*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
28 Şubat 2020, 17:18:35


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz


Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
K: Meb İnsan Kaynakları Genel Müdürüne Suç Duyurusu  (Okunma Sayısı 3527 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 16 Şubat 2013, 15:42:27 »

Mehmet Offline
Site Yöneticisi
Bilge Üye

*****
Mesaj Sayısı: 2161Hikmet Çolak Hakkında Görevi İhmalden Dolayı Suç Duyurusunda Bulunacağız

çalışma Hayatını Ve Özellikle İş Güvencesini Tehdit Eden Gelişmeler Hususunda Bilgilendirmelerde Bulunan Koncuk, Meb’in Eğitim Çalışanlarını Mağdur Eden Uygulamaları Hususunda Da Eleştirilerde Bulundu. Özellikle Ömer Dinçer Döneminde Sergilenen, Eğitim Çalışanlarını Yok Sayan Arazlı Anlayışa Bir Daha Şahit Olmak İstemediklerini Belirten Genel Başkan, Yeni Bakan Nabi Avcı’dan Umutlu Olmak İstediklerini Söyledi. Adil Yönetim Anlayışının Bakanlıktan Başlayarak Eğitimin Her Kademesinde Hakim Tavır Olmasının Gerektiğini İfade Eden Genel Başkan, Artık Meb’de Keyfiyetin Sonlandırılmasını İstedi. İllerin Birbirinden Farklı Uygulamalar Ortaya Koyduğunu İfade Eden Genel Başkan, “eğitim Hayatımız Adeta Derebeyliklerle Yönetiliyor. Örneğin, Okul Müdürü Atamalarında, Bir İl Duyuruya Çıkarken, Bir Başkası Oralı Olmuyor. Ardından Güya Bakanlıktan Gelen Telefon Talimatlarıyla Duyurular Geri Çekiliyor. Böyle Bir Keyfiyet Ve Lakaytlık Kabul Edilemez. Yönetmelik, Sınava Dayalı Yönetici Atamalarının Şubat Ayı İçerisinde Duyurulmasını Ve Gerçekleştirilmesini Hükmetmektedir. Burada Keyfiyet Sözkonusu Olamaz. Makamı Ne Olursa Olsun Herkes Yönetmelik Hükmüne Uymak Zorundadır. Ay Sonuna Kadar Bekleyeceğiz. Eğer Gereken Yapılmaz İse Meb İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hikmet Çolak Hakkında Görevi İhmalden Dolayı Suç Duyurusunda Bulunacağız”. Dedi.

yaşanan Sorunların Giderilmesi Ve Kamu Çalışanlarını Daha Müreffeh Bir Yaşam Ve Daha Huzurlu Bir Çalışma Standartına Kavuşmaları İçin Tek Yolun Sendikal Mücadele Olduğunu Vurgulayan Genel Başkan İsmail Koncuk, “bu Anlamda Çalışanlar Sendikal Mücadeleye Destek Olmalıdır. Gücümüz Ne Kadar Olursa Kazanımların Derecesi De O Kadar Olacaktır. Tabii Ki, Bu Noktada Kamu Çalışanları, Ülkemizde Adam Gibi İlkeli Sendikacılığın Büyütülmesine Ve Sendikamsı Görünen Takiyyeci Yapıların Da Kök Salmamasına Dikkat Etmelidirler. Aksi Takdirde İlerleyen Zamanda Bugünlerimizi Dahi Arar Hale Geleceğimiz Görülmelidir.” Dedi.
Logged

Aradığını bulmak için sen de birşeyler eklemelisin.

Lütfen özelden soru sormayınız.Herkesin faydalanması için sorularınızı lütfen forum sayfalarımıza yazınız.


Robot Moderatör
Anahtar Kelime
*****
Offline Pasif

Mesajlar: 3997


View Profile
Re: Meb İnsan Kaynakları Genel Müdürüne Suç Duyurusu
« Posted on: 28 Şubat 2020, 17:18:35 »

 

MESAJDAKİ DOSYA VE EKLENTİLERİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.Üye olmak 10 Sniyenizi alacaktır.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Meb İnsan Kaynakları Genel Müdürüne Suç Duyurusu oyunları, Meb İnsan Kaynakları Genel Müdürüne Suç Duyurusu programı, Meb İnsan Kaynakları Genel Müdürüne Suç Duyurusu , Meb İnsan Kaynakları Genel Müdürüne Suç Duyurusu program yükle, Meb İnsan Kaynakları Genel Müdürüne Suç Duyurusu download, Meb İnsan Kaynakları Genel Müdürüne Suç Duyurusu hikayeleri, Meb İnsan Kaynakları Genel Müdürüne Suç Duyurusu kitabı, Meb İnsan Kaynakları Genel Müdürüne Suç Duyurusu haber, Meb İnsan Kaynakları Genel Müdürüne Suç Duyurusu yükle, Meb İnsan Kaynakları Genel Müdürüne Suç Duyurusu videosu, Meb İnsan Kaynakları Genel Müdürüne Suç Duyurusu, şarkı sözleri
Logged
 
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|- | - | - | - | -
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines

sitemap ( urllist ( rss ( archiv ( arsiv ( xml (

MKPortal ©2003-2007 mkportal.it