*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.
26 Eylül 2020, 00:24:20


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz


Kayıt - Gerekli Bilgiler
Kullanıcı adı seçin:
Sadece forumumuzda tanınmanız için kullanılacaktır. Kayıt olduktan sonra profilinizden görünen isminizi değiştirebilirsiniz.
E-Posta:
Buraya kullandığınız geçerli e-posta adresi girin
Şifrenizi seçin:
Şifreyi tekrarlayın:
Resim doğrulaması:
Resimde gösterilen harfleri giriniz
Resimde gösterilen harfleri giriniz
Mevlana denilince akla gelen şehir neresidir?(Küçük harfle):
Üyelik sözleşmesi
1.Egitimciyim.Net web sitesi, üyelik formunu eksiksiz ve geçerli olarak dolduran herkese üyelik hakkı sağlar.
2.Üye kendisine ait olmayan gerçek isim ve soyadını üye ismi olarak kullanamaz. Geçerli ve aktif olan bir e-mail adresi bildirmesi zorunludur. Üye, kayıt esnasında verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylar ve bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu peşinen kabul eder. Kendi belirledigi e-mail adresi ve parolasının kullanımından doğacak her türlü sorumluluğu kendi taşır.
3.Egitimciyim.Net web sitesi üyelerinin kimlik bilgileri gizli tutulur. Ancak aşağıdaki koşulların münferiden veya toplu olarak gerçekleşmesi halinde Egitimciyim.Net web sitesi, üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir.
a.Resmi makamlardan üyeye yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde.
b.Üyenin Egitimciyim.Net web sitesi sistemi'nin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde.
c.Yukarıdaki 2. madde koşullarından dolayı üyeliği iptal edilmiş bir üyenin, yeniden üye olarak sözleşme ihlalini tekrarlaması halinde.
4.Bir üyenin Egitimciyim.Net web sitesine üye olmak için verdiği her bilgi Egitimciyim.Net web sitesi tarafından saklanır. Bu bilgi kesinlikle, üyenin kişisel haklarına zarar gelmemesi için saklı tutulur ve üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Ancak üye, sadece kendisinin ulaşabilecegi güncelleme alanlarında ve diger site üyeleriyle iletişimin sağlanabilmesi için gerekli alanlarda bilgilerinin paylaşılacağını kabul etmiş sayılır.
5.Egitimciyim.Net web sitesi, içeriğinde bulunan bütün yazılı, resimli, sesli, grafik içeren ve/veya içermeyen tablo gibi materyallerin her hakkı mahfuzdur. Aksi takdirde doğabilecek kanuni itilaflarda Egitimciyim.Net web sitesi, bu uyarıyı yaptığından dolayı hiç bir sorumluluk kabul etmez. Bu durum, aksi sayfada belirtilmiş ve/veya söz konusu materyal bir gerçek kişi adına yayınlanmışsa geçersiz sayılır.
6.Üyelik haklarının kazanılması, bu hakların sonsuza kadar süreceği anlamına gelmez. Egitimciyim.Net web sitesi, üyelere aldıkları hizmetlerin ve üyeliklerinin ne kadar süreceği hakkında hiç bir garanti vermez. Egitimciyim.Net web sitesi üyenin, üyelik başvurusuna yazdığı her bilgiyi doğru olarak kabul eder. Bu bilgilerin yanlış olmasından dolayı meydana gelebilecek herhangi bir teknik ve/veya kanuni arzdan sorumlu değildir.
7.Egitimciyim.Net web sitesi, kendi sitesinin üzerinden yapılan ve zarar vereceğine inandığı her türlü haberleşmeyi, üye sayfası yayımını ve bilgi aktarımını yukarida yazılı şartlar dahilinde istediği zaman kesme hakkını saklı tutar.
8.Üyeler mahkemenin vereceği yaptırımlardan da birinci derecede sorumlu tutulacaklardır.
9.Egitimciyim.Net web sitesi, bu sözleşmenin herhangi bir maddesini bir uyarı göndererek değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Üye olan her birey ya da kurum, bu maddeleri okumuş kabul edilir ve sonradan hiç bir itiraza mahal verilmez.
10.Egitimciyim.Net web sitesi üyeleri, diledikleri an tek taraflı olarak üyeliklerini iptal edebilirler. Ancak iptal işlemi, söz konusu kullanıcıların üyelikleri sırasında gerçekleştirdikleri icraatların sorumluluğunun sona erdiği anlamına gelmez.
11.Egitimciyim.Net web sitesi ile üyeler arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda, Egitimciyim.Net web sitesinin elektronik yayınları ve tutulan kayıtlar delil olarak kabul edilir.


|- | - | - | - | -
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines

sitemap ( urllist ( rss ( archiv ( arsiv ( xml (

MKPortal ©2003-2007 mkportal.it