*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
16 Ekim 2018, 08:52:23

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Eğitim Kooperatifleri Geliyor  (Okunma Sayısı 2011 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 12 Aralık 2013, 12:41:17 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

Türkiye, Konut Ve Tarım Kooperatiflerinin Ardından "eğitim Kooperatifleri" İle Tanışıyor. Özel Okula Dönüşüm Sürecindeki Dershanelerin, Modele Yoğun İlgi Göstermesi Bekleniyor. Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı'nın Çalışmalarının Tamamladığı Eğitim Kooperatifleri Modeli, Dönüşecek Dershanelere De İlaç Olacak. Bakanlık, İspanya, İngiltere Ve Almanya'da Uygulanan Ve Öğretmenlerin Patron Olduğu Eğitim Kooperatifleri Modelini Türkiye'ye Getirdi. Böylece, Dershaneler Dönüşünce İşsiz Kalma Riski Yaşayan Öğretmenler, Bir Araya Gelerek Kendi Okullarını Açabilecek. Bu Sistemle, Öğretmenler Artık Çalışan Olmak Yerine Kendi Okullarında Patron Olabilecek. Veliler De Bir Araya Gelerek Eğitim Kooperatifi Kurabilecek. Kooperatiflere Teşvikler De Sağlanacağını Açıklayan Gümrük Ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Kooperatif Modeli İle Özel Okul Alanındaki Özel Sektör Tekelinin Kırılacağını Hem Fiyatın Düşeceğini Hem De Kalite Geleceğini Söyledi. Şu Ana Kadar Kooperatif Kurulması İçin 4 Başvuru Geldiği Belirtildi.

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.

Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Eğitim Kooperatifleri Geliyor
« Posted on: 16 Ekim 2018, 08:52:23 »

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Eğitim Kooperatifleri Geliyor oyunları, Eğitim Kooperatifleri Geliyor programı, Eğitim Kooperatifleri Geliyor , Eğitim Kooperatifleri Geliyor program yükle, Eğitim Kooperatifleri Geliyor download, Eğitim Kooperatifleri Geliyor hikayeleri, Eğitim Kooperatifleri Geliyor kitabı, Eğitim Kooperatifleri Geliyor haber, Eğitim Kooperatifleri Geliyor yükle, Eğitim Kooperatifleri Geliyor videosu, Eğitim Kooperatifleri Geliyor, şarkı sözleri

İlgili Konular
Konu Başlığı Başlatan Y G Son Mesaj
hangimakam neye iyi geliyor ! İlginç Bilgiler - Resimler - Siteler cendere 0 2709 Son Mesaj 26 Eylül 2008, 11:08:59
Gönderen: cendere
Gün ve ay adları nereden geliyor hiç düşündünüz mü İlginç Bilgiler - Resimler - Siteler feyza05 0 3285 Son Mesaj 11 Ekim 2008, 02:06:50
Gönderen: feyza05
Diplomalı ev hanımları geliyor Eğitim Haberleri ve Yorumları elmakurdu 0 2318 Son Mesaj 22 Kasım 2008, 22:47:44
Gönderen: elmakurdu
Öğretmene Kariyer Geliyor Haber göndermek isteyenler... Mehmet 0 2908 Son Mesaj 01 Mayıs 2012, 22:30:48
Gönderen: Mehmet
Memura Ek Zam Geliyor... Öğretmenlerin maaş,ek-ders vb. konularla ilgili paylaşım alanı Mehmet 0 4820 Son Mesaj 23 Ekim 2012, 09:28:44
Gönderen: Mehmet
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -