerin Görevleri De Yeniden Belirlendi. Müfettişler İnceleme, Araştırma Ve Soruşturmalarını Sınıfta Ders Sırasında Yapmayacak. Müfettişler İnceleme, Denetim, Soruşturma İşlemlerini İl, İlçe Ve Okullarda Yapacak. Yönetmelikle Gelen Yenilikler Şöyle:

il Eğitim Denetmenleri İle Bakanlık Denetçileri Maarif Müfettişi Unvanı Adı Altında Birleştirildi.

maarif Müfettişleri İllerde Maarif Müfettişleri Başkanlıkları Bünyesinde Görev Yapacaklar.

bakanlık Denetçisi İken Maarif Müfettişliğine Atananlar Artık Zorunlu Hizmete Tabi Tutulacaklar. Zorunlu Çalışma Süreleri Atandıktan Sonra Başlayacak. Zorunlu Hizmet Süresi, Hizmet Verecekleri Bölgeye Göre Belirlenecek.

denetçilerin Daha Önce Öğretmenlikte Ve Denetçilikte Geçen Hizmet Süreleri Zorunlu Çalışma Sürelerinden Sayılacak.

hizmet Bölgelerinin Tamamı İçin Öngörülen Hizmet Sürelerini Tamamlayan Maarif Müfettişleri Bulundukları İlde En Fazla 8 Yıl Görev Yapabilecekler.

rehberlik Ve Denetim Başkanlığı'nda Görevlendirilen Maarif Müfettişleri Sayısı 100'den Fazla Olamayacak Ve Başkanlıkta Görevli Oldukları Sürece Zorunlu Hizmetten Muaf Olacaklar.

maarif Müfettiş Yardımcılığına En Az Dört Yıllık Lisans Eğitimi Veren Eğitim, Fen-edebiyat, Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisadi Ve İdari Bilimler, İktisat, İşletme İle İlahiyat Fakültelerinden Mezun Olanlar Başvuru Yapabilecek.

öğretmenlerden 8 Yıllık Hizmetini Tamamlayanlar İse Kpss Sınavına Girmeden Doğrudan Yazılı Sınava Alınacak.

maarif Müfettiş Yardımcılığında Öğretmenler İçin Aranan 40 Yaş Şartı Bu Yönetmelik İle 35 Yaşa İndirilmiştir.

maarif Müfettişleri Başkanlıklarına Yapılacak Görevlendirmeler Rehberlik Ve Denetim Başkanının Önerisi, Müsteşarın Uygun Görüşü Üzerine Bakan Onayı İle Yapılacak. Maarif Müfettişleri Başkanı Olmak İçin Herhangi Bir Şart Aranmayacak.

müfettişler Öğrenim Özrüne Dayalı Olarak Yer Değiştirme İsteğinde Bulunamayacaklar.

sabah

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Derste Müfettiş Denetimi Bitiyor
« Posted on: 18 Kasım 2017, 01:12:12 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Derste Müfettiş Denetimi Bitiyor oyunları, Derste Müfettiş Denetimi Bitiyor programı, Derste Müfettiş Denetimi Bitiyor , Derste Müfettiş Denetimi Bitiyor program yükle, Derste Müfettiş Denetimi Bitiyor download, Derste Müfettiş Denetimi Bitiyor hikayeleri, Derste Müfettiş Denetimi Bitiyor kitabı, Derste Müfettiş Denetimi Bitiyor haber, Derste Müfettiş Denetimi Bitiyor yükle, Derste Müfettiş Denetimi Bitiyor videosu, Derste Müfettiş Denetimi Bitiyor, şarkı sözleri

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
Okul ödevlerinde kağıt devri bitiyor Güncel Konular feyza05 0 2311 Son Mesaj 07 Ekim 2008, 23:17:46
Gönderen: feyza05
MEB, derslerde yapılan müfettiş denetimini kaldıra Eğitim Haberleri ve Yorumları feyza05 0 2183 Son Mesaj 08 Aralık 2008, 00:44:34
Gönderen: feyza05
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -